Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Inne gry» O co chodzi?
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: O co chodzi?  (Przeczytany 2978 razy)
Skidbladnir
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1128
IGNORUJ
: Październik 15, 2008, 19:07:52

O co chodzi? Zaczęło się od pewnego postu pewnego użytkownika, który opisał w nim bardzo szczegółowo grę Ragnarok Online. Ma w niej długi staż i chce przedstawić jej wszystkie atuty by nakłonić innych do grania w nią. Grę opisał własnymi słowami, podał wszystkie najważniejsze info dla nowych graczy, dał linki do odpowiednich stron i grafiki. Taki temat podsunął mi pomysł stworzenia działu gdzie każdy może opisać swoją ukochaną/uwielbianą/czczoną grę, z której pewnie zrezygnuje, ale zawsze będzie o niej pamiętał i polecał ją każdemu. Każdy może opisać jakakolwiek grę, ale musi być to „jego” gra, może być to nawet Koreański Grind, ale musi on mieć coś w sobie, co daną osobę przyciągnęło i długo przytrzymało, bo musi on w nią grać lub mieć za sobą trochę czasu w niej spędzonego.
Zapraszam i zachęcam wszystkich do podzielenia się własnym doświadczeniem. Każdy opis będzie się liczył i może być rozwijany etapowo. Szczegóły na temat tworzonego opisu zawarte są w tym (click) mini regulaminie.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 19:15:03 wysłane przez Skidbladnir » Zapisane
Reklama
« : Październik 15, 2008, 19:07:52 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
 Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
 
Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!