ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Opis gry
Autor: praca zbiorowa

Aion Online jest grą MMORPG, stworzoną przez firme NC Soft. Firma ta ma już na swoim koncie takie hity jak Guild Wars czy City of Heroes i Lineage/Lineage2. Silnik gry to rewolucyjny produkt niemieckiej firmy Crytek, znany np. z gry Far Cry czy Crysis. Gwarantuje fotorealizm i efekty niespotykane dotąd w grach MMORPG. Doskonała grafika i swoboda ruchu postaci to nie wszystko. NC Soft postarał się również o wyśmienitą oprawę dźwiękową. Można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z doskonale zanimowanym filmem!

Lokacje gry są bardzo rozległe. Dodatkowo wiele ich detali wchodzi w reakcje z postacią. Jej kontrola jest całkowicie swobodna. Postać może, korzystając ze specjalnych umiejętności, przemieszczać się nawet w przestworzach lub wspinać po urwiskach. Jest to pierwsza gra MMORPG w której możemy pokierować postacią tak jak sami pomyślimy, nic nas nie ogranicza.

Fabuła gry opiera się na odwiecznej walce dobra ze złem. W świecie Aion Online istnieją dwa wymiary połączone magicznym przejściem. Istnieje świat aniołów i demonów. Sami możemy wybrać po której stronie chcemy się opowiedzieć. Prócz graczy-wrogów istnieje też nieskończona ilość przeciwników generowanych przez serwer. Jak od razu można się zorientować gra jest nastawiona na PvP. Kolejną nowością jest jednak PvPvE – gracze walczą między sobą i dodatkowymi postaciami generowanymi przez serwer. Istnieje możliwość wyboru profesji postaci i jej dalszego rozwoju, który jest praktycznie dowolny. Wybieramy pomiędzy ośmioma podstawowymi profesjami. Warto wspomnieć, że idea gry nie jest oparta na mozolnym grindingu, zabijaniu kolejnych potworów miesiącami. NC Soft przygotował grę tak by gracz mógł, od samego początku, czerpać z niej to co najlepsze i rozwijać swoją postać w dowolny sposób.

Łącząc swobodę kontroli postaci oraz system rozgrywki, nastawiony na współpracę graczy w zespołach, gra ustanawia wzór dla innych. Aion Online jest grą, która stworzyła nową erę i standardy gier online. Naprawdę warto zagrać! Grę można pobrać za darmo TUTAJ

 

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!