Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Wysypisko» Milosc Sh@dow i Wade (aka Trolls Alliance)
Login:
Hasło:
Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: Milosc Sh@dow i Wade (aka Trolls Alliance)  (Przeczytany 7897 razy)
Kropek
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Elyos
Nick: Kropek
Legion: The HeadHunters
Wersja: Ameryka
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 15 : Lipiec 29, 2010, 10:44:46

Mimo mojej wielkiej nienawisci do tych kilku troli i checi zrobienia im tego samego, to jesli polowa tego wszystkiego jest prawda to rzeczywiscie kilka osob moze miec nie male nieprzyjemnosci w  zwiazku z zaistniala sytuacja ale z mojej strony powodzenia.
Reklama
« Odpowiedz #15 : Lipiec 29, 2010, 10:44:46 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Śmierdzisz
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 16 : Lipiec 29, 2010, 10:49:12

a dziękuje
sgrijegomalpka
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 17 : Lipiec 29, 2010, 12:05:40

o smierdziuszek chce gryzc tylko ze nie ma jeszcze zebow... nikt nic mi nie podawal bo ja sobie sam wszystko biore :>

smierdziuszku... kazdy zna twojego hosta i email... tego drugiego nie kryles dlatego jest teraz moj... miales w nim przypominajke na amorki wiec amorki tez sobie wzielem... ;>

chcesz bic admina za to ze w ban-sygnaturze podal twoj ip?

a chcesz zeby on cie bil za szkody jakie jakie ty wyrzadziles? to moze twoj ip vs twoje publiczne pomowienia? ^^

miales isc jesc klocki... a wybrales rozdanie swoich cennych kontek... dzis rozdam... =D
Śmierdzisz
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 18 : Lipiec 29, 2010, 12:16:47

Ta powiedz mi oprócz 3 gier  sa tam jeszcze jakies pasy moze mi powiesz że sa tam pasy do WoWa na globcu Co?  
wuhu
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 19 : Lipiec 29, 2010, 13:03:11

Czy jestem sam w domyslach kim jest gosc z malpka? Czy nikt inny nie powiazal tej postaci z innym forum? Ten styl pisania i tajlandzka malpka daja do myslenia Mrugnięcie Jesli moje domysly sa prawdziwe to powinien miec nawet rozmiar buta i pesel tego dzieciaka. Zapowiada sie pysznie.
Śmierdzisz
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 20 : Lipiec 29, 2010, 13:48:57

Chyba myslimy o tym samym użytkowniku
Bebang
Nowy Użytkownik
*

Wersja: Europa
Serwer: [CN] Chiny

IGNORUJ
Odpowiedz 21 : Lipiec 29, 2010, 14:01:23

Witam Uśmiech

Biorąc pod uwagę to, że Lebron na tym forum również miał nick PRO to powiem wam tyle (info ze starego aion.gram.pl):

Lebron nazywa się Łukasz, mieszka w Skierniewicach i ma teraz ~16lat, numerem buta sam się chwalił, około 50. Biorąc pod uwagę jego skłonności do głupich rzeczy to jego hasła to 'jakieśgłupiesłowo' z końcówką 666 albo 123. Ewentualnie jakieś jeszcze głupsze typu qwe123. Lubi koszykówkę, sam to mówił, no i chyba tyle Mrugnięcie
Śmierdzisz
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 22 : Lipiec 29, 2010, 14:04:43

no wow tyle że ja to mówiłem a małpiszon myslał że sensacje zrobił a tu surprise a znam ten nick to kolejna niespodzianka robi sie coraz ciekawiej
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2010, 14:06:21 wysłane przez Śmierdzisz » Zapisane
sgrijegomalpka
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 23 : Lipiec 29, 2010, 15:00:36

@bebang

nieeee... mial troche mocniejsze... ;>

jeszcze nie ogarniam wszystkich bo rejestrowal sie w tylu miejscach... ze nie wiem kiedy znajde czas na okielznanie wszystkich logow z ratka... miesiac pracowal wiec trudno sie przez to przebic... =P

przykladowo stosowal hasla:

"cipalola1234" do gmaila ktorego mial w profilu na forum... priv wowa... i innych

ale byly tez podobne... do gg mial "cipalola" bez 1234...

w wielu miejscach mial takie samo haslo... "1a2s3d"... nawet do tego forum ale niestety juz sie nie przyda bo pobanowali go =P

tylko dwa mial naprawde mocne - do bladeandsoul.com.pl brzmialo "gfo*v%7#33HD" + <login "PRO666"> i jeszcze inne z cuferek i literek ale nie pwoiem gdzie... ;>

raczej stosowal inne loginy a nie hasla... dla przykladu takie samo haslo ale login "LOLEQ666" + "PRO" + "Playername" + "Player" + <dwa rozne imiona i nazwiska> + "cda0" itp.

