ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Warrior
Autor: Vexilla

Warrior opiera się na sile fizycznej i zwinności. Warrior dominuje na polu walki dzięki swojej żywotności. Jest to profesja dla graczy przyzwyczajonych do gry w zwarciu. Gra wojownikiem jest bardzo dynamiczna i szybka. Postać porusza się bardzo szybko, wykorzystując skomplikowane skille. Gra tą postacią jest bardzo widowiskowa. Warrior może wybrać dwie drogi swojego rozwoju. Jako Gladiator lub Templar. Obie cechują się dużą brutalnością i siłą.Gladiator
jako typowy wojownik zaoferuje Ci dużo frajdy, jeśli po prostu kochasz walkę w zwarciu! Będziesz miał pełen wachlarz niezwykle efektownych umiejętności ofensywnych, które z całą pewnością uprzykrzą życie niejednemu przeciwnikowi. Jego umiejętności bojowe pozwolą Ci atakować kilku przeciwników naraz, jak i skupić się na pojedynczych celach. Prawdziwą gratką będą niezwykle widowiskowe i groźne ataki combo, dzięki którym będziesz mógł po udanym ataku ogłuszyć, czy też powalić przeciwnika i dobić go atakiem z wyskoku. Wiele ataków combo zaoferuje alternatywne ataki, różniące się dodatkowymi skutkami, czy też szansą na powodzenie. Rozwój i styl gry może wydawać Ci się banalnie prosty, ale prawdziwą finezją będzie opanowanie jego umiejętności tak byś nie tracąc cennego czasu odnalazł idealne rozwiązania danego pojedynku. Jeśli postanowiłeś spróbować swoich sił w Aion grając właśnie Gladiatorem możesz spodziewać się naprawdę przedniej zabawy!


Templar jest kolejną profesją wojownika, ale w przeciwieństwie do Gladiatora skierowany jest do Ciebie, jeśli chcesz spróbować bardziej urozmaiconego stylu gry. Jego największym atutem będzie połączenie umiejętności ofensywnych i defensywnych. Będziesz mógł znakomicie sprawdzić się w drużynie odciągając przeciwników od słabszych towarzyszy dzięki specjalnym skillom, oraz dodatkowej możliwości ich leczenia. A dzięki unikatowym zdolnościom we władaniu tarczą, tak w obronie, jak i w ataku będziesz niezwykle trudnym przeciwnikiem do pokonania. Bardzo dużo możliwości taktycznych, defensywnych oraz ofensywnych jakie zaoferuje Ci Templar sprawi, że będzie znakomitym uzupełnieniem każdej drużyny, ale i w grze solo będziesz mógł pokazać na co Cię stać. Jednak może sprawić Ci trochę kłopotów w opanowaniu jeśli jesteś mniej doświadczonym graczem. Czy warto podjąć się tej profesji? Na pewno warto, gdyż będziesz można zagrać równie ofensywnie jak gladiator, jak też zmienić taktykę i bronić kolegów przed pewną śmiercią!!


GladiatorTemplar

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!