ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum
Galeria
Dotacja

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Silnik CryEngine
Wymagania sprzętowe

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

Ostatnie screeny


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej
AionOnline
LotrOnline
SilkroadOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

PRZYGOTUJ SIĘ, DAEVA! Event zbrojeniowy!
10/09/2014 14:05

Obrazek


Właściwe uzbrojenie jest nierzadko kluczem do sukcesu. Dlatego pamiętaj o porządnych ciuszkach przed wyruszeniem do boju!
Złóż wizytę sprzedawcom usług, Tashurinowi i Ristinowi, którzy od 10.09. do 22.10. będą mieli w ofercie wyjątkowo cenne akcesoria i nakrycia na głowę. I uwaga: przedmioty te będzie można ulepszyć za pomocą serum udoskonalenia do poziomu 7 - na najwyższym poziomie są one skuteczniejsze nawet od obecnych przedmiotów Namiestnika. Te części uzbrojenia nie pozostaną jednak zbyt długo w ofercie, więc nie przegap takiej okazji!

Czas trwania: 10.09. do 22.10.2014

NPC:
Tashurin przy Świątyni Ruhnów (Asmodianie)
Ristin przy Odbudowanej Wieży Światła (Elyosi)

Oferowane przedmioty:
akcesoria Chwalebnego Komendanta Archontów (Asmodianie)
akcesoria Chwalebnego Komendanta Strażników (Elyosi)
nakrycia głowy Chwalebnego Egzekutora Archontów (Asmodianie)
nakrycia głowy Chwalebnego Egzekutora Strażników (Elyosi)

Odwiedź jeszcze dzisiaj jednego z handlarzy i sprawdź, co ma w ofercie. Opłaca się!

Źródło: PRZYGOTUJ SIĘ, DAEVA!
Komentuj na forum!

GRÓB SHUGO I OBOZY UZDROWIENIA
03/08/2014 17:59

Obrazek


Lipcowe i sierpniowe eventy w grze:

POWRÓT DO GROBU CESARZA SHUGO - OD 30.07. DO 27.08.

Grób Cesarza Shugo otwiera ponownie swoje podwoje od 30.07. do 27.08.2014 dla graczy od poziomu 51. Odwiedź Indianę Jonshunerka w Sanctum lub Pandemonium, aby wkroczyć do instancji w postaci wojownika Shugo. Zabierz ze sobą jednego lub dwóch przyjaciół i wspólnie powstrzymajcie złodziei przywłaszczających sobie skarby antycznej cywilizacji.

Oprócz różnych cennych przedmiotów, jak np. medali ceranitowych, możecie zdobyć zupełnie nowe nagrody jak np. Święte Serum Udoskonalenia. Przy odrobinie szczęścia indywidualiści natrafią także na Strój Piekielnego Lwa. Szczególną atrakcją są Zezwolenia na Załącznik Pocztowy, dzięki którym będziecie mogli przesyłać pocztą przedmioty niezdatne do sprzedaży.

Więcej informacji na temat Grobu Cesarza Shugo oraz listę z wszystkimi nagrodami znajdziecie na oficjalnym forum.

DR DAEVA DO USŁUG - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

O zwycięstwie na polu bitwy nie decydują jedynie takie czynniki jak stan i jakość uzbrojenia lecz także konstytucja fizyczna i psychiczna pojedynkujących się Daeva. W trosce o dobre samopoczucie tych nieustraszonych wojowników, nadstawiających dzień w dzień głowę w dążeniu ku lepszej przyszłości swego ludu, w całej Atreii powstały Obozy Uzdrowienia. Od 30.07 do 20.08 każdy Daeva będzie tam mile widzianym gościem, otaczanym bezzwłoczną troską przez profesjonalny sztab medyków i uzdrowicieli wyposażonych w różnej maści zwoje i eliksiry. Skorzystaj zatem z tych zbawiennych usług i wpadnij do Obozu Uzdrowienia!

