Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Ogólna dyskusja» Barus - Populacja Asmo i Elyos
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: Barus - Populacja Asmo i Elyos  (Przeczytany 6105 razy)
szyszek
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Styczeń 28, 2016, 13:49:22

Witam, chciałem się dowiedzieć czy gdzieś są informacje o tym która frakcja ma jaką populację, czyli ilu gra graczy po każdej ze stron na serwerze Barus.
Chcę zacząć grać na tym serwerze i zastanawiam się nad stroną, chętnie wybrałbym tą mniej zaludnioną. Nie wiem czy nadal tak jest że zazwyczaj mniej jest Asmo czy coś się zmieniło.

Ewentualnie którą stronę polecacie wybrać na serwerze Barus. Grałem już Asmo i Elyos i w sumie żadna szczególnie do gustu mi nie przypadła wręcz jest mi to obojętne.
Reklama
« : Styczeń 28, 2016, 13:49:22 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
gobo
Darczyńca
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Sorcerer
Nick: Meggi
Legion: Divergence
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Styczeń 28, 2016, 15:57:57

na przykład tu:
http://aioninfo.com/online/
szyszek
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Styczeń 28, 2016, 19:10:01

Ok i gdzie tam jest napisane ile % na serwerze stanowią Asmo a ile Elyos?
MyszkaMiki
Aktywny użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Templar
Nick: Dzifka
Legion: Fantasy

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Styczeń 29, 2016, 01:23:57

Takie statystyki ma jeno sam deweloper do swojej własnej dyspozycji. A jak wiadomo GF nie dzieli się takimi informacjami z szarymi graczami. Napisz do nich maila, może w sumie to nie dostaniesz satysfakcjonującej odpowiedzi, ale co Ci szkodzi spróbować
szyszek
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Styczeń 29, 2016, 11:35:00

MyszkaMiki dzięki, o taką odpowiedź mi chodziło.

A jest może ktoś kto gra na Barusie i mógłby dać ss'a albo napisać jak prezentuje się układ sił w grze? Chodzi mi o influence ratio.
Keny Keczułoki
Aktywny użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Styczeń 29, 2016, 14:12:12

to tak ciężko stworzyć postać 1lvl i sprawdzić influence ratio?
Tochi
Darczyńca
Ekspert
*

Nick: Tochi
Legion: Die Die My Darling

Sprzedam tanio GP ! PM me :>

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Styczeń 29, 2016, 17:44:46

Od kiedy influence ratio daje wglad na rzeczywisty uklad sil i online u asmo/ely?
MyszkaMiki
Aktywny użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Templar
Nick: Dzifka
Legion: Fantasy

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Styczeń 29, 2016, 23:00:39

Daje Ci względny wgląd na przewagę danej rasy w kontekście odwiecznej walki czarnych z białymi!
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Styczeń 30, 2016, 09:08:53

Ale chłopak pyta się o to jakie jest zaludnienie po każdej ze stron, a nie jak sobie radzą w pvp. Elyosów może być 2x więcej niż asmo, a mogą nie posiadać żadnej fortecy. Może ktoś podpowie mu po której stronie lepiej byłoby zagrać i w jednym, dwóch zdaniach napisać dlaczego.
Botrald
Użytkownik
**

Klasa: Gladiator
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Styczeń 30, 2016, 11:02:27

Populacja u Asmo na Barusie poprawiła się. Pewnie wpływ miało na to dawanie 15-to dniowych GP za tworzenie kont Asmo na steamie. Głowy nie dam. Jednak da się odczuć zwiększoną liczbę "sierściuchów".
szyszek
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Styczeń 30, 2016, 15:29:17

Ale chłopak pyta się o to jakie jest zaludnienie po każdej ze stron, a nie jak sobie radzą w pvp. Elyosów może być 2x więcej niż asmo, a mogą nie posiadać żadnej fortecy. Może ktoś podpowie mu po której stronie lepiej byłoby zagrać i w jednym, dwóch zdaniach napisać dlaczego.
O to pytałem na początku, ale dostałem info że takich informacji gf nie podaje więc pytam teraz od innej strony czyli jak sobie radzą. Wiadomo że jeśli sobie radzą dużo gorzej to wpływ na to będzie miało między innymi ilość grających osób po danej stronie.

to tak ciężko stworzyć postać 1lvl i sprawdzić influence ratio?
Nie ma dostępu na pierwszych poziomach do tego, nie wiem czy to ze względu że startuje się na Rookie czy po prostu ma się za niski lvl.
Gdyby się tak dało to nie pytałbym na forum. A nie chce mi się wbijać 10 poziomu przez 30 minut czy nawet godzinę po to by ją skasować i zacząć po drugiej stronie. Dla kogoś kto ma postać to 1 minuta roboty.
Raiv
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Styczeń 30, 2016, 16:08:06

Przejdź z serwera Rookie na zwykły i będziesz miał możliwość sprawdzenia samemu. Jeśli będziesz zadowolony z tego co zobaczysz to w ten sam sposób co wcześniej wrócisz na Rookie by expić.
Earendil
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Luty 02, 2016, 17:13:51

W kwestii populacji ludzi na Barusie, elyosów jest znacznie więcej. Znacznie więcej tam gimbazy i ludzi z wielkimi epenisami.

Na Asmo wcale lepiej nie jest. Jest jednak kilku ludzi którzy mają na to odpowiednio wywalone i coś starają się zdziałać. Obecnie mamy kabaret z elyosów ;]
szyszek
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Luty 02, 2016, 18:18:58

Na Asmo wcale lepiej nie jest. Jest jednak kilku ludzi którzy mają na to odpowiednio wywalone i coś starają się zdziałać. Obecnie mamy kabaret z elyosów ;]
Przekonałeś mnie Chichot. Jak tylko ogarnę sesje to zacznę grac Mrugnięcie.
gobo
Darczyńca
Ekspert
*

Nick: Meggi
Legion: Divergence
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Luty 03, 2016, 19:08:46

Najlepiej zmieńmy temat na:
Barus - Kopulacja Asmo i Barus.
Może wtedy przyrost naturalny się zmieni i GF zacznie wreszcie zarabiać bez kombinacji z serwerami.
Mogliby wtedy też wprowadzić program 500KK+ dla posiadąjących więcej niż jedną postać na koncie. Duży uśmiech
Strony: [1] 2
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!