mial/ma tez pojedyncze inne ale one byly do zasobow ktore nie nie maja zadnej wartosci... lub do takich w ktorych i tak zmiana hasla przyjdzie na jedno z jego kont mailowych ktore posiadam ja sam... ^^

to dzieciak ktory nic nie moze... bedzie sobie teraz grozic i pierdolic o rzeczach z ktorymi nigdy nie mial doczynienia... wskazowka jest to jaki zrobilsie nagle grzeczny - wie ze sie zesral i nie ma juz niczego by sie zlapac ;>

cos tam stara sie pedalek odzyskiwac i zmieniac ale to bez znaczenia... pozbieram wszystko i w jednej chwili wrzuce w najlepsze do tego miejsca... tera na forum tery itp... by miec pewnosc ze szybciutko rzuca sie na to jacys ludzie ktorym sie toprzyda...

logow mam duzo bo podzielil sie ratem z innymi osobami... niby plus ale tez minus bo wspolnie zapchali mi ftp... =P

aha... slyszalem ze podoba wam sie moja malpka...? :>

Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!

Uploaded with ImageShack.us

@dupa slonia

o lol dopiero po chwili zorientowalem sie komu odpisuje... ^^
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2010, 15:06:15 wysłane przez sgrijegomalpka » Zapisane
Tajo
Ekspert

Rasa: Elyos
Klasa: Ranger
Nick: Miyo
Legion: BOONControl
Serwer: [EU] Telemachus

IGNORUJ
Odpowiedz 24 : Lipiec 29, 2010, 15:33:23

@up
jednak wolę luźnego loriego Chichot
Śmierdzisz
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 25 : Lipiec 29, 2010, 15:43:19

Bląd twój polega na tym że zdobyłeś hasła do pywów i jednej gry w która pykam miałem na kopmpie 4 konta gg prawdopodobnie rozpracowałeś tylko 2 o tym się juz nie przekonam. ciekawe co
dalej wyczaisz bo jak widzisz posługuje sie tylko 2 harmonogrami 1 znasz a o 2 nie masz pojęcia
Forum tera kolejny zonk
me_love_u
Administrator
Ekspert
*

Odpowiedz 26 : Lipiec 29, 2010, 15:53:14

Pan nieladnie pachnacy nadal tu urzeduje? Ktos sie chyba bedzie zloscic. Tymczasem leci ban i koniec dyskusji z mojej strony. Na wypadek sepuku jakim jest proba interpretacji adresu urzadzenia sieciowego jako danych ktore podlegaja jakiejs szczegolnej ochronie - poprosze za chwile Home.pl o zabezpieczenie kopii baz danych (zawartosc wiadomosci rowniez z kosza) i logow polaczen z dni w ktorych skojarzone miedzy soba konta uzywano do publicznego pomawiania grozb i sugerowania przestepczej badz w inny sposob nieetycznej dzialalnosci okreslonych uzytkownikow forum firm i wlasciciela serwisu.

Bez wzgledu na wynik - samo zainteresowanie w/w interpretacja ze strony jakiejkolwiek instytucji spowoduje dzialania przynajmniej wlasciciela serwisu (byc moze rowniez pomawianej firmy i innych uzytkownikow forum) w kwesti dochodzenia swoich praw zadoscuczynienia i ogolnej satysfakcji. Poszkodowanym i/lub pokrzywdzonym zostanie zapewniona pomoc zaprzyjaznionej kancelarii a zwiazane z tym koszty reprezentacji zostana pokryte przez wlasciciela serwisu.

Bo mnie stac Uśmiech

Przy okazji przywoluje do porzadku uzytkownika sgrijegomalpka. Prosze nie publikowac zadnych wrazliwych danych innych uzytkownikow na forum. Jesli tak sie stanie (lub stalo i wlasciciel tych danych mi to zglosi) dane takie zostana rowniez skasowane* i mozliwe do pozniejszego przekazania uprawnionym organom.

* - Tak szybko jak to bedzie mozliwe.

(lol)

EDIT:

Ticket wyslany Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2010, 16:01:49 wysłane przez me_love_u » Zapisane
maksst
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Templar
Nick: *ukrywa*
Legion: *ukrywa*
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 27 : Lipiec 29, 2010, 19:05:29

Powiem tak, zawiodłem się na Tobie m_l_u, bo nie wiedziałem, że lubisz trollować się z trollami... o.O"
Strony: 1 [2]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!