Źródło i szczegóły: GRÓB SHUGO I OBOZY UZDROWIENIA
Komentuj na forum!

Aktualizacja 4.6 Part 1
17/06/2014 14:19

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 18.06.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna oraz wgrana zostanie nowa aktualizacja 4.6 Part 1. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 15:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]

Wgranie aktualizacji Aion 4.5.1127 / Aion 4.6 Part 1
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie wyłączony
Event "Tygodnie bohaterek" - zostanie wyłączony
Boost +50%szansy na łup - zostanie aktywowany

[Dodatkowe informacje]
Patchnotes 4.6.1/1127v EN:
http://cmsstatic.aionfreetoplay.com/Patchnotes_4_6_1_EN_final.pdf

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 18.06.2014 - Aktualizacja 4.6 Part 1
Komentuj na forum!

TYGODNIE BOHATEREK
04/06/2014 12:15

Obrazek


Niech żyją kobiety! W naszym obecnym evencie składamy hołd wszystkim bohaterkom - co jednak nie znaczy, że mężczyźni obejdą się jedynie smakiem.
Odwiedźcie między 4 a 18 czerwca stoisko z kwiatami należące do Florinerk w Waszych stolicach. Żeńskie postacie otrzymają tam codziennie skrzynię z czekoladą a męskie - kosz kwiatowy. Sami nie możecie jednak użyć tych przedmiotów i powinniście sprezentować je postaci przeciwnej płci. Może ona wtedy rozpakować Wasz prezent i otrzymać przydatne przedmioty buffujące.

Ponadto Florinerk każdego dnia eventu sprezentuje Wam po 10 bukietów kwiatów, które będziecie mogli wykorzystać, buffując siebie lub Waszych sojuszników (zwiększona regeneracja PŻ i BM).

Bardzo wyjątkowa niespodzianka oczekuje wszystkie bohaterki, które otrzymają dodatkowo piękną kwiatową koronę. Możecie ją odebrać podczas eventu u Florinerk, jednak pamiętajcie: przedmiot ten pozostaje w ekwipunku tylko jeden dzień! Zatem użyjcie tego wizerunku najlepiej od razu, aby przez 15 dni zdobił głowę Waszej bohaterki.

Najważniejsze informacje:

Czas trwania: 4 do 18 czerwca 2014
NPC: Florinerk i jej stoisko z kwiatami
Lokalizacja: Pandemonium (Plac Pandemonium); Sanctum (Plac Elyosów)


Niech żyją kobiety po raz wtóry! Bawcie się dobrze podczas eventu!

Źródło: TYGODNIE BOHATEREK
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 21.05.2014
20/05/2014 17:15

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 21.05.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 13:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]
Event "Obóz uzdrowienia" - nadal będzie aktywny (do 28. maja)
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie aktywowany (do 18. czerwca)
Boost +50% Kinah - zostanie aktywowany (do 28. maja)

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 21.05.2014
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 07.05.2014
06/05/2014 20:55

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 07.05.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 13:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]
Boost +50% do craftu - zostanie włączony
Event: Atreia Hold'em (Wielkanocna loteria) - zostanie wyłączony
Event "Obóz uzdrowienia" - zostanie włączony (do 28. maja)

[Dodatkowe informacje]
[s]Po raz kolejny wgramy poprawkę odnośnie restrykcji kont Starter, tak więc mamy nadzieję iż zapobiegnie to dalszemu spamowi na kanale LFG.[/s]
Wszystkie karty z eventu Atreia Hold'em zostaną wykasowane z gry.
Przeprowadzać będziemy pewne optymalizację naszych sieci, co może zająć trochę czasu. Obecnie planujemy zakończyć przerwę techniczną o 13:00, lecz może się ona przedłużyć. O każdej zmianie będziemy Was informowali.

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 07.05.2014
Komentuj na forum!

