Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  Portal» News - komentarze» Morheim - film
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Morheim - film  (Przeczytany 2838 razy)
me_love_u
Administrator
Ekspert
*

: Kwiecień 20, 2009, 10:10:13

Zapraszamy na kolejną przechadzkę po świecie gry. Tym razem mamy okazje poznać rejon Morheim. Jest to opuszczona kraina, w której sercu znajduje się Świątynia Ognia. Jest ona ulokowana w centrum Wulkanu Musfel, a historia nazywa to miejsce więzieniem starożytnych Daeva. Okolice są wyludnione, ale by dopełnić obrazu miejsca, wystarczy wspomnieć o częstych odwiedzinach dusz z zaświatów.
Film umieszczony na naszym kanale YouTube przez Summoner-a.

Reklama
« : Kwiecień 20, 2009, 10:10:13 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Aiyoku
Ekspert

Rasa: Elyos
Klasa: Sorcerer
Nick: Na imię mi legion, bo nas jest wielu
Wersja: Europa
Serwer: [TW] Tajwan

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Kwiecień 20, 2009, 12:56:37

Ten zimowy obszar na początku jakoś tak nie przemawia do mnie
Burgage
Aktywny użytkownik

Nick: Haaz

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Kwiecień 20, 2009, 17:16:10

Mi lokacja przypadla do gustu Uśmiech
Deather
Aktywny użytkownik

GG the end? yet? :(

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Kwiecień 20, 2009, 17:17:52

ciekawa i jak dla mnie pozytywnie mroczna lokacja- śnieg i lawa dobrze połączone. Cudeńko, napewno bardziej mi się podoba niż Altgard.
Neon94
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Asmodians
Klasa: Assassin
Nick: MudzinlzlAfrik
Legion: Czeczenia Warriors
Serwer: [EU] Votan

Shuffle&Techno

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Kwiecień 20, 2009, 17:40:04

Mi się strasznie nie podoba... Nie powinni robić terenu na którym występują lawa, lód, pustynie i piękna roślinność, to się kupy nie trzyma. Mogli by zrobić pustynię a gdzieś w jej środku wulkan, coś jak Gn'goro Crater w WoWie. Myślę że akurat tą mapkę przesadzili w 101%. Może i wygląda to ciekawie, ale na szerszą skalę jest to ''przedawkowanie amfetaminy'' lub też ''walnięcie silnika Cry3 do gry takiej jak Tibia'' czyli - totalny bezsens. Większość może się burzyć moją opinią, ale brakuje też tutaj pokazania mapki z góry, tj. jak jedna kraina przechodzi w drugą i jak jest to połączone, ponieważ to też odgrywa bardzo dużą rolę i w dużej mierze może wpłynąć na moją ocenę. Lecz jak na razie to -1/5.
Claw
Darczyńca
Nowy Użytkownik
*

"צרםל צש צשאלש ש םדארזש גודזש"

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Maj 07, 2009, 11:28:02

Dokładnie, troche to wszystko pomieszali ale mi i tak się podoba.
Aeternum
Sponsor
Aktywny użytkownik
*

Nick: Aeternum

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Maj 07, 2009, 13:40:07

hmm trochę takie pomieszane . . . ogólnie podoba mi się i to bardzo ale nie podoba mi się pomieszanie wszystkiego w jednej krainie . . . mogli wybrać jedno, np lód, czy pustynie i całą krainę w tym zrobić . . . albo podzielić na 2 części maksymalnie . . .

@down no też fakt . . . biorąc pod uwagę to iż w Aion'ie dość długo się expi . . . sporo expa potrzeba na lvl, a mało dostaje się za mobka, no i zależnie od klas długo się bije te potworki ( Język ) . . .
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 14:13:59 wysłane przez Aeternum » Zapisane
Dudus
Ekspert

Klasa: Sorcerer
Nick: Shimiru
Legion: Bez gildi.
Serwer: [EU] Telemachus

Freeride jest wszędzie

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Maj 07, 2009, 14:05:46

hmm trochę takie pomieszane . . . ogólnie podoba mi się i to bardzo ale nie podoba mi się pomieszanie wszystkiego w jednej krainie . . . mogli wybrać jedno, np lód, czy pustynie i całą krainę w tym zrobić . . . albo podzielić na 2 części maksymalnie . . .

Ja się cieszę ,że jest lód,pustynia,ogień,lawa itd ;] przejadło by mi się granie od 20 do 40 lvla cały czas w lodowej atmosferze ;p
magrat
Pomocnik
Zaawansowany użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Nick: Magratkaa
Legion: Aesir
Serwer: [EU] Spatalos

Łobuz

Odpowiedz 8 : Maj 07, 2009, 16:54:04

jezeli kraina z zalozenia miala miec zimny klimat a w samym jej srodku mial sie z zalozenia znajdowac goracy wypelniony lawa wulkan to ja nie wiem o co Wam chodzi tbh Język
bacho12
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Maj 09, 2009, 09:09:20

mi sie podoba moze za duzo pomieszania ale ciekawe to bedzie warto sprobowac jak bedzie sie grac
Deather
Aktywny użytkownik

GG the end? yet? :(

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Maj 10, 2009, 15:32:25

nom...chciałym aby NcSoft wreszcie wypuscil ELtenen ZOne tour; co z tego, ze na piechte przeszedlem eltenen i interdice, jak ja chce profesjonaly filmik. Poza tym napewno cos ominalem...
Mowie wam, udalo i sie to sorcem na 21 lvlu. Nie bylo laltwo, ale... musialem, omijac moby co bylo strasznie trudne...czekac na odpowiedni moment...ale..
Polecam wędrownictwo po świecie Atrei (szczególnie) Elysei.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!