ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum
Galeria
Dotacja

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Silnik CryEngine
Wymagania sprzętowe

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

Ostatnie screeny


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej
AionOnline
LotrOnline
SilkroadOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Aktualizacja 4.5 - 9.04.2014
09/04/2014 10:00

Obrazek


W dniu dzisiejszym, t.j. środa 9. kwietnia 2014, przeprowadzona zostanie aktualizacja serwerów o nowego patcha 4.5. Serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne od godziny 8:00, a spodziewany czas startu serwerów to wczesne popołudnie.

[Zmiany wprowadzane podczas konserwacji]
Event "Mega Kinah 300" (loteria in-game) - zostanie wyłączony
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie wyłączony
Boost na +50% do EXP - zostanie aktywowany (do 16.04.2014)

[Dodatkowe informacje]

Patch notesy z informacjami na temat nowej aktualizacji 4.5 zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym w czasie przerwy technicznej, w oddzielnym temacie.

Pragniemy poinformować, iż przerwa techniczna wgrywająca nową aktualizację może trwać dłużej niż zakładamy. Dlatego prosimy wziąć pod uwagę, iż przerwa może się przedłużyć. Oczywiście o każdej zmianie będziemy Was informować na bieżąco. Obecnie przewidywany czas jej zakończenia to wczesne/późne popołudnie.

NPC związani z eventem "Mega Kinah 300" znikną wraz z aktualizacją 4.5, co nie było przez nas oryginalnie zaplanowane. Zaplanowaliśmy, iż ci NPC nadal będą dostępni podczas weekendu, tak byście mogli wymienić pozostałe bilety. W związku z problemami związanymi z kompatybilnością eventu z nową aktualizacją, w chwili obecnej czekamy na naprawę ze strony NCSoftu oraz pracujemy na metodą zastępczą, która pozwoliła by Wam wymienić pozostałe bilety.

Źródło: Aktualizacja 4.5 - 9.04.2014
Komentuj na forum!

SPRAWDŹ AKTUALIZACJĘ 4.5
22/03/2014 15:34

Odkryj nowe dodatki na serwerze testowym


Obrazek


Witajcie, Daeva!

9 kwietnia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim długo wyczekiwana aktualizacja 4.5! Wszystkich, którzy już teraz chcą sprawdzić nowe funkcje aktualizacji, zapraszamy na nasz publiczny serwer testowy (PST). Odkrywajcie nowe instancje, zdobywajcie punkty chwały i wypróbujcie nową specjalizację Inżyniera: EterTecha.

Serwer testowy jest dostępny w następujących terminach:

24.03. do 27.03.2014

Przygotuj się:

1) Pobieranie klienta testowego jest możliwe jeszcze przed otwarciem samego serwera. Sprawdź wymagania systemowe i pobierz go TUTAJ.

2) Zainstaluj klienta i zaloguj się danymi swojego konta AION. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się TUTAJ.

3) Stwórz nową postać i odkrywaj świat Atreii w odsłonie 4.5! Jeśli brałeś udział w fazie testowej aktualizacji 4.0, możesz grać również stworzoną wtedy postacią.

Dodatkowe informacje:

Na PST dostępne są wszystkie języki z wersji live: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i turecki. Miej na uwadze, że wszystkie nowe teksty mogą ulec zmianie.
Na PST można utworzyć maks. 8 postaci. Pamiętaj jednak, że nie zostaną one przejęte do wersji live.
Aby umożliwić Ci szybkie testowanie nowych treści aktualizacji 4.5, będziemy zaopatrywać Cię w przydatne wspomagacze za pomocą ankiet w grze. Poza tym będziesz otrzymywać 150% więcej punktów doświadczenia.

Więcej informacji na temat PST znajdziesz w FAQ.

Źródło: SPRAWDŹ AKTUALIZACJĘ 4.5
Komentuj na forum!

POWRÓT DO GROBU CESARZA SHUGO
19/03/2014 16:12

od 19.03. do 09.04.


Obrazek


Grób Cesarza Shugo otwiera ponownie swoje podwoje od 19.03. do 09.04.2014 dla graczy od poziomu 51. Odwiedź Indianę Jonshunerka w Sanctum lub Pandemonium, aby wkroczyć do instancji w postaci wojownika Shugo. Zabierz ze sobą jednego lub dwóch przyjaciół i wspólnie powstrzymajcie złodziei przywłaszczających sobie skarby antycznej cywilizacji.

Oprócz różnych cennych przedmiotów, jak np. medali ceranitowych, możecie zdobyć np. bardzo rzadkiego Złotego Saama, który będzie dźwigać dla Was aż 32 przedmioty. Szczególną atrakcją są unikatowe znajdźki, jak np. zezwolenia na załączniki pocztowe, dzięki którym będziecie mogli przesyłać pocztą przedmioty niezdatne do handlu.

