Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Wysypisko» Odp: PTS Patch'a 2.5 na NA/EU w Maju.
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Odp: PTS Patch'a 2.5 na NA/EU w Maju.  (Przeczytany 1803 razy)
cristal0
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Gunner
Nick: Cristal
Wersja: Korea
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
: Maj 04, 2011, 23:32:27

a mi po aionie zostalo
Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!
 i jest duzo lepsze niz ten wasz patch Chichot
have fun with 2.5 robiac dokladnie to samo co robiliscie przez ostatnie 1,7 roku
Reklama
« : Maj 04, 2011, 23:32:27 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Rillas
ModeratorPlus
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Cleric
Nick: Rillas / Alysanne
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Maj 05, 2011, 08:52:54

Jeśli tobie się nie podoba, to good for you, idź się bawić w coś innego jak ci się podoba i taka twoja wola. Ale wara od tego czy innym się podoba czy nie, bo wkurzacie mnie swoim prymitywnym podejściem "mnie się nie podoba, to wszyscy którym się x podoba to debile i muszę im to uświadomić jakimi nubami są, i jak tracą czas na jakieś lamerskie rzeczy".
Nudny jesteś Cristal, zrób z łaski swojej to co większość ludzi którym się dana gra znudziła: po prostu przestań grać i wypowiadać się o tej "lamerskiej grze" (skoro ciągle zaglądasz i się o niej wypowiadasz to chyba jeszcze się interesujesz, bo jakbyś miał ją w poważaniu to byś olał wszelkie info o niej - tak przynajmniej robią normalni gracze) i pozwól ludziom którym się podoba dalej w to grać grać w spokoju, bez narzucania im twojej subiektywnej oceny. A nie przepraszam, zapomniałam że dla część ludzi udowadnianie (chyba tylko samym sobie) jacy pro są bo przyszli i się z kogoś ponaśmiewali, jest najważniejszą rzeczą wciągu dnia.

« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 08:55:23 wysłane przez Rillas » Zapisane
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!