ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum
Galeria
Dotacja

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Silnik CryEngine
Wymagania sprzętowe

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

Ostatnie screeny


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej
AionOnline
LotrOnline
SilkroadOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

CYRK ZGROZY
29/10/2014 17:09

Halloween event


Obrazek


Witaj, Daeva!

Cała Atreia świętuje Halloween: nieumarli, wampiry i wilkołaki włóczą się po odświętnie wystrojonych miastach, a dzieciaki biegają od drzwi do drzwi, aby wyprosić garść słodyczy. 

Niestety jedna z osób jest ofiarą prawdziwej zgrozy: biedna wróżka Ariate została uprowadzona i uwięziona w klatce przez dyrektora Rukibuki. Jej anielski głos ma ponownie zapełnić trybuny podupadłego cyrku, który stoi na skraju bankructwa.
Wbij zatem na tę instancję wraz z maks. pięcioma sojusznikami i wyzwól Ariate z łapsk pazernego dyrektora cyrku!
Uważaj jednak, gdyż ten nie podda się bez walki i dysponuje armią kuglarzy...

Poszukaj przyjaciółek Ariate, a one niezwłocznie zaprowadzą Cię do cyrku:

Asmodianie: Arari (przy wejściu do Pandemonium)
Elyosi: Arika (przy wejściu do Sanctum)
Okres trwania eventu: 29.10. - 26.11.2014

W nagrodę otrzymasz cenne skrzynie z materiałami i skarbami zawierające m.in. przedmioty PO, ceranitowe i mithrilowe medale, stuprocentowe suplementy do slotów, przedmioty eventowe, Tauross oraz ekskluzywnego eventowego miola „Merek Ariate”. Do otwarcia tych skrzyń będą potrzebne klucze wypadające z mobów instancji.

Od czwartku (30 października) będzie można nabyć w AION-Shopie trwały klucz do otwierania właśnie tych skrzyń. Ponadto pojawi się tam również zwój Cyrku Rukibuki, który umożliwi Ci kolejne wejście do instancji.

Więcej informacji: Cyrk Rubikubi
Komentuj na forum!

KOLEJNE POZIOMY VETERAN REWARDS
29/09/2014 14:47

Zdobądź 10 dodatkowych poziomów!


Obrazek


Witaj Daeva!

System weterana został powiększony o kolejnych 10 poziomów – teraz maksymalny poziom to 70! Za każdy aktywowany Złoty Pakiet awansujecie o jeden poziom i otrzymacie cenne przedmioty przydatne podczas przygód w Atreii.

Na listopad przygotowano dla Was kolejną zmianę w systemie weterana, w której zostanie usuniętych 30 pierwszych z łącznej ilości 70 poziomów. Nagrody dla nowych początkowych poziomów zostaną odpowiednio zmienione. Dzięki temu gracze będą mieć możliwość bezpośredniego awansowania na wyższe poziomy. Oczywiście zdobyte przez Was nagrody będziecie mogli zachować i je odpowiednio przypisać.
Jeśli chcecie sobie zapewnić aktualne początkowe poziomy i ich przedmioty, macie jeszcze kilka tygodni czasu, aby to zrobić.

W ramach powiększenia systemu weterana poluźnione zostały ograniczenia podczas zakupu Złotych Pakietów. Od teraz możecie nabyć dziennie więcej niż 3 pakiety, o ile już wcześniej robiliście zakupy w AION Shopie.

Źródło: POWIĘKSZENIE SYSTEMU WETERANA
Komentuj na forum!

AKTUALIZACJA 4.6.2
25/09/2014 14:20

Zmienione czasy oblężeń i nadchodzące poszerzenie poziomów weterana


Obrazek


Witajcie, Daeva!

Punktualnie z okazji piątego jubileuszu AION w Europie została wgrana aktualizacja 4.6.2 na europejskie serwery. Jedną z nowości jest ozdobne pióro, które możesz wyposażyć w dodatkowym slocie i ulepszać za pomocą serum. Jest to niezastąpiony boost dla Twojej zbroi!
Ponadto umiejętności nie będą już zdobywane poprzez mozolne czytanie ksiąg, lecz automatycznie pojawią się w repertuarze ruchów Twojej postaci.