Ważne:

Zezwolenia na załącznik pocztowy (Courier Pass) dostępne z Grobowca Cesarza Shugo, nie działają jeszcze prawidłowo. W chwili obecnej intensywnie pracujemy, by naprawić problemy związane z Zezwoleniami na załącznik pocztowy i przywrócić ich funkcjonalność najszybciej jak to możliwe. Jeśli otrzymaliście Zezwolenie na załącznik pocztowy z instancji Grobowiec Cesarza Shugo przed naprawą, prosimy o zachowanie ich w Waszym ekwipunku bądź osobistym banku!

Źródło: POWRÓT DO GROBU CESARZA SHUGO
Komentuj na forum!

WIELKA LOTERIA ATREII
12/03/2014 15:37

Zostań milionerem – marcowy event ingame


Obrazek


Witaj Daeva!

Czy marzyłeś już kiedyś, by być niewyobrażalnie bogatym? Tak? To spróbuj swojego szczęścia w Wielkiej Loterii!
Od 12.03. znajdziesz w Atreii automaty w formie Shugosa, gdzie możesz kupić los typu  „Mega-Kinah 300“. Wystarczy, że klikniesz podwójnie na znajdujący się w Twoim ekwipunku los, aby usunąć zdrapkę i sprawdzić, co wygrałeś. Nie ma pustych losów, na sto procent wygrasz jedną z następujących nagród:

pierwsza nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 300 mln kinah
druga nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 100 mln kinah
trzecia nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 5 mln kinah
czwarta nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 1,5 mln kinah
piąta nagroda: nagroda pieniężna w wysokości 10 000 kinah

Zanieś w weekend swój zwycięski los do Orunga, który przebywa w pobliżu automatów. On wymieni Ci go na nagrodę pieniężną. Powodzenia!

Jeśli brakuje Ci niezbędnych kinah do zakupu losu w automacie, możesz go nabyć również w AION-Shopie – pojedynczy lub w pakiecie 10 losów. W  AION-Shopie znajdziesz też pudełko z losami, które zawiera 50 losów „Mega-Kinah 300“ oraz dodatkowy zwycięski kupon na pierwszą, drugą i trzecią nagrodę.


Szczegóły eventu:

Czas trwania: od 12.03. do 09.04.2014
Lokalizacje automatów: Pandemonium, Sanctum, Tiamaranta, Północna Część Katalam
Eventowy NPC: Orung 
Czas wymiany losu podczas trwania eventu: od soboty (0:00) do niedzieli (23:59)

Event z boostami

Oczywiście nie obejdzie się też bez wypasionego boosta. Z okazji eventu ingame przygotowaliśmy od 12.03. do 19.03.  boost, który zwiększy Twoją szansę na punkty umiejętności przy craftingu o 50%. Miłej pracy!

Źródło: WIELKA LOTERIA ATREII
Komentuj na forum!

2 LATA AION FREE-TO-PLAY
25/02/2014 16:14

Obchodzimy jubileusz!Obrazek


Witajcie, Daeva!

Przed dwoma laty (28.02.2012) przejęliśmy pieczę nad AION Europe i zmieniliśmy model tej popularnej gry MMO na F2P. Od tego czasu wiele się zmieniło: mieszkańcy Atreii przyswoili sobie nowe języki i mówią teraz nie tylko po angielsku, niemiecku i francusku, lecz także po polsku, hiszpańsku, włosku i turecku. Wraz z aktualizacją 4.0 do gry zawitały ponadto dwie nowe klasy - Artysta (z późniejszą specjalizacją na "Barda") oraz Inżynier (z późniejszą specjalizacją na "Strzelca").
Niemało działo się także po stronie Balaurów. Władczyni Tiamat pragnęła władzy, poległa jednak z rąk prawych Daeva. Teraz należy powstrzymać jej następcę, okrutnego Lorda Beritrę, gdyż tuż za rogiem czają się następne przygody i następni potężni władcy Balaurów...

Aby należycie uczcić ten nasz wspólny czas, przygotowaliśmy dla Was parę atrakcji. Oto i one:

Aktualizacja 4.5

09.04.2014
europejski AION poczyni kolejny wielki krok do przodu i zostanie wzbogacony o aktualizację 4.5, w której do świata Atreii wkroczy m.in. nowa klasa: EterTech. Dosiądź nim potężnego mecha i miażdż swoich wrogów siłą zaawansowanych technologii!

