Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Klasy» Engineer (Gunner / Aethertech)» Gunner czy etertech do pvp
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Gunner czy etertech do pvp  (Przeczytany 3124 razy)
Ick
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Luty 16, 2016, 21:11:35

Jak w temacie która z klas lepiej sobie radzi w pvp i proszę nie pisać że obie są dobre albo coś takiego wady i zalety tych klas i odrazu bym prosił jak ktoś wie jak zrobić to żeby ze zmianą broni z pistoletów na działo zmieniły się też skile
Reklama
« : Luty 16, 2016, 21:11:35 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

Wersja: Europa

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Luty 16, 2016, 21:25:57

Założyłeś konto 3 dni temu na forum i od tamtej pory po napisaniu tylu tematów nie szukałeś samodzielnie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Jest w pizdu tematów i filmików na yt na temat tych dwóch klas, aż tak ciężko ruszyć nieowłosioną pizd***kę i po prostu, najzwyczajniej w świecie jak normalny człowiek poszukać odpowiedzi. Dobrze, że jest ten internet bo jakbyście mieli z każdym problemem iść do biblioteki (to zazwyczaj taki wielki budynek z duuuużą ilością książek) by pogrzebać w książkach to "niedajcięboże".

ps. nie do Ciebie tylko do użytkowników forum... sry musiałem to napisać po tylu postach tego waćpana
Fourstone
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Lipiec 07, 2016, 07:04:31

A potem się dziwicie że forum zamiera. Problem z AT jest taki że ciężko znaleźć coś dobrze napisanego na jego temat. To tak jak z Yeti. Nikt go nie widział ale wszyscy mają coś o nim do powiedzenia. Ci co widzieli nic nie mówią. Tak samo jest z AT. Ci co nie grali mają o nim najwięcej do powiedzenia a ci co grają mało mówią.
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

Wersja: Europa

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Lipiec 07, 2016, 07:44:38

A potem się dziwicie że forum zamiera. Problem z AT jest taki że ciężko znaleźć coś dobrze napisanego na jego temat. To tak jak z Yeti. Nikt go nie widział ale wszyscy mają coś o nim do powiedzenia. Ci co widzieli nic nie mówią. Tak samo jest z AT. Ci co nie grali mają o nim najwięcej do powiedzenia a ci co grają mało mówią.
Kolejny znawca.
Fourstone
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Lipiec 07, 2016, 12:28:14

Całkiem możliwe. Skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia w temacie to to nie pisz. Robisz tylko offtop - chyba że już wypedziłeś stąd wszystkich innych użytkowników. Co do twojej wypowiedzi. Tak jest masa filmów jak przy wszystkich innych klasach. Każdy pokazuje tylko to jaki to jest op. A prawda jest taka że np gunnera można rangerem w 10 sek zjechać. I to bez jakiegoś super setu - mnie wystarcza np łuk AC + mityk z Rentus HM i ciuchy z katy. Nie jest to nawet pełny set ale daje radę. AT na czymś takim jeszcze nie udało mi się dojechać. Zresztą jak AT zrobiłem 64lvl to widzę że skóra i płutno raczej ma ciężko w starciu 1vs1 chociaż dalej mnie ubijają. Pomimo tego że tam nie mam nic poza devanionem.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!