ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Żywioły Aion
Autor: robertinho

Duch Ognia - kliknij by powiększyć!
Duch Ognia - życzliwie zwany "diabełkiem" to jeden z żywiołów, które będzie mógł kontrolować gracz w świecie Aion. Jest to podstawowy element tworzący cały świat - Atreię, posiadający ogromną siłę. Kontrolę nad takim stworzeniem sprawuje Spiritmaster, który wraz ze wzrostem swoich umiejętności, potrafi przywołać coraz to lepsze formy swojego stworzenia. "Diabełek" ma cztery stadia rozwoju i jak się można domyślić, pierwszy z nich jest stosunkowo słaby i prezentuje się dość skromnie, by ostatecznie przybrać formę niczym strażnik z piekła rodem. Ogromny miecz, tarcza, płonący wzrok i ogniste rogi, robią naprawdę spore wrażenie. Nasz "diabełek" najlepiej spisuje się w ataku z dalszej odległości i nie może być jednocześnie kontrolowany z duchem wody.
Duch Wiatru - kliknij by powiększyć!
Duch Wiatru - kolejny żywioł, który może być we władaniu Spiritmastera. Podobnie jak ognisty, tak i ten posiada swoje cztery formy, zależne od rozwoju postaci. Każda kolejna forma (oprócz pierwszej) wyróżnia się długą aurą świetlną, również wydłużającą się w kolejnych stadiach. "Wicherek" preferuje bezpośrednią walkę i nie może zostać przywołany razem z duchem żywiołu ziemi.

Duch Wody - trzeci z żywiołów tworzących cały świat Aion. Nie jest wyjątkiem i również kontrolę nad nim sprawuje Spiritmaster, oraz w trakcie gry przechodzi przez cztery etapy rozwoju. Inspiracją do jego ostatecznego kształtu mógł być konik morski, gdyż Aionowy "wodnik" jest do niego bardzo podobny. Żywioł wody różni się od pozostałych tym, że głównie używany jest do leczenia, a udział w walce pozostaje na drugim planie. Jak już pisaliśmy wcześniej, nie może występować jednocześnie w duchem Ognia.

Duch Ziemi - O ostatnim z czterech żywiołów wiemy do tej pory najmniej. Na pewno przechodzi czteroetapowy rozwój i kontrolować go może Spiritmaster. Ostateczna forma przypomina ogromne i stare drzewo, a sam duch w walce będzie raczej skupiał się na obronie niż ataku.
 

 
Prezentacja ducha ziemi, wody i ognia...
  

 

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!