ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum
Galeria
Dotacja

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Silnik CryEngine
Wymagania sprzętowe

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

Ostatnie screeny


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej
AionOnline
LotrOnline
SilkroadOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Awaria forum w dniach 29-31.01.2015
31/01/2015 18:39

Przez niekompetencje niektórych pracowników Home.pl, nasze forum nie działało poprawnie przez ostatnie dwa dni. Awaria kosztowała sporo pieniędzy i nerwów, ale już wszystko śmiga. Hosting Home.pl raczej z zadowoleniem używamy od lat, ale wszędzie można trafić na zonk. Niestety drobna awaria, jak się okazało bardzo łatwa w naprawie, przeciągała się przez tak długi czas. Czekamy na kontakt z przedstawicielem firmy, celem uzyskania satysfakcjonującego zadośćuczynienia. Akurat kończy się okres abonamentowy na nasz serwer, więc Home.pl powinno mieć szerokie pole manewru ;)

Jeśli chcesz wesprzeć działalność forum:
- pisz posty
- podlinkuj http://www.aiononline.com.pl w innych serwisach/forach z których korzystasz
- używaj ikonki zgłaszania postów łamiących regulamin lub pisanych przez multikonta
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 21.01.2015
20/01/2015 15:56

Obrazek


W dniu dniu, 21.01.2015 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne od godziny 8:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - nadal będzie aktywny (do 11. lutego).
Event "Kolekcjonerzy Liter" - zostanie aktywowany (do 4. lutego) - informacja na temat eventu zostanie opublikowana w środę.
Boost +50% do szansy na drop - zostanie aktywowany (do 28. stycznia)

[Dodatkowe informacje]
Połączenie serwerów dla początkujących/zintegrowanego serwera instancji - po przerwie technicznej francuscy oraz niemieccy gracze będą mogli od tej pory grać z/przeciwko graczom z UK/PL/ES/IT/TR.

Patch:
- Grupy nie mogą zostać dodane do sojuszu, gdy odpowiadają na rekrutacją poprzez LFG czy wyszukiwarkę grup - problem został naprawiony.
- wersja włoska: Etertech oraz Strzelcy nie mogą użyć wyszukiwarki grupy - problem został naprawiony.

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 21.01.2015
Komentuj na forum!

14.01.2015 Znów Powitamy Wspaniały Shugo Event!
13/01/2015 20:30

Obrazek


Jutro 14.01.2015 Znów będziemy gościć wspaniałą eventową instancję naszych małych wiewiórkowatych przyjaciół , listę nagród które będzie można zdobyć wkleje jutro , jak już wcześniej pisałem nie ukrywam swej wszech obecnej radości i z niecierpliwością  wyczekuje 16x shugo maratonów dziennie!
Komentuj na forum!

OBOZY UZDROWIENIA SOLORIUS
17/12/2014 14:34

Wzmocnij się na mroźną porę roku!


Obrazek


Zimy zawsze owocują w liczne przeziębienia. Aby zapobiec epidemii wszelakich gryp i tym podobnych choróbsk, na terenie całej Atreii zostaną rozstawione po raz kolejny obozy uzdrowienia. Od 17.12. do 7.01. zastaniecie tam pielęgniarki i lekarzy, którzy zaopiekują się Wami m.in. za pomocą zwojów i eliksirów. Wpadnijcie koniecznie!

Czytaj więcej OBOZY UZDROWIENIA SOLORIUS
Komentuj na forum!

WESOŁEGO SOLORIUS
10/12/2014 14:34

Soloriusowe eventy w grudniu


Obrazek


Nad budynkami stolic górują pięknie przyozdobione drzewa Solorius, w powietrzu unosi się zapach świeżo pieczonych pierników, a na ulicach czuć wszechobecny świąteczny nastrój. Aby jeszcze bardziej umilić Wam czekanie na święto Solorius, przygotowaliśmy dla Was od 10.12. kilka ciekawych eventów.

