ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Scout
Autor: Vexilla

Scout to postać dla gracza lubiącego szybkość i zwinność. Postać ta wymaga dużej zręczności, ale w zamian oferuje bardzo rozbudowany system walki. Atak z odległości, zasadzka i przemyślana strategia. Scout daje dużo przyjemności z gry - wymaga jednak doświadczonego gracza który dokładnie przemyśli i zaplanuje rozwój postaci. Scout jest niewątpliwie najbardziej wszechstronną postacią w Aion Online. Wybierając Scout mamy do wyboru rozwój jako Ranger lub Assassin. Obie klasy są równie ciekawe i wymagające.


Ranger ma wiele do zaoferowanie przez co jest znakomitym wyborem nieważne czy jesteś nowym czy bardziej doświadczonym graczem. Ranger jest znakomitym łucznikiem, który nie będzie zmuszał Cię do każdorazowego cofania się przed atakującym przeciwnikiem by zyskać trochę czasu na ponowne nałożenie strzały na cięciwę. Umiejętność odrzucania w tył przeciwnika pojedynczym strzałem, czy seryjny strzał w połączeniu ze zdolnością zastawiania pułapek unieruchamiających przeciwnika pozwolą Ci stać się niezwykle groźnym przeciwnikiem. Różnorodne auty nie kończą się na walce na dystans, jako Ranger będziesz mógł również całkiem nieźle poczynać sobie w walce wręcz. Te wszystkie możliwości sprawią, że będziesz prowadził niezwykle wszechstronną profesję, która zawsze odnajdzie się w nowych sytuacjach. Dzięki tak wielu możliwościom taktycznym rozwój Rangera przyniesie Ci wiele zabawy jeśli tylko zechcesz poznać świat Aion jego oczami.


Assassin jest jedną z najciekawszych profesji. Dzięki swojej głównej umiejętności możesz podejść niezauważony do przeciwnika i zaatakować jego słabe punkty, powodując bardzo duże obrażenia. Na samym skradaniu Twoje zdolności się oczywiście nie kończą. Będziesz mógł swoimi atakami ogłuszyć przeciwnika, teleportować się za jego plecy, czy też bez jego wiedzy nałożyć na niego specjalne runy, eksplodujące gdy Ty sobie tego zażyczysz. Ta profesja jest wręcz idealna do samotnej gry, ale i w drużynie możesz się z łatwością odnaleźć, np.: zachodząc od tyłu zajętego walką z tankiem przeciwnika, albo też być niewidzialnym aniołem stróżem magów. Ta profesja daje Ci tak dużo możliwości, iż trudno je wszystkie naraz wymienić. Co prawda Assasin będzie wymagał od Ciebie uwagi i bardzo dużo zaangażowania, bo nie da się ukryć, że aby właściwie wykorzystać jego umiejętności będziesz musiał wykazać się doświadczeniem i cierpliwością, ale nagrodą zaś za Twój trud będzie znakomita postać siejąca postrach wśród przeciwników... czy to nie jest nagroda warta wysiłku?


  

Ranger
  


Assassin
  

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!