Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Inne gry» Cabal Online
Login:
Hasło:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
Drukuj
Autor Wątek: Cabal Online  (Przeczytany 16284 razy)
Dyzio
Nowy Użytkownik
*

Żyła, żyletka, kran…idę bo mam plan…

IGNORUJ
Odpowiedz 15 : Grudzień 09, 2008, 19:07:34

Wiecie co? Nie wiecie? tak myślałem.Uśmiech Ok przejdźmy do tematu wszyscy oprócz dwóch wyjątków ( Neon94 i Xiaviery ) przekonaliście mnie do tej gry i... i.... chyba zagram;p Czy tam są jakieś servy czy coś jak tak to napiszcie na jakim gracie.
Reklama
« Odpowiedz #15 : Grudzień 09, 2008, 19:07:34 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Sh@doW
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 16 : Grudzień 09, 2008, 20:01:15

masz tam Merkury'ego, Marsa i Jupitera, dawno nie gralem wiec chyba sa jakies nowe (?) mialem tam chyba 14x lvl FA ale jechalem na premium Język z tego FA wszystkie itemy sprzedane, mam tam chyba 3x Aqua Crystal z 2 slotami, nie pamietam czy pelerynke tez sprzedalem Język i zostalo mi jeszcze chyba z 19kk Język ale dalej twierdze ze poza ciagle nieze sie broniaca grafa ta gra to kpina, szczegolnie z kolesiem "100kk and fre itemz plxz" na czele, skillowanie jest rzecza pomylona (zeby nie powiedziec poroniona) i szczerze to wole do cabala privy, sa lepsze niz global, bez premiumow itd., "inteligentniejsi" ludzie (teraz zeby znalesc priva trzeba wejsc w google xD), GM walcza z hackami, botami itp. (nie zebym kogos zachecal, stronki i tak nie podam nawet nie proscie Duży uśmiech, pozatym sa gugle.pyly)
Neon94
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Asmodians
Klasa: Assassin
Nick: MudzinlzlAfrik
Legion: Czeczenia Warriors
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Votan

Shuffle&Techno

IGNORUJ
Odpowiedz 17 : Grudzień 10, 2008, 15:15:28

Na pvp nie walczy sie z bm...

Lol... Ale można się umówić że pvp z bm2 -_-.

Dyzio...
Powiem Ci coś. Ta gra jest super i jest świetna jeżeli lubisz fajne efekty graficzne. Ale jeżeli nie lubisz, skillować po kilka lub kilkanaście dni żeby wbić ukochanego transa, to nie jest gra dla Ciebie! Jeżeli nasz stalowe nerwy i czas to graj! Ale jeżeli ich nie masz to odradzam ci tej gry. Ja bym w nią dalej grał, lecz dostałem bana... nawet nie wiem za co. Więc decyzja należy do Ciebie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 15:18:37 wysłane przez Neon94 » Zapisane
Dyzio
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 18 : Grudzień 10, 2008, 19:39:14

Hmmm... raczej zagram czasu mam full nerwy heh nie stalowe ale chyba dam rade... to zagraj zkipniemy sie na jakimś servie i se poexpimy ok? Jupiter może?
Neon94
Zaawansowany użytkownik

Shuffle&Techno

IGNORUJ
Odpowiedz 19 : Grudzień 10, 2008, 20:37:53

Grałem ja Jupiterze xD, właśnie tam dostałem bana. Mrugnięcie

Słuchaj, jeżeli chcesz, to napisz mi na gg bo kolega mi też konto oddał, FA, to byśmy mogli poskillować. Albo bym nowe acc zrobił.
Dyzio
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 20 : Grudzień 10, 2008, 21:29:43

HeeeH to wrócisz do gry? Na jutro będę miał. To się gdzieś scykniemy pokażesz mi co i jak?

Wejdź na gg!!

A ha na jakim servie Jupiter?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 12:34:51 wysłane przez Dyzio » Zapisane
Neon94
Zaawansowany użytkownik

Shuffle&Techno

IGNORUJ
Odpowiedz 21 : Grudzień 11, 2008, 16:29:06

Tak, Jupiter.
Grandmother
Nowy Użytkownik
*

Your mother is your father ^.