Polowanie na Rudolfa

Czas trwania: 10. do 31.12.
Cel: Zbiegły Rudolf
Lokalizacja: Północny i Południowy Katalam

Handlarz: Pandarinrinerk
Lokalizacja: Sanctum, Pandemonium (przy wielkim drzewie Solorius)

Z okazji świąt każdy Deava miał otrzymać monety Solorius, które jednak zostały skradzione przez złodziejskie Rudolfy! Urządźcie bezlitosne polowanie na te niecne zwierzaki i odzyskajcie, co Wasze! Znajdziecie je w Północnym i Południowym Katalam, a wypada z nich łup w postaci monet Solorius lub, przy odrobinie szczęścia, pudełko na prezenty Solorius, serum udoskonalenia i dużo więcej.

Dodatkowe monety możecie wydropić, bijąc bossów z instancji lub, od 11.12., kupując je w AION-Shopie. Ponadto otrzymacie za każde 30 minut w grze jedną monetę Solorius (maks. 5 dziennie!). Monety te możecie wymieniać u Pandarinrinerka na cenne nagrody.

Darz bór!

Śnieg w Atreii

Czas trwania: 10. do 31.12.
NPC: Snorinerk, Snorunerk
Lokalizacja: Sanctum, Pandemonium (przy wielkim drzewie Solorius)

Cała Atreia w białym puchu! Jednak te płatki śniegu to więcej niż tylko zamarznięta woda - są prawdziwymi darami niebios i pomogą Wam w zdobyciu cennych przedmiotów.
Odwiedzajcie Snorinerka przy drzewie Solorius w Waszej stolicy, a codziennie otrzymacie od niego dwa płatki śniegu.

Kliknijcie je podwójnie w Waszym ekwipunku - albo awansują o 1-3 poziomów, albo ulegną zniszczeniu. W ostatnim przypadku otrzymacie kryształ szansy (patrz poniżej) i, w zależności od poziomu, dodatkowe przedmioty, jak np. antyczne monety. Im wyższy poziom płatka śniegu, tym cenniejsze nagrody.

Po osiągnięciu maks. poziomu 10, kliknijcie ponownie na płatek, a zamieni się on w kryształ śniegu oraz fragment aury. Istnieje jednak szansa na otrzymanie kryształu śniegu już od poziomu 4: w przypadku zniszczenia płatku lub wskutek pomyślnego awansu (odpowiedni fragment aury możecie nabyć w AION-Shopie).
Połączcie kryształ śniegu z fragmentem aury, aby otrzymać pryzmat - wyjątkowy pakiet zawierający bardzo cenny przedmiot, jak np. skrzynia z bronią Władcy Balaurów, pakiet legendarnych boskich kamieni lub dużą skrzynię 100%-wych suplementów do slotów kamieni many.

Kryształy szansy, które otrzymacie ze zniszczonych płatków śniegu, możecie zanieść do 7.01. do Snorunerka. Za każde 10 sztuk otrzymacie od niego jeden płatek śniegu.

Płatki śniegu możecie także zdobyć, bijąc bossów na instancjach lub kupując je, podobnie jak fragmenty aury, od 11.12. w AION-Shopie.

Buffujący bałwan

Czas trawnia: 24. do 26.12.
NPC: Bałwan
Lokalizacja: Sanctum, Pandemonium (przy wielkim drzewie Solorius)

Z okazji świąt w stolicach zagości bardzo wyjątkowa persona! Wpadajcie od 24. do 26.12. codziennie do eventowego bałwana, a on podaruje Wam losową skrzynię, skrywającą fantastyczny buff dla Was i Waszej ekipy.

Źródło: WESOŁEGO SOLORIUS
Komentuj na forum!

WIELKA LOTERIA SOLORIUS
03/12/2014 16:39

Zbieraj karty i wygrywaj cenne nagrody


Obrazek


Nadchodzi zima, a wraz z nim nowy zimowy event: wielka loteria Solorius. Zbieraj karty, a przy odrobinie szczęścia zgarniesz cenne nagrody!

O co chodzi w tym evencie?

