Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Questy» Problem z Kampanią
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Problem z Kampanią  (Przeczytany 2008 razy)
Kartii
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Sierpień 30, 2016, 17:39:53

Mam takie pytanie; Mam 37 lvl i mam problem ze zrobieniem kampanii na 35 lvl ,, Udaremnienie inwazji Morecheim" . NA początku miałam porozmawiać itp. Następnie kazali przejść przez ,,Bramę Otchłani Morcheim", potem obronić  kogoś tam przed Balaurami. No dobra, ale co jak zginęłam podczas walki z nimi? Jak mam z powrotem przejść przez tą bramę? Na tym forum wyczytałam , że trzeba udać się do ,,głównej kwatery kaidan" tylko nie mam pojęcia gdzie to jest.  Z góry dzięki Mrugnięcie Mrugnięcie
Reklama
« : Sierpień 30, 2016, 17:39:53 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Pony
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Mage
Nick: Winxclub
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Sierpień 30, 2016, 19:42:04

Mam ten sam problem.
Kartii
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Wrzesień 01, 2016, 19:22:05

a więc krążąc 3 h po necie odkryłam jak tam wbić. A więc teoretycznie trzeba u asmodianów  iść z obserwatorium morcheim dojść do wioski mglistych grzyw i dalej z tej wioski trzeba kierować się w stronę lewego, dolnego rogu mapy . Trzeba na zwojach biegu przebiec sobie na ,,hardzie" przez hordy mglistych grzyw i gdy dojdziemy do takiego ,,korytarza" trzeba sobie iść jak ścieżka kieruje, po czym dojdzie się do miejsca, w którym jest horda mobków z czerwonymi nickami ( Język )  a następnie skierować się przy ścianie w prawo.  dojdziemy do bramy morcheim czy jakoś tak i po wejściu przez bramę odebrać misję u tego tam typka i gotowe ^^ Pony, jak chcesz (z tego co widzę jesteś na Elkach)  mogę podpowiedzieć i ewentualnie podesłać mapkę z narysowanymi drogami u Elków. Nwm jak to tam wygląda ale jak coś to proszę na priv Mrugnięcie Uważam temat za zamknięty ^^
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!