IGNORUJ
Odpowiedz 22 : Grudzień 16, 2008, 21:19:17

Też grałem w cabala ale sa zbyt duze roznice miedzy postaciami. mam lvl100+ shieldera i stwierdzam za na takim lvlu ponad 1200 defa nic nie daje gdyz od bosa padlem na 2 hity i nie warto polegac na critach bo nigdy nie siadaja wtedy kiedy chcesz przy rate 50%+. gram na prywatnym servie sponsorowanym przez rosjan gdzie max lvl (mianowicie 200) bijesz w 2 dni i bawisz sie dobrym dropem, "rajdami" na bossy na maxa!!! trudno to nazwac rajdem ale coz poczac. taka gra.
Xiaviery (shigekazu)
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Czas pokaże
Wersja: Czas pokaże

IGNORUJ
Odpowiedz 23 : Styczeń 05, 2009, 13:20:56

Mam Fb 148 Bladera 118 FA 151 i Wara 152 (te 2 ostatnie sa qpli, ale jezeli chce to sobie wchodze)
I powiem tak Fb jest na pvp bardzo dobry ale Wiz wymiata wszystko wiec jezeli twierdzisz, ze jest slaby to jestes po prostu lowskill Chichot

Nie low skill, tylko po ostatnich update inne klasy mają podpałki, a wiz nie dostał nic oprócz głupiej różdżki która nie daje nic, nawet jej się nie przywołuje tylko zakładasz orb i jest. Aha, teraz obniżyli jeszcze dodatkowo damage na bm2 w trybie pk i na war. Inne klasy lataja tylko i mielą.
Chociaż ostatnio się podciągnąłem to i tak ciężko idzie.
130lvl i lepsze itemy, jeszcze honor muszę dobić 7 rank.
Nawiazanie do update 417: wprowadził system nacji od 51 lvla, a co za tym idzie młodsi gracze chodzą sobie na nation war i nabijają sobie wexp potem wymieniają na honor OD 51 LVLA.
A ja robiłem map party męczyłem się żeby zarobić i co??? I taki tłuczek na 70 lvlu ma honoru więcej ode mnie. Nawet premii za ten update nie dostaliśmy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 13:22:48 wysłane przez Xiaviery » Zapisane
Arkhotep
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 24 : Styczeń 19, 2009, 19:55:44

Ja gram bo L2 mi sie znudzilo Język Mam 60lvl Force Shieldera, mam zamiar rozwijac go na sFS skille a.master w swordzie a.expert w magii skillowalbym dalej ale teraz odkad wprowadzili Lord of War to sa kolejne rangi osiagane dopiero przy okreslonym lvlu Język Teraz niestety mam jakis bardzo dziwny problem z kompem nie pomogly mi 3 rozne fora internetowe i 1 servis a komp prawie all czesci nowka (jesli ktos ma duza wiedze nt kompow i chcialbym pomoc zawsze moze zglosic sie na pw Język)
Dodam jeszcze ze zje**li tierra del bruto i chaos arene teraz, z moimi rangami nie moge sie tam wbic bo mam za dobra range w sword >.< (niby brak mi 1 lvl do przedzialu 61-94 ale tam to bede mielony na 2 hity Język)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 19:58:21 wysłane przez Arkhotep » Zapisane
Cr0w
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 25 : Styczeń 22, 2009, 14:46:20

Force blader - umagiczniony wojownik taki na 103 lvlu na podstawowym wyposażeniu
prawie zabił [uwaga] blader - dualista na 160 lvlu z ekipunkiem pvp podnoszonym na +6 - prawie max.
zostało mu 600hp z ponad 3000.