W naszej ankiecie w grze wszyscy gracze mieli niedawno możliwość podania nam swoich życzeń dotyczących terminów walk w twierdzach. Czas odbywania się walk został odpowiednio dopasowany do Waszych życzeń.

Przegląd wszystkich zmian i dodatków aktualizacji 4.62 znajdziecie w patchnotesach.

To jednak nie wszystko: W dniu 29.09. system weterana zostanie powiększony o dziesięć nowych poziomów. Za każdy aktywowany złoty pakiet awansujecie o jeden poziom i otrzymacie cenne przedmioty przydatne podczas przygód w Atreii. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie!

Źródło: AKTUALIZACJA 4.62 ONLINE!
Komentuj na forum!

5. URODZINY AION - Świętujcie z nami jubileusz
17/09/2014 17:55

Obrazek


Witajcie, Daeva!

Dokładnie 25.09.2009 po raz pierwszy otworzyły się wrota Atreii dla europejskich graczy. Od tej pory miliony graczy po stronie Elyosów i Asmodianów toczą niekończące się walki o przetrwanie swojego ludu.
5 burzliwych lat już za nami, a wiele dalszych jeszcze przed nami. Następny kamień milowy postawimy już 24.09.2014, wgrywając na serwery aktualizację 4.6.2.

Gwoli godnego uczczenia pięciolecia w następnych dniach i tygodniach organizujemy następujące eventy:


Pióra Władcy

Czas trwania: 17.09. - 08.10.2014
NPC: Daklon (Asmodianie), Demain (Elyosi)
Lokalizacja: Pandemonium, Sanctum
Min. poziom: 10

Opatrzność władców jest Wam przychylna! Za każde pół godziny spędzone w grze otrzymacie jedno złote skrzydło władcy - maks. 8 na dzień. W dniu Święta Daeva (25.09.) otrzymacie z kolei aż 4 skrzydła co pół godziny i maks. 96 na dzień! Wymieniajcie je u Daklona i Demaina na cenne nagrody.


Słodkie podchody

Czas trwania: 17.09. - 01.10.2014
NPC: Torty Ratatouille'a
Lokalizacja: wszędzie w Atreii (z wyjątkiem obszarów początkowych i Otchłani)

Żadna impreza urodzinowa nie obejdzie się bez słodkich smakołyków. Mając to na uwadze, piekarz Ratatouille pochował w najróżniejszych zakątkach Atreii pyszne torciki. Odnajdźcie je, aby otrzymać skrzynię z prezentami władcy, zawierającą zwoje i eliksiry. Duże torty obdarują Was dodatkowo piórem władcy. Jeśli osiągnęliście już poziom 30, kliknijcie na nie podwójnie, a zamienią się w niebieskie, czerwone, zielone lub żółte pióro. Połącz cztery różnobarwne egzemplarze, aby otrzymać złote skrzydła władcy. Te z kolei można rozmontować na złote pióra, które po wymianie u Daklona i Demaina zaowocują cennymi nagrodami.


Urodzinowe prezenty

Czas trwania: 24.09. - 08.10.2014
NPC: Lordwing
Lokalizacja: Pandemonium, Sanctum
Min. poziom: 10

Niby to AION obchodzi urodziny, ale prezenty otrzymacie Wy! Odwiedźcie Lordwinga i wybierzcie wizerunek skrzydeł, który zmieni wygląd Waszych skrzydeł na 7 dni.


Błogosławione buffy

Czas trwania: 25.09. - 29.09.2014
NPC: Soplin (Asmodianie), Sopler (Elyosi), Tort z okazji Święta Daeva
Lokalizacja: Pandemonium, Sanctum
Min. poziom: 10

Z okazji jubileuszu Soplin i Sopler będą rozdawać w stolicach zwoje buffujące, które obdarzą Was na 2 godziny bonusem w wysokości +100% doświadczenia i +100% punktów umiejętności.
Ponadto w stolicach pojawią się pyszne torty na Święto Deava. Klikajcie na nie śmiało, aby przez następne 2 godziny cieszyć się bonusem +100% PD.