Od 3.12.2014 do 31.12.2015 możesz zbierać karty do gry w najróżniejszych kombinacjach i wygrywać wspaniałe nagrody, m. in.: skrzynie z piórami władcy, 100%-owe suplementy do slotów kamieni many (mityczne) lub nawet boski kamień: milczenie Khrudgelmira.

Więcej info: WIELKA LOTERIA SOLORIUS
Komentuj na forum!

ŚWIĘTUJ Z NAMI SOLORIUS!
28/11/2014 12:48

Przegląd wszystkich eventów w grudniu i styczniu


Obrazek


Ho ho ho, Daeva!

Dni stają się coraz krótsze, a temperatury coraz niższe. Zbliża się zima, a tym samym Święto Solorius! Również w tym roku przygotowaliśmy liczne wydarzenia, aby świętować wraz z Tobą i powitać Santa Shugo.
Oto, co Cię czeka w nadchodzących tygodniach:

Dekoracje świąteczne
Błyszczące drzewka Solorius, laski cukrowe i pierniki: Od 3.12. do 7.01. stolice zostaną ozdobione w duchu świątecznym, aby spotęgować Twoją radość oczekiwania na nadchodzące dni.

Loteria Solorius
Od 3.12. do 31.12. zbieraj karty do gry w różnych kombinacjach, aby wygrać cenne nagrody. Trzymamy kciuki!

Eventy w grze
W Atreii panuje wzburzenie. Rudolf ukradł ze swoimi pomocnikami monety Solorius, które były przewidziane jako prezenty dla wszystkich Daeva. Od 10. do 31.12. poluj na te krnąbrne zwierzęta i odzyskaj od nich łup!

W dniach świątecznych pojawi się gość specjalny! W dni 6. i 7.12. oraz od 24. do 26.12. składaj codzienne wizyty eventowemu bałwanowi, a nagrodzi Cię on losową skrzynią zawierającą szczególny buff.

Święta, święta, dobry wspólny czas: Od 10. do 31.12. łap wartościowe płatki śniegu, które pojawią się w całej Atrei. Opłaci się!

Zima to okres przeziębień. Aby przeziębienia się Ciebie nie imały, Obóz Uzdrowienia rozstawi ponownie swoje namioty w dniach od 17.12. do 07.01. Będzie w nich można otrzymać zwoje, sera i nie tylko!

Opowiadanie Solorius
W każdą niedzielę adwentu oraz w Wigilię będziemy ci wysyłać przez ankietę w grze fragment naszego tegorocznego opowiadania Solorius, które można przeczytać również na forum.
Wynalazca Disruptio mimowolnie naraża święto na niebezpieczeństwo. Czy uratuje Solorius?

Boosty
Z okazji Święta Solorius obdarujemy Ciebie i Twoich towarzyszy soczystymi boostami!

03.12. do 10.12.: +50% dropu
17.12. do 24.12.: -50% utraty PO, +50% PD, +50% craftingu
24.12. do 31.12.: +50% PO
31.12. do 07.01.: +50% Kinah


Życzymy dobrej zabawy!

Źródło: ŚWIĘTUJ Z NAMI SOLORIUS!
Komentuj na forum!

CYRK ZGROZY
29/10/2014 17:09

Halloween event


Obrazek


Witaj, Daeva!

Cała Atreia świętuje Halloween: nieumarli, wampiry i wilkołaki włóczą się po odświętnie wystrojonych miastach, a dzieciaki biegają od drzwi do drzwi, aby wyprosić garść słodyczy. 

Niestety jedna z osób jest ofiarą prawdziwej zgrozy: biedna wróżka Ariate została uprowadzona i uwięziona w klatce przez dyrektora Rukibuki. Jej anielski głos ma ponownie zapełnić trybuny podupadłego cyrku, który stoi na skraju bankructwa.
Wbij zatem na tę instancję wraz z maks. pięcioma sojusznikami i wyzwól Ariate z łapsk pazernego dyrektora cyrku!
Uważaj jednak, gdyż ten nie podda się bez walki i dysponuje armią kuglarzy...