Aktualizacja 4.5 - 9.04.2014
09/04/2014 10:00

Obrazek


W dniu dzisiejszym, t.j. środa 9. kwietnia 2014, przeprowadzona zostanie aktualizacja serwerów o nowego patcha 4.5. Serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne od godziny 8:00, a spodziewany czas startu serwerów to wczesne popołudnie.

[Zmiany wprowadzane podczas konserwacji]
Event "Mega Kinah 300" (loteria in-game) - zostanie wyłączony
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie wyłączony
Boost na +50% do EXP - zostanie aktywowany (do 16.04.2014)

[Dodatkowe informacje]

Patch notesy z informacjami na temat nowej aktualizacji 4.5 zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym w czasie przerwy technicznej, w oddzielnym temacie.

Pragniemy poinformować, iż przerwa techniczna wgrywająca nową aktualizację może trwać dłużej niż zakładamy. Dlatego prosimy wziąć pod uwagę, iż przerwa może się przedłużyć. Oczywiście o każdej zmianie będziemy Was informować na bieżąco. Obecnie przewidywany czas jej zakończenia to wczesne/późne popołudnie.

NPC związani z eventem "Mega Kinah 300" znikną wraz z aktualizacją 4.5, co nie było przez nas oryginalnie zaplanowane. Zaplanowaliśmy, iż ci NPC nadal będą dostępni podczas weekendu, tak byście mogli wymienić pozostałe bilety. W związku z problemami związanymi z kompatybilnością eventu z nową aktualizacją, w chwili obecnej czekamy na naprawę ze strony NCSoftu oraz pracujemy na metodą zastępczą, która pozwoliła by Wam wymienić pozostałe bilety.

Źródło: Aktualizacja 4.5 - 9.04.2014
Komentuj na forum!

SPRAWDŹ AKTUALIZACJĘ 4.5
22/03/2014 15:34

Odkryj nowe dodatki na serwerze testowym


Obrazek


Witajcie, Daeva!

9 kwietnia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim długo wyczekiwana aktualizacja 4.5! Wszystkich, którzy już teraz chcą sprawdzić nowe funkcje aktualizacji, zapraszamy na nasz publiczny serwer testowy (PST). Odkrywajcie nowe instancje, zdobywajcie punkty chwały i wypróbujcie nową specjalizację Inżyniera: EterTecha.

Serwer testowy jest dostępny w następujących terminach:

24.03. do 27.03.2014

Przygotuj się:

1) Pobieranie klienta testowego jest możliwe jeszcze przed otwarciem samego serwera. Sprawdź wymagania systemowe i pobierz go TUTAJ.

2) Zainstaluj klienta i zaloguj się danymi swojego konta AION. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się TUTAJ.

3) Stwórz nową postać i odkrywaj świat Atreii w odsłonie 4.5! Jeśli brałeś udział w fazie testowej aktualizacji 4.0, możesz grać również stworzoną wtedy postacią.

Dodatkowe informacje:

Na PST dostępne są wszystkie języki z wersji live: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i turecki. Miej na uwadze, że wszystkie nowe teksty mogą ulec zmianie.
Na PST można utworzyć maks. 8 postaci. Pamiętaj jednak, że nie zostaną one przejęte do wersji live.
Aby umożliwić Ci szybkie testowanie nowych treści aktualizacji 4.5, będziemy zaopatrywać Cię w przydatne wspomagacze za pomocą ankiet w grze. Poza tym będziesz otrzymywać 150% więcej punktów doświadczenia.

Więcej informacji na temat PST znajdziesz w FAQ.

Źródło: SPRAWDŹ AKTUALIZACJĘ 4.5
Komentuj na forum!

POWRÓT DO GROBU CESARZA SHUGO
19/03/2014 16:12

od 19.03. do 09.04.


Obrazek


Grób Cesarza Shugo otwiera ponownie swoje podwoje od 19.03. do 09.04.2014 dla graczy od poziomu 51. Odwiedź Indianę Jonshunerka w Sanctum lub Pandemonium, aby wkroczyć do instancji w postaci wojownika Shugo. Zabierz ze sobą jednego lub dwóch przyjaciół i wspólnie powstrzymajcie złodziei przywłaszczających sobie skarby antycznej cywilizacji.