Źródło: 5. URODZINY AION
Komentuj na forum!

PRZYGOTUJ SIĘ, DAEVA! Event zbrojeniowy!
10/09/2014 14:05

Obrazek


Właściwe uzbrojenie jest nierzadko kluczem do sukcesu. Dlatego pamiętaj o porządnych ciuszkach przed wyruszeniem do boju!
Złóż wizytę sprzedawcom usług, Tashurinowi i Ristinowi, którzy od 10.09. do 22.10. będą mieli w ofercie wyjątkowo cenne akcesoria i nakrycia na głowę. I uwaga: przedmioty te będzie można ulepszyć za pomocą serum udoskonalenia do poziomu 7 - na najwyższym poziomie są one skuteczniejsze nawet od obecnych przedmiotów Namiestnika. Te części uzbrojenia nie pozostaną jednak zbyt długo w ofercie, więc nie przegap takiej okazji!

Czas trwania: 10.09. do 22.10.2014

NPC:
Tashurin przy Świątyni Ruhnów (Asmodianie)
Ristin przy Odbudowanej Wieży Światła (Elyosi)

Oferowane przedmioty:
akcesoria Chwalebnego Komendanta Archontów (Asmodianie)
akcesoria Chwalebnego Komendanta Strażników (Elyosi)
nakrycia głowy Chwalebnego Egzekutora Archontów (Asmodianie)
nakrycia głowy Chwalebnego Egzekutora Strażników (Elyosi)

Odwiedź jeszcze dzisiaj jednego z handlarzy i sprawdź, co ma w ofercie. Opłaca się!

Źródło: PRZYGOTUJ SIĘ, DAEVA!
Komentuj na forum!

GRÓB SHUGO I OBOZY UZDROWIENIA
03/08/2014 17:59

Obrazek


Lipcowe i sierpniowe eventy w grze:

POWRÓT DO GROBU CESARZA SHUGO - OD 30.07. DO 27.08.

Grób Cesarza Shugo otwiera ponownie swoje podwoje od 30.07. do 27.08.2014 dla graczy od poziomu 51. Odwiedź Indianę Jonshunerka w Sanctum lub Pandemonium, aby wkroczyć do instancji w postaci wojownika Shugo. Zabierz ze sobą jednego lub dwóch przyjaciół i wspólnie powstrzymajcie złodziei przywłaszczających sobie skarby antycznej cywilizacji.

Oprócz różnych cennych przedmiotów, jak np. medali ceranitowych, możecie zdobyć zupełnie nowe nagrody jak np. Święte Serum Udoskonalenia. Przy odrobinie szczęścia indywidualiści natrafią także na Strój Piekielnego Lwa. Szczególną atrakcją są Zezwolenia na Załącznik Pocztowy, dzięki którym będziecie mogli przesyłać pocztą przedmioty niezdatne do sprzedaży.

Więcej informacji na temat Grobu Cesarza Shugo oraz listę z wszystkimi nagrodami znajdziecie na oficjalnym forum.

DR DAEVA DO USŁUG - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

O zwycięstwie na polu bitwy nie decydują jedynie takie czynniki jak stan i jakość uzbrojenia lecz także konstytucja fizyczna i psychiczna pojedynkujących się Daeva. W trosce o dobre samopoczucie tych nieustraszonych wojowników, nadstawiających dzień w dzień głowę w dążeniu ku lepszej przyszłości swego ludu, w całej Atreii powstały Obozy Uzdrowienia. Od 30.07 do 20.08 każdy Daeva będzie tam mile widzianym gościem, otaczanym bezzwłoczną troską przez profesjonalny sztab medyków i uzdrowicieli wyposażonych w różnej maści zwoje i eliksiry. Skorzystaj zatem z tych zbawiennych usług i wpadnij do Obozu Uzdrowienia!

