Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Artykuły użytkowników forum» Brudnopis» Wskazówki dla autorów
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Wskazówki dla autorów  (Przeczytany 6611 razy)
me_love_u
Administrator
Ekspert
*
Offline Offline

Wiadomości: 1222


WWW
: Kwiecień 25, 2008, 19:23:07

Wskazówki dla autorów:

- Artykuł może być dowolnej długości, jednak jego szerokość na stronie zostanie justowana do szerokości 570 pikseli. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju załączonych grafik, tabel, wykresów, galerii itp.
- Do każdego artykułu w którym autor nie zawarł żadnych grafik, zostaną dodane gotowe obrazki przygotowane przez administrację. Zazwyczaj są to wycięte z Concept-Art lub Screen Shotów sceny rozciągnięte do 570 i wysokości od 80 do 200 pikseli.
- Jeśli autor załącza grafikę prosimy by spełniała następujące wymagania:

- Możliwie duża rozdzielczość i możliwie niska kompresja (niech plik będzie wysokiej jakości – jego waga jest nieistotna).
- Grafiki prosimy umieszczać jako link bezpośredni do obrazka na dowolnym serwerze hostującym grafikę (np. ImageShack.us itp.).
- Grafiki zostaną przycięte/zmniejszone/rozciągnięte do rozmiaru maksymalnej szerokości 570 pikseli z zachowaniem możliwie podobnej proporcji.
- Grafiki które mają być „wycięte” („wyszparowane”, „wybielone”) muszą posiadać jednolite tło, najlepiej koloru białego.
- Akceptujemy grafiki posiadające stopki o zastrzeżonych prawach autorskich serwisów AionSource.com, Curse.com oraz wszystkich oficjalnych serwisów firmy NC Soft. Jeśli załączana grafika chroniona jest prawem autorskim innego serwisu, lepiej znajdź coś innego Mrugnięcie

Możesz też skorzystać z listy gotowych obrazków, przygotowanych specjalnie dla artykułów:
http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=962

- Jeśli artykuł ma zawierać specjalne formatowanie, kolory czcionek, rozmieszczenie obrazków itp. Prosimy o załączenie tych uwag. W przeciwnym razie zrobimy to po swojemu Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 23:12:25 wysłane przez me_love_u » Zapisane
Reklama
« : Kwiecień 25, 2008, 19:23:07 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
 Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
 
Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!