Oprócz różnych cennych przedmiotów, jak np. medali ceranitowych, możecie zdobyć np. bardzo rzadkiego Złotego Saama, który będzie dźwigać dla Was aż 32 przedmioty. Szczególną atrakcją są unikatowe znajdźki, jak np. zezwolenia na załączniki pocztowe, dzięki którym będziecie mogli przesyłać pocztą przedmioty niezdatne do handlu.

Ważne:

Zezwolenia na załącznik pocztowy (Courier Pass) dostępne z Grobowca Cesarza Shugo, nie działają jeszcze prawidłowo. W chwili obecnej intensywnie pracujemy, by naprawić problemy związane z Zezwoleniami na załącznik pocztowy i przywrócić ich funkcjonalność najszybciej jak to możliwe. Jeśli otrzymaliście Zezwolenie na załącznik pocztowy z instancji Grobowiec Cesarza Shugo przed naprawą, prosimy o zachowanie ich w Waszym ekwipunku bądź osobistym banku!

Źródło: POWRÓT DO GROBU CESARZA SHUGO
Komentuj na forum!

WIELKA LOTERIA ATREII
12/03/2014 15:37

Zostań milionerem – marcowy event ingame


Obrazek


Witaj Daeva!

Czy marzyłeś już kiedyś, by być niewyobrażalnie bogatym? Tak? To spróbuj swojego szczęścia w Wielkiej Loterii!
Od 12.03. znajdziesz w Atreii automaty w formie Shugosa, gdzie możesz kupić los typu  „Mega-Kinah 300“. Wystarczy, że klikniesz podwójnie na znajdujący się w Twoim ekwipunku los, aby usunąć zdrapkę i sprawdzić, co wygrałeś. Nie ma pustych losów, na sto procent wygrasz jedną z następujących nagród:

pierwsza nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 300 mln kinah
druga nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 100 mln kinah
trzecia nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 5 mln kinah
czwarta nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 1,5 mln kinah
piąta nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 10 000 kinah

Zanieś w weekend swój zwycięski los do Orunga, który przebywa w pobliżu automatów. On wymieni Ci go na nagrodę pieniężną. Powodzenia!

Jeśli brakuje Ci niezbędnych kinah do zakupu losu w automacie, możesz go nabyć również w AION-Shopie – pojedynczy lub w pakiecie 10 losów. W  AION-Shopie znajdziesz też pudełko z losami, które zawiera 50 losów „Mega-Kinah 300“ oraz dodatkowy zwycięski kupon na pierwszą, drugą i trzecią nagrodę.


Szczegóły eventu:

Czas trwania: od 12.03. do 09.04.2014
Lokalizacje automatów: Pandemonium, Sanctum, Tiamaranta, Północna Część Katalam
Eventowy NPC: Orung 
Czas wymiany losu podczas trwania eventu: od soboty (0:00) do niedzieli (23:59)

Event z boostami

Oczywiście nie obejdzie się też bez wypasionego boosta. Z okazji eventu ingame przygotowaliśmy od 12.03. do 19.03.  boost, który zwiększy Twoją szansę na punkty umiejętności przy craftingu o 50%. Miłej pracy!

Źródło: WIELKA LOTERIA ATREII
Komentuj na forum!

Zobacz nowsze (1/40) Zobacz starsze

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości

misterion 15:45
jak klikam na Pobierz tutaj! to mi się link nie ładuje i nie jestem wstanie pobrać
~~~~~~~~~~~~
misterion 15:44
nie mogę pobrać tej gry dlaczego?!
~~~~~~~~~~~~
MrHeden 17:39
:p
~~~~~~~~~~~~
MrHeden 17:39
:p
~~~~~~~~~~~~

Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 251 zł
Brakuje: 176 zł

Dotacja

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!