Niegram w cabala juz jakis czas bo mi sie znudzil ale mialem Bladera 151lvl Dual Trans i musze Ci powiedziec ze moze i cos takiego widziales ale to nie znaczy ze naprawde jest taka roznica miedzy postaciami. Poprostu grajacy tym bladerem nie umial zrobic sobie dobrego combo na PvP w innym wypadku z taka  roznica miedzy postaciami (lvl, wyposazenie) blader niemial  by problemow z zabiciem tego FB
Katsumoto
Zaawansowany użytkownik

Nick: Nyame
Serwer: [EU] Gorgos

"Trzeba umieć służyć, by móc rządzić"

IGNORUJ
Odpowiedz 26 : Styczeń 22, 2009, 16:09:39

Force blader - umagiczniony wojownik taki na 103 lvlu na podstawowym wyposażeniu
prawie zabił [uwaga] blader - dualista na 160 lvlu z ekipunkiem pvp podnoszonym na +6 - prawie max.
zostało mu 600hp z ponad 3000.

To chyba postac grajaca tym bladerem dala pograc swojemu bratu lub dziecu, ktory mial 6 lat albo mniej... Nie biorac pod uwage tego, iz wystarczyloby zeby blader odpalil pazurki i FB ma instant killa, to normlanym combo by go zabil doslownie w przeciagu kilku sekund.

Gdybys mi napisal, ze blader  na 103lvl z odpalonymi pazurkami by zabil FB na 160lvl to bym jeszcze uwierzyl, lecz nie uwierze ze normalny czlowiek grajacy tym bladerem mial takie trudnosci z FB na 103lvl. A jezeli tak bylo ,to naprawde musial byc szczegolnie uzdolniony ;)
Cr0w
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 27 : Styczeń 22, 2009, 19:03:27

Wiz ma najmniej defence to bez party samemu nie idzie np: w mutant forest expić.
Sam daruj sobie takie teksty jak nie wiesz co to grać wizardem.
O czym Ty mowisz ? chyba sam nie wiesz co to znaczy grac wizardem
slyszales moze o tym ze Wiz ma "stunlock combo" ? ja znam wielu WIZow ktorzy daja rade nawet na duzym spocie w MF na solo

Nawiazanie do update 417: wprowadził system nacji od 51 lvla, a co za tym idzie młodsi gracze chodzą sobie na nation war i nabijają sobie wexp potem wymieniają na honor OD 51 LVLA.
A ja robiłem map party męczyłem się żeby zarobić i co??? I taki tłuczek na 70 lvlu ma honoru więcej ode mnie. Nawet premii za ten update nie dostaliśmy.
nie rozumiem jaki masz z tym problem
przeciez Ty tez mozesz chodzic na nation war i zdobywac Wexp

I jeszcze jedno. Co wy macie z tymi BMami ? dobry i szanujacy sie gracz nigdy nie bedzie mial wlaczonego BM na PvP
To jest jedna z nie pisanych zasad PvP w Cabalu chyba ze przed PvP sie ustali co innego
Xiaviery (shigekazu)
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Czas pokaże
Wersja: Czas pokaże

IGNORUJ
Odpowiedz 28 : Luty 25, 2009, 13:50:36

Stunlock combo  Duży uśmiech dobre sobie, w MF solo to się chodzi w full vampirach żeby przetrwać,a taki fs to sobie włączy shadow shield albo art of defence i ma prosto. Coś ci powiem.... w mutant forest na dużym spocie, kiedy moby ockną się po stunie i jak fartem cię trafi 5 mobków na raz to masz zgon. Widzę że nie znasz realiów.

A honor? To że traciłem czas w zdobywaniu honoru, a teraz wprowadzili ten system i za stracony czas nie dostaliśmy nic.

PS.: Mam już best combo i 53% amp set ;] a jak ktoś mi powie żebym sobie criticale kupił, to mówię wypchaj się ;] bo biję ludzi nie polegając na farcie Spoko.
Ktoś mi powiedział, że fart to nie siła i ma rację  Chichot
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 13:53:11 wysłane przez Xiaviery » Zapisane
Arkhotep
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 29 : Luty 25, 2009, 16:08:35

Shadow shield o ile dobrze pamietam mozna odpalic tylko w pt a co do wizza pure amp hmm podobno (podkreslam PODOBNO) taki wizz srednio sobie radzi i tez malo ludzi tak go ubiera. A co do tego ze fart to nie sila to w takim razie pvp sFS'a nazwiesz czym? Szczerze watpie ze bedziesz ownowal FS'em pure amp :/
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!