ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Załoga
Autor: AionOnline.com.pl

Strona którą przeglądasz jest tworzona przez graczy dla graczy. Powstała pod koniec 2007 roku i aktualnie jest największym polskim serwisem o grze Aion Online. W tym miejscu znajdziesz kilka słów o jej autorach. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się jak wygląda serwis od środka, będzie to najlepsza lektura. Ułatwi też kontakt w wybranych sprawach. Aby skontaktować się z odpowiednimi osobami – wyślij prywatną wiadomość na forum.

Prosimy nie wysyłać wiadomości z prośbami o pomoc techniczną. Takie sprawy rozwiązuje się na forum! Prosimy też nie wysyłać ofert sprzedaży/kupna czegokolwiek. W sprawie współpracy zajrzyj do działu Współpraca. Oficjalne stanowisko dotyczące jakiś problemów lub polityki serwisu, przedstawiają tylko osoby z rangą Administrator. Właściciele / Administracja / Sprawy techniczne / Współpraca

me_love_u – Konto me_love_u wykorzystywane jest przez dwie osoby. Za dnia partnerzy w biznesie, a wieczorem zapaleni gracze. Konto me_love_u jest stworzone dla celów formalnych. Korzystają z niego właściciele serwisu. Specjalnie określamy to jako „konto”, a nie „nick” – jego celem jest bezinteresowne/bezstronne/bezpłciowe organizowanie strony i forum. Prywatne sprawy i „postaci z gry” oddzielamy od spraw serwisu ;-)

Avatarus – Trzeci twórca serwisu. Avatarus dba o zaplecze techniczne. Zajmuje się zawodowo pisaniem skryptów PHP i tworzeniem serwisów internetowych. Napędza silnik strony i dba o to by działała. Jeśli potrzebujesz stworzyć duży serwis www, forum czy sklep internetowy – właśnie znalazłeś wykonawcę ;-)

Przestrzeganie regulaminu / Porządek na forum

magrat - Pomaga nam w poprawianiu artykułów i moderacji forum. Posiada wyjątkową umiejętność której zawsze brakowało reszcie załogi. Potrafi wychwytywać błędy których sami nigdy nie mogliśmy dostrzec. Pierwsza kobieta w zespole.

BrokenWing - Zajmuje się jednym z zaprzyjaźnionych blogów i moderowaniem forum.

Skidbladnir – Najmłodszy z zespołu. Wzorowy moderator – czyta wszystko i nikomu nic nie przepuści. Lubi korzystać z nadanych uprawnień, więc biada temu kto łamie regulamin. Skidbladnir pisze również ciekawe artykuły. Lubi dbać o porządek na forum. Jeśli jest coś lub ktoś kto psuje ten porządek, po chwili pojawi się Skidbladnir i wszystkich zbije ;-)

robertinho – Moderator. Pisze artykuły i zarządza blogiem www.AionOnline.pl. Miłośnik piłki nożnej i redaktor serwisu www.FCBarca.com. Pisze artykuły i notki na blogu.

Grafika serwisu / Filmy

Summoner – Nasz reżyser i producent filmowy, a zarazem specjalista od efektów specjalnych. Od niedawna dba o zawartość naszego kanału YouTube.

TiTo – Grafik. Obrazki które składają się na wygląd strony, są jego dziełem. Reklamacji się nie uwzględnia ;-)

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!