Źródło i szczegóły: GRÓB SHUGO I OBOZY UZDROWIENIA
Komentuj na forum!

Aktualizacja 4.6 Part 1
17/06/2014 14:19

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 18.06.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna oraz wgrana zostanie nowa aktualizacja 4.6 Part 1. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 15:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]

Wgranie aktualizacji Aion 4.5.1127 / Aion 4.6 Part 1
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie wyłączony
Event "Tygodnie bohaterek" - zostanie wyłączony
Boost +50%szansy na łup - zostanie aktywowany

[Dodatkowe informacje]
Patchnotes 4.6.1/1127v EN:
http://cmsstatic.aionfreetoplay.com/Patchnotes_4_6_1_EN_final.pdf

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 18.06.2014 - Aktualizacja 4.6 Part 1
Komentuj na forum!

TYGODNIE BOHATEREK
04/06/2014 12:15

Obrazek


Niech żyją kobiety! W naszym obecnym evencie składamy hołd wszystkim bohaterkom - co jednak nie znaczy, że mężczyźni obejdą się jedynie smakiem.
Odwiedźcie między 4 a 18 czerwca stoisko z kwiatami należące do Florinerk w Waszych stolicach. Żeńskie postacie otrzymają tam codziennie skrzynię z czekoladą a męskie - kosz kwiatowy. Sami nie możecie jednak użyć tych przedmiotów i powinniście sprezentować je postaci przeciwnej płci. Może ona wtedy rozpakować Wasz prezent i otrzymać przydatne przedmioty buffujące.

Ponadto Florinerk każdego dnia eventu sprezentuje Wam po 10 bukietów kwiatów, które będziecie mogli wykorzystać, buffując siebie lub Waszych sojuszników (zwiększona regeneracja PŻ i BM).

Bardzo wyjątkowa niespodzianka oczekuje wszystkie bohaterki, które otrzymają dodatkowo piękną kwiatową koronę. Możecie ją odebrać podczas eventu u Florinerk, jednak pamiętajcie: przedmiot ten pozostaje w ekwipunku tylko jeden dzień! Zatem użyjcie tego wizerunku najlepiej od razu, aby przez 15 dni zdobił głowę Waszej bohaterki.

Najważniejsze informacje:

Czas trwania: 4 do 18 czerwca 2014
NPC: Florinerk i jej stoisko z kwiatami
Lokalizacja: Pandemonium (Plac Pandemonium); Sanctum (Plac Elyosów)


Niech żyją kobiety po raz wtóry! Bawcie się dobrze podczas eventu!

Źródło: TYGODNIE BOHATEREK
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 21.05.2014
20/05/2014 17:15

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 21.05.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 13:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]
Event "Obóz uzdrowienia" - nadal będzie aktywny (do 28. maja)
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie aktywowany (do 18. czerwca)
Boost +50% Kinah - zostanie aktywowany (do 28. maja)

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 21.05.2014
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 07.05.2014
06/05/2014 20:55

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 07.05.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 13:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzone podczas konserwacji]
Boost +50% do craftu - zostanie włączony
Event: Atreia Hold'em (Wielkanocna loteria) - zostanie wyłączony
Event "Obóz uzdrowienia" - zostanie włączony (do 28. maja)

[Dodatkowe informacje]
[s]Po raz kolejny wgramy poprawkę odnośnie restrykcji kont Starter, tak więc mamy nadzieję iż zapobiegnie to dalszemu spamowi na kanale LFG.[/s]
Wszystkie karty z eventu Atreia Hold'em zostaną wykasowane z gry.
Przeprowadzać będziemy pewne optymalizację naszych sieci, co może zająć trochę czasu. Obecnie planujemy zakończyć przerwę techniczną o 13:00, lecz może się ona przedłużyć. O każdej zmianie będziemy Was informowali.

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 07.05.2014
Komentuj na forum!

Zobacz nowsze (1/40) Zobacz starsze

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości

krycha9900s 18:25
siema
~~~~~~~~~~~~

Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 251 zł
Brakuje: 176 zł

Dotacja

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!