ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

WESOŁEGO SOLORIUS
10/12/2014 14:34

Soloriusowe eventy w grudniu


Obrazek


Nad budynkami stolic górują pięknie przyozdobione drzewa Solorius, w powietrzu unosi się zapach świeżo pieczonych pierników, a na ulicach czuć wszechobecny świąteczny nastrój. Aby jeszcze bardziej umilić Wam czekanie na święto Solorius, przygotowaliśmy dla Was od 10.12. kilka ciekawych eventów.

Polowanie na Rudolfa

Czas trwania: 10. do 31.12.
Cel: Zbiegły Rudolf
Lokalizacja: Północny i Południowy Katalam

Handlarz: Pandarinrinerk
Lokalizacja: Sanctum, Pandemonium (przy wielkim drzewie Solorius)

Z okazji świąt każdy Deava miał otrzymać monety Solorius, które jednak zostały skradzione przez złodziejskie Rudolfy! Urządźcie bezlitosne polowanie na te niecne zwierzaki i odzyskajcie, co Wasze! Znajdziecie je w Północnym i Południowym Katalam, a wypada z nich łup w postaci monet Solorius lub, przy odrobinie szczęścia, pudełko na prezenty Solorius, serum udoskonalenia i dużo więcej.

Dodatkowe monety możecie wydropić, bijąc bossów z instancji lub, od 11.12., kupując je w AION-Shopie. Ponadto otrzymacie za każde 30 minut w grze jedną monetę Solorius (maks. 5 dziennie!). Monety te możecie wymieniać u Pandarinrinerka na cenne nagrody.

Darz bór!

Śnieg w Atreii

Czas trwania: 10. do 31.12.
NPC: Snorinerk, Snorunerk
Lokalizacja: Sanctum, Pandemonium (przy wielkim drzewie Solorius)

Cała Atreia w białym puchu! Jednak te płatki śniegu to więcej niż tylko zamarznięta woda - są prawdziwymi darami niebios i pomogą Wam w zdobyciu cennych przedmiotów.
Odwiedzajcie Snorinerka przy drzewie Solorius w Waszej stolicy, a codziennie otrzymacie od niego dwa płatki śniegu.

Kliknijcie je podwójnie w Waszym ekwipunku - albo awansują o 1-3 poziomów, albo ulegną zniszczeniu. W ostatnim przypadku otrzymacie kryształ szansy (patrz poniżej) i, w zależności od poziomu, dodatkowe przedmioty, jak np. antyczne monety. Im wyższy poziom płatka śniegu, tym cenniejsze nagrody.

Po osiągnięciu maks. poziomu 10, kliknijcie ponownie na płatek, a zamieni się on w kryształ śniegu oraz fragment aury. Istnieje jednak szansa na otrzymanie kryształu śniegu już od poziomu 4: w przypadku zniszczenia płatku lub wskutek pomyślnego awansu (odpowiedni fragment aury możecie nabyć w AION-Shopie).
Połączcie kryształ śniegu z fragmentem aury, aby otrzymać pryzmat - wyjątkowy pakiet zawierający bardzo cenny przedmiot, jak np. skrzynia z bronią Władcy Balaurów, pakiet legendarnych boskich kamieni lub dużą skrzynię 100%-wych suplementów do slotów kamieni many.

Kryształy szansy, które otrzymacie ze zniszczonych płatków śniegu, możecie zanieść do 7.01. do Snorunerka. Za każde 10 sztuk otrzymacie od niego jeden płatek śniegu.

Płatki śniegu możecie także zdobyć, bijąc bossów na instancjach lub kupując je, podobnie jak fragmenty aury, od 11.12. w AION-Shopie.

Buffujący bałwan

Czas trawnia: 24. do 26.12.
NPC: Bałwan
Lokalizacja: Sanctum, Pandemonium (przy wielkim drzewie Solorius)

Z okazji świąt w stolicach zagości bardzo wyjątkowa persona! Wpadajcie od 24. do 26.12. codziennie do eventowego bałwana, a on podaruje Wam losową skrzynię, skrywającą fantastyczny buff dla Was i Waszej ekipy.


Komentuj na forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!