Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Muzyka» Logitech z-5500 i słaby bass.
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Logitech z-5500 i słaby bass.  (Przeczytany 6099 razy)
Neon94
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Asmodians
Klasa: Assassin
Nick: MudzinlzlAfrik
Legion: Czeczenia Warriors
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Votan

Shuffle&Techno

IGNORUJ
: Październik 28, 2010, 18:37:08

Witam, mam pewien problem. Zauważyłem że sporo użytkowników tego forum ma głośniki firmy Logitech, model z-5500 ( http://pcmoxie.com/assets/images/logitech_z5500.jpg ).
I mój problem polega na tym że mimo tego że głośniki mają bardzo dużą moc to brakuje im tego hm... ''pierdolnięcia'' że tak się wyrażę, po prostu chcąc mocnego basu muszę strasznie podkręcać pokrętłem volume, a tego chciałbym uniknąć. Moi znajomi posiadają o wiele słabsze głośniki, lecz istnieją w nich pokrętła od basu i nawet przy niewielkiej głośności coś w stylu dwóch kresek w z-5500 mają bas bez porównania, oczywiście pomijam fakt że wszystko mam ustawione na maxa, to ich bas jest i tak mocniejszy (Volume+11 też próbowałem lecz to skutkuje zwiększeniem głośności a nie samego basu). Więc czekam na jakąś odpowiedź, może ktoś wie jak zwiększyć sam bas bez zwiększania głośności. =]
Reklama
« : Październik 28, 2010, 18:37:08 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Fargath
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Asmodians
Klasa: Chanter
Nick: Fargath
Legion: IX Kohorta
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Październik 28, 2010, 19:09:31

W menagerze dżwięku lub jakimś oprogramowaniu twojej karty dźwiękowej powinieneś mieć ustawienia equalizer tam możesz mieć gotowe ustawienia w stylu "pop" "rock" "bass" lub sam możesz podkręcić najniższej częstotliwości dźwięki czyli  100 200 i 400. Oczywiście parabolicznie np 100- o 8 kresek 200 - 5 kresek a 300 - o 2...lub coś w tym stylu, sam zobaczysz.
Ale podkręcanie na głośnikach ma lepszy efekt pod względem jakości, przynajmniej z mojego doświadczenia.
qlopek999
Nowy Użytkownik
*

Witam

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Lipiec 29, 2016, 15:03:42

A moze po prostu coś jest uszkodzone? Ja nie wiem, nie znam się, ale ja bym po prostu oddał sprzęt do fachowca. Niech sprawdzi i oceni. Tak bedzie najszybciej, bo na forum dużo się nie dowiesz Mrugnięcie
Pony
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Mage
Nick: Winxclub
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Lipiec 29, 2016, 22:06:37

Raczej ten post jest już nieaktualny, wszak minęło już 6 lat.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!