ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!
Dział Forum Temat Ostatni post Postów
Ogólna dyskusja Czy ktoś tu jeszcze...TheAmer74
Ogólna dyskusjajogger jeansElmer Thor...0
Ogólna dyskusjanike basketballElmer Thor...0
Ogólna dyskusjajeans damElmer Thor...0
Pomoc Podczas gry, laptop się ...MechWarrior1

TYGODNIE BOOSTÓW PANGAEI
05/05/2015 16:26

Obrazek


Zdobądź dodatkowy boost dla swojego serwera

Jak już pewnie wiecie, walki o Pangaeę odbywają się aktualnie w ramach fazy testowej. Ta funkcja stanie się normalnym elementem gry dopiero wraz z nadchodzącą aktualizacją 4.75v i zostanie odblokowane Miejsce Wzniesienia Antrikshy.

Aby skrócić Wam czas oczekiwania i urozmaicić walkę o Pangaeę w kolejnych tygodniach, zorganizujemy ciekawy event.

W Tygodniach Boostów liczy się każde zwycięstwo w walce o twierdzę w Pangaei. Jeśli w podanym przedziale czasu zajmiecie twierdzę dla swojego serwera, w kolejny poniedziałek otrzymacie w grze ankietę, w której możecie wybrać sobie dodatkowy boost na nadchodzący tydzień. Zostanie on dodany do zwykłego boostu (+50%) Waszego serwera.

Przykład:
Frakcja Waszego serwera zajmuje twierdzę w sobotę podczas Tygodni Boostów Pangaei. W kolejny poniedziałek wszyscy gracze Waszego serwera otrzymują w grze ankietę, w której mogą dokonać wyboru spośród następujących boostów:
+30% PO
+30% szansy na drop
+30% PD
+30% craftingu
+30% kinah

Ponadto znajdziecie tam informację na temat tego, który boost +50% będzie obowiązywał w nadchodzącym tygodniu. Możecie więc zdecydować, czy chcecie mieć na swoim serwerze boost +80%, czy zwykły boost +50% z dodatkowymi +30%.

Ankieta zostanie udostępniona w poniedziałek w południe na Waszym serwerze. We wtorek po południu zostanie zakończona i przeanalizowana. Od momentu konserwacji w środę będzie obowiązywał przez tydzień wybrany przez Was boost dodatkowo do zwykłego eventu boostu.

W czasie Tygodni Boostów Pangaei będziemy organizować walki o Pangaeę tylko co drugi tydzień. Terminy dla Pangaei podczas tygodni boost są następujące:
9.05.2015 (godz. 20)
23.05.2015 (godz. 20)
6.06.2015 (godz. 20)

Na zakończenie Tygodni Boostów Pangaei odblokujemy dla Was ponadto w dniu 6.06. jednorazowo Miejsce Wzniesienia Antrikshy w ramach dodatkowej nagrody. Możecie się tam zmierzyć z Antrikshą i pokonać go jeszcze zanim będzie można mu rzucać wyzwania w zwykłym trybie od momentu wprowadzenia aktualizacji 4.75v.

Na koniec eventu będzie się liczyło przede wszystkim jedno: kto zajął najwięcej twierdz w trakcie Tygodni Boostów? Liczą się tutaj zarówno twierdze zajęte przez Asmodianów, jak i przez Elyosów z Waszego serwera.

Serwer, który zdobędzie najwięcej twierdz w trzech walkach o Pangaeę, otrzyma kolejną ankietę, w której można będzie wybrać boost +80%, który będzie wtedy obowiązywał przez tydzień od wprowadzenia aktualizacji 4.75v.

Abyście byli na bieżąco, będziemy Was informować za pomocą mediów społecznościowych w poniedziałki po walkach o Pangaeę o tym, który serwer i która frakcja zajęły w weekend twierdze w Pangaei.

Dobrej zabawy w walce!
Komentuj na forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!