Eventy i boosty

Nie obejdzie się oczywiście bez jubileuszowych boostów. Od 26.02. do 05.03.2014 skorzystacie z następujących bonusów:

+ 50% PO
+ 50% PD
+ 50% szansy na drop
- 50% utraty PO

Akcja w grze

Karmelki dla wszystkich! Od 03. do 07.03.2014 w krainach Atreii będą pojawiać się mistrzowie gry i rozdawać pyszne cukierki transformacji. Ciekawe, jaki efekt przyniesie ich spożycie.

Dodatkowe Monety AION

Z okazji naszego jubileuszu sprezentujemy Wam dnia 28.02.2014 dodatkowe Monety przy każdorazowym ich doładowaniu w AION-Shopie.

Daeva Special:
Doładuj 28.02.2014 między 12:00 a 23:59 swoje konto waluty premium, a otrzymasz +35% Monet AION.

Oferta dla nowych klientów shopu:
Jeśli 28.02.2014 między 12:00 a 23:59 doładujesz swoje konto po raz pierwszy walutą premium, otrzymasz aż +50% Monet AION.

Nie przegap takiej szansy!

Źródło: 2 LATA AION FREE-TO-PLAY
Komentuj na forum!

Event Cyrk Rubikubi
12/02/2014 12:59

Obrazek


Witaj, Daeva!

Cała Atreia świętuje Walentynki. Miasta są pięknie wystrojone, a ich mieszkańcy obdarzają swoich ukochanych drobnymi upominkami.
Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się urokiem tego święta. Biedna wróżka Ariate została uprowadzona i uwięziona w klatce przez dyrektora Rukibuki. Jej anielski głos ma ponownie zapełnić trybuny podupadłego cyrku, który stoi na skraju bankructwa.
Wbij zatem na tę instancję wraz z maks. trzema sojusznikami i wyzwól Ariate z łapsk pazernego dyrektora cyrku!
Uważaj jednak, gdyż ten nie podda się bez walki i dysponuje armią kuglarzy...

Poszukaj przyjaciółek Ariate, a niezwłocznie zaprowadzą Cię do cyrku:

Asmodianie: Arari (przy wejściu do Pandemonium)
Elyosi: Arika (przy wejściu do Sanctum)
Okres trwania eventu: 12 lutego do 5 marca 2014 r.

W nagrodę otrzymasz cenne skrzynie z materiałami i skarbami zawierające m.in. przedmioty PO, ceranitowe i mithrilowe medale, kamienie many, boskie kamienie, przedmioty eventowe lub ekskluzywnego miola "Merek Ariate". Do otwarcia tych skrzyń będą potrzebne klucze wypadające z mobów instancji.

Od czwartku (13 lutego) będzie można nabyć w AION-Shopie trwały klucz do otwierania właśnie tych skrzyń. Ponadto pojawi się tam również zwój Cyrku Rukibuki resetujący czas regeneracji tej instancji.

Źródło i więcej info na: Cyrk Rubikubi
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 12.02.2014
11/02/2014 14:32

Obrazek


W dniu jutrzejszym, 12.02.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 13:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.

[Zmiany wprowadzane podczas konserwacji]
Event "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie wyłączony
Event "Cyrk Rubikubi" - zostanie włączony (szczegółowe informacje zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym)
Boost +50% do Craftu - zostanie włączony (do 19.02.2014)

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 12.02.2014
Komentuj na forum!

Ogłoszenie na temat oprogramowania takiego jak Battleping, WTFast itp.
28/01/2014 11:38

Witajcie Daeva,

Ze względu na ciągłe ulepszanie naszego systemu i obowiązujących procedur wprowadziliśmy kilka zmian w zakresie możliwości używania programu Battleping i jemu podobnych.
Używanie tego rodzaju narzędzi nie będzie już dozwolone podczas dokonywania połączeń z naszymi serwerami. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z was jest to smutna i frustrująca wiadomość, niemniej jednak posiadamy szereg powodów, które wpłynęły na naszą decyzję.

Względy bezpieczeństwa
Zauważyliśmy zwiększoną liczbę kradzieży kont wśród graczy używających tego typu oprogramowania. Rozwiązywanie spraw związanych z przejęciem kont sprawia większe problemy, ponieważ niejednokrotnie narzędzia te wywołują przekłamania podczas określania adresów IP i lokacji, z których dokonywano połączeń. Prowadzi to do tego, że w niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie udzielić oczekiwanego wsparcia, a luka w systemie zabezpieczeń powstała w wyniku działania samego gracza.
Pamiętajcie, że oprogramowanie to wymusza połączenie przez zewnętrzne punkty dostępu, których administracją zajmują się bliżej nieokreślone osoby trzecie i choć dla większości z Was nie stanowi to problemu, to osoby te mogą mieć pełny wgląd do wszystkich danych przez was przesyłanych.

