Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Multimedia» 4.9
Login:
Hasło:
Strony: 1 ... 6 7 [8]
Drukuj
Autor Wątek: 4.9  (Przeczytany 22570 razy)
jacslow
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Templar
Nick: BlackJack xD
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 105 : Styczeń 02, 2016, 23:26:29

enchantowanie skilli tzn stygm?jak to bedzie wygladalo? bo nie wiem czy warto bedzie w 4.8 stigmy podnosic
Reklama
« Odpowiedz #105 : Styczeń 02, 2016, 23:26:29 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
ahearn
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 106 : Styczeń 03, 2016, 01:44:52

http://aion.mouseclic.com/tool/cpcalc

i tak bez konca,pewnie za jakis czas wpadna na pomysl zebys sobie peta mogl boostowac
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 01:48:21 wysłane przez ahearn » Zapisane
Earendil
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 107 : Styczeń 04, 2016, 20:03:21

Dokładnie...

Niech już nic lepiej nie dodają. Mamy koks sprzęt, można kończyć z Aionem.
Myuu
Użytkownik
**

Klasa: Bard
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

Bardeł kokseł

IGNORUJ
Odpowiedz 108 : Luty 02, 2016, 22:49:41

Ok, a takie pytanko do BM mityków ... od jakiej rangi one będą dostępne? Żołnierka (od 9-1) czy oficerka (1*-5*)?

Bo znajduje czasem sprzeczne informacje, albo coś źle tłumcze ;o
Myuu
Użytkownik
**

Bardeł kokseł

IGNORUJ
Odpowiedz 109 : Luty 23, 2016, 20:47:44

To już jutro?
gobo
Darczyńca
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Sorcerer
Nick: Meggi
Legion: Divergence
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 110 : Luty 23, 2016, 21:24:31

Tak jutro.
Raiv
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 111 : Luty 23, 2016, 22:31:43

Chyba, że FailForge zwali sprawę. W takim wypadku może być i pojutrze. :v
Myuu
Użytkownik
**

Bardeł kokseł

IGNORUJ
Odpowiedz 112 : Luty 24, 2016, 21:27:30

I jak pierwsze wrażenia? Mrugnięcie
ProNAN2
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Sorcerer

IGNORUJ
Odpowiedz 113 : Luty 25, 2016, 09:33:01

Zrobione na siłe :x + zepsucie siege w reshancie:
Artefakty to teraz garniony i na przykład Hellfire ma 15 min cd  po przejęciu, a legat respi się dłużej niż te 15min więc rasa może w ogóle nie pilnować artefaktu - i tak go spalą

Wczoraj na twierdzy balaurów rasa elków dostała jakiegoś dziwnego buffa i na sorku miałem 27k hp o.O. Na asmockim mirenie też był ten buff ale tam dodało mi tylko 1k hp

A co do samego updatu. Dodali garnizony czyli pvp z nieubranymi powraca (to nawet i dobrze bo w 4.8 nic się nie działo na world pvp) no i w końcu można szybko wyframić bmy nie chodząc na chaos rifty. Minusem garnizonów będzie to że moby respią się długo i wszystkie to elity więc mój gladiator w kampanijnym eq klepie jednego moba 30s+
No i zmniejszyli wymaganego expa w przedziale CHYBA 55-65 to i zle i dobrze; zle bo niby za łatwo itp, dobrze bo biorąc pod uwage ilość questow w signi to może będzie się dało wbić 65 nie wchodzić na BT
bo jak wiemy wcześniej nie wchodząc na BT wbijało się z qustów 63? i brakowało sporo a na tym lv mało expa już leci z BT

Ode mnie to tyle
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2016, 09:36:41 wysłane przez ProNAN2 » Zapisane
Myuu
Użytkownik
**

Bardeł kokseł

IGNORUJ
Odpowiedz 114 : Luty 28, 2016, 21:19:57

Wedle mnie tak aktualizacja szału nie robi ... tak jak zawsze dodali pare nowości, które cieszą oko (np. Kupywanie kostki bezpośrednio w ekwipunku co dla mnie jest genialnym pomysłem i ma u mnie duży +). Nowe skiny (np. Te bronie króla wodnych smoków na które niecierpliwie czekam - są po prostu piękne i jako że ubóstwiam te skrzydlate gady będe musiała je mieć Mrugnięcie) nowe mounty (np. Bialutki jednorożec, który jest po prostu piękny, a i ten drugi konik niczego sobie) jakieś tam wingi i inne pety są równie dobre bo w minimalnym stopniu ulepszają rozgrywkę (bo można kogoś stłuc w zwykłych szmatach, ale po co, skoro można stłuc kogoś i być sexy Chichot). Z plusów to chyba tyle.
Wadą, jakiej nie mogę przeboleć jest ten nowy Abyss - owszem, zawsze lubiałam lodowe klimaty, ale To KOMPLETNIE do mnie nie przemawia. Zanim sie Tu wypowiedziałam, polatałam sobie conieco po abysie i jakoś mnie nie urzeka - owszem, wygląd niczego sobie, acz te nowe garnizony dobijają. Jako bard na luzie je soluje, ale po prostu nie. To jest największa wada. To, oraz te nowe "BM", czyli po polonizacji - odznaki honoru.

Takie jest me zdanie na ten temat Uśmiech Teraz nic innego nie pozostaje, jak czekać na 5.0 i operacje plastyczne w niej Mrugnięcie
Strony: 1 ... 6 7 [8]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!