Poszukaj przyjaciółek Ariate, a one niezwłocznie zaprowadzą Cię do cyrku:

Asmodianie: Arari (przy wejściu do Pandemonium)
Elyosi: Arika (przy wejściu do Sanctum)
Okres trwania eventu: 29.10. - 26.11.2014

W nagrodę otrzymasz cenne skrzynie z materiałami i skarbami zawierające m.in. przedmioty PO, ceranitowe i mithrilowe medale, stuprocentowe suplementy do slotów, przedmioty eventowe, Tauross oraz ekskluzywnego eventowego miola „Merek Ariate”. Do otwarcia tych skrzyń będą potrzebne klucze wypadające z mobów instancji.

Od czwartku (30 października) będzie można nabyć w AION-Shopie trwały klucz do otwierania właśnie tych skrzyń. Ponadto pojawi się tam również zwój Cyrku Rukibuki, który umożliwi Ci kolejne wejście do instancji.

Więcej informacji: Cyrk Rubikubi
Komentuj na forum!

KOLEJNE POZIOMY VETERAN REWARDS
29/09/2014 14:47

Zdobądź 10 dodatkowych poziomów!


Obrazek


Witaj Daeva!

System weterana został powiększony o kolejnych 10 poziomów – teraz maksymalny poziom to 70! Za każdy aktywowany Złoty Pakiet awansujecie o jeden poziom i otrzymacie cenne przedmioty przydatne podczas przygód w Atreii.

Na listopad przygotowano dla Was kolejną zmianę w systemie weterana, w której zostanie usuniętych 30 pierwszych z łącznej ilości 70 poziomów. Nagrody dla nowych początkowych poziomów zostaną odpowiednio zmienione. Dzięki temu gracze będą mieć możliwość bezpośredniego awansowania na wyższe poziomy. Oczywiście zdobyte przez Was nagrody będziecie mogli zachować i je odpowiednio przypisać.
Jeśli chcecie sobie zapewnić aktualne początkowe poziomy i ich przedmioty, macie jeszcze kilka tygodni czasu, aby to zrobić.

W ramach powiększenia systemu weterana poluźnione zostały ograniczenia podczas zakupu Złotych Pakietów. Od teraz możecie nabyć dziennie więcej niż 3 pakiety, o ile już wcześniej robiliście zakupy w AION Shopie.

Źródło: POWIĘKSZENIE SYSTEMU WETERANA
Komentuj na forum!

AKTUALIZACJA 4.6.2
25/09/2014 14:20

Zmienione czasy oblężeń i nadchodzące poszerzenie poziomów weterana


Obrazek


Witajcie, Daeva!

Punktualnie z okazji piątego jubileuszu AION w Europie została wgrana aktualizacja 4.6.2 na europejskie serwery. Jedną z nowości jest ozdobne pióro, które możesz wyposażyć w dodatkowym slocie i ulepszać za pomocą serum. Jest to niezastąpiony boost dla Twojej zbroi!
Ponadto umiejętności nie będą już zdobywane poprzez mozolne czytanie ksiąg, lecz automatycznie pojawią się w repertuarze ruchów Twojej postaci.

W naszej ankiecie w grze wszyscy gracze mieli niedawno możliwość podania nam swoich życzeń dotyczących terminów walk w twierdzach. Czas odbywania się walk został odpowiednio dopasowany do Waszych życzeń.

Przegląd wszystkich zmian i dodatków aktualizacji 4.62 znajdziecie w patchnotesach.

To jednak nie wszystko: W dniu 29.09. system weterana zostanie powiększony o dziesięć nowych poziomów. Za każdy aktywowany złoty pakiet awansujecie o jeden poziom i otrzymacie cenne przedmioty przydatne podczas przygód w Atreii. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie!

Źródło: AKTUALIZACJA 4.62 ONLINE!
Komentuj na forum!

Zobacz nowsze (1/41) Zobacz starsze

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości

Anubis7 21:46
Ziemniak
~~~~~~~~~~~~
Syle 17:13
Wszyscy bendom sie obrarzac i pszeklinac ;]
~~~~~~~~~~~~
Syle 17:13
Niemorzliwe
~~~~~~~~~~~~

Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 279 zł
Brakuje: 148 zł

Dotacja

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!