Niekompatybilność z systemem zabezpieczeń przeciwko botom
Otrzymujemy mnóstwo zgłoszeń dotyczących postaci używających programów do botowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie analizować aktualną sytuację na bieżąco. Pozwala to na ciągły rozwój i ulepszanie naszego systemu zabezpieczeń przeciwko botom, niestety stosowanie wspomnianego oprogramowania ukrywa waszą prawdziwą tożsamość co uniemożliwia nam skuteczną walkę z nimi. Podczas usprawniania naszego systemu zabezpieczeń możecie zostać przez przypadek sklasyfikowani jako profesjonalni boterzy. Aby uniknąć tej sytuacji oprogramowanie to nie powinno być używane.

Ogólnie zabronione przez obowiązujące OWU
Od długiego czasu tolerowaliśmy używanie tego typu programów , jednakże w ostatnim czasie zauważyliśmy niepokojąco duży wzrost ich popularności dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie restrykcji w tej materii.


Zdajemy sobie sprawę, że część z Was korzysta z tego oprogramowania w celu zredukowania opóźnienia reakcji gry na wydawane polecenia i wprowadzenie nowych zasad nie przypadnie Wam do gustu. Staramy się jednak ciągle usprawniać nasze serwery by zwiększyć przepustowość łączy i dążymy do stanu, w którym używanie tego typu programów w ostatecznym rozrachunku nie będzie konieczne.
Jesteśmy świadomi, że stanowi to dużą zmianę dla niektórych z Was. Mamy nadzieję, że okażecie zrozumienie dla naszej argumentacji i poprzecie nową aktualizację. Każda zmiana wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami, niemniej jednak korzyści jakie dzięki temu przyniesie wprowadzenie nowego systemu zabezpieczeń są niewspółmierne, a usunięcie botów z naszych serwerów będzie stanowiło wymierną korzyść.


Źródło: http://board(...)ost14033
Komentuj na forum!

AION - OPTYMALIZACJA INSTALACJI
22/01/2014 21:11

Obrazek


Witaj, poszukiwaczu przygód!

Proces instalacji klienta AION został zoptymalizowany tak abyś mógł znacznie szybciej rzucić się w wir przygody, nie czekając na pobranie całego klienta.

Jak to działa:
- Zarejestruj konto tutaj (dla wygody w oddzielnej zakładce).
- Zacznij pobieranie klienta na aionfreetoplay.
- Pliki gry będą teraz pobierane w pojedynczych pakietach.
- Już po krótkim czasie możesz zacząć swoją przygodę,
  a reszta plików będzie pobierana w tle.

Co się zmieniło w instalacji AION Free-to-Play?


Usprawniona została instalacja klienta AION, tak że teraz znacznie szybciej możesz zacząć grać. Pobieranie zostało rozbite na pojedyncze etapy. Na początku ściągane są pliki wymagane do poziomu 18. Po ich pobraniu możesz zacząć swą przygodę, a dalsze treści będą się ściągać w tle.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w FAQ.

Źródło: OPTYMALIZACJA INSTALACJI
Komentuj na forum!

Cotygodniowa przerwa techniczna, 15.01.2014
15/01/2014 07:50

Obrazek


W dniu dzisiejszym, 15.01.2014 przeprowadzona zostanie cotygodniowa przerwa techniczna. Wszystkie serwery oraz niektóre usługi na stronie będą niedostępne pomiędzy 8:00 a ok. 13:00. O dokładnej godzinie zakończenia przerwy informować będziemy na bieżąco.


[Zmiany wprowadzane podczas konserwacji]
Aktywowane zostaną skrzynie z Eventu Alchemika (do 22.01.2014)
Eventy "Grobowiec Cesarza Shugo" - zostanie aktywowany (do 12.02.2014)
Boost 50% do EXPa - zostanie aktywowany (do 22.01.2014)

[Dodatkowe informacje]
Aktywacja skrzyń z Eventu Alchemika dotyczy tylko i wyłącznie skrzyń z nagrodami. Nie będzie możliwości zdobycia Eksperymentalnych Worków z potworów i bossów. Ma to na celu jedynie umożliwienie graczom wykorzystanie pozostałych po evencie kluczy.

Źródło: Cotygodniowa przerwa techniczna, 15.01.2014
Komentuj na forum!

Zobacz nowsze (1/39) Zobacz starsze

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości

Michal555 15:51
...?!
~~~~~~~~~~~~

Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 222 zł
Brakuje: 205 zł

Dotacja

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!