Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Multimedia» 4.9
Login:
Hasło:
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
Drukuj
Autor Wątek: 4.9  (Przeczytany 22136 razy)
Greensea
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Chanter
Wersja: Europa

IGNORUJ
Odpowiedz 90 : Październik 28, 2015, 16:01:25

Nowe teleporty regionalne oraz login screen
https://www.youtube.com/watch?v=yDoB-e9QBLY
https://www.youtube.com/watch?v=LsEUBtAYLoI

A tutaj najnowsze informacje, nie wiem na ile prawdziwe ale ciekawe:
- Usunięto maksymalny poziom postaci, ale rozwijać ją można tylko do 100 lvl'u (po przekroczeniu    100 żadne statystyki nie podnoszą się)
   Levelowanie nie będzie łatwe. Potrzeba dość sporo expa na wbijanie kolejnych poziomów
   - Wraz ze wzrostem lvl'a, zyskujemy kolejne opcje rozwoju postaci, który odbywa się w 3 obszarach
   1/ Zwiększamy punkty podstawowej cechy (Power, Health, Agility, Accuracy, Knowledge, Will)
   2/ Enchantujemy ulubione, najczęściej używane skille
   3/ Uczymy się wybranych, nowych skilli
   - Wprowadzono 2 nowe krainy, Astera (ely) i North Fold (asmo)
   - Nowe itemy PVP (np. lvl 70, lvl 83)
   - Tryb przyspieszonego latania, enchantowanie skrzydeł
   - Pozostałe: zmiany interfejsu, nowe fryzury, nowe instancje
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2015, 18:49:27 wysłane przez Greensea » Zapisane
Reklama
« Odpowiedz #90 : Październik 28, 2015, 16:01:25 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
yvenes
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Cleric
Nick: Andi
Serwer: [PL] Barus

Arrrr!

IGNORUJ
Odpowiedz 91 : Październik 28, 2015, 21:17:19

Świetnie to wszystko wygląda. Czyżby Aiona czekała druga młodość ? Mrugnięcie No i który z noł lajfów pierwszy nabije 150 lvl ? Aiyoku? ^^
ProNAN2
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Sorcerer

IGNORUJ
Odpowiedz 92 : Październik 28, 2015, 22:02:29

Nowe teleporty regionalne oraz login screen
https://www.youtube.com/watch?v=yDoB-e9QBLY
https://www.youtube.com/watch?v=LsEUBtAYLoI

A tutaj najnowsze informacje, nie wiem na ile prawdziwe ale ciekawe:
- Usunięto maksymalny poziom postaci, ale rozwijać ją można tylko do 100 lvl'u (po przekroczeniu    100 żadne statystyki nie podnoszą się)
   Levelowanie nie będzie łatwe. Potrzeba dość sporo expa na wbijanie kolejnych poziomów
   - Wraz ze wzrostem lvl'a, zyskujemy kolejne opcje rozwoju postaci, który odbywa się w 3 obszarach
   1/ Zwiększamy punkty podstawowej cechy (Power, Health, Agility, Accuracy, Knowledge, Will)
   2/ Enchantujemy ulubione, najczęściej używane skille
   3/ Uczymy się wybranych, nowych skilli
   - Wprowadzono 2 nowe krainy, Astera (ely) i North Fold (asmo)
   - Nowe itemy PVP (np. lvl 70, lvl 83)
   - Tryb przyspieszonego latania, enchantowanie skrzydeł
   - Pozostałe: zmiany interfejsu, nowe fryzury, nowe instancje

Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!
Keny Keczułoki
Aktywny użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 93 : Październik 28, 2015, 22:19:26

jak tak ma wyglądać "druga młodość" to ja podziękuję....

Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!
Aiyoku
Ekspert

Klasa: Gladiator
Nick: Na imię mi legion, bo nas jest wielu
Wersja: Korea

IGNORUJ
Odpowiedz 94 : Październik 29, 2015, 10:15:33

no ale po co nabijać 100+ Chichot ? A ta nowa klasa jakas taka nijaka ? jak elementalist z GW2 ;/
Duszek
Aktywny użytkownik

Klasa: Bard
Nick: Duszek
Legion: ChillOut
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 95 : Październik 29, 2015, 10:43:42

To nie jest nowa klasa
Greensea
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 96 : Październik 29, 2015, 10:55:53

Toż to nie jest nowa klasa. Na moje to nowy system jak w innych grach, że można wybrać sobie jakiś głowny żywioł czy coś. Ale mogę się mylić, nie czytałam dokładnie, a i info na ten temat mało.
Wzięli chyba sorca, bo teleporty ewidentnie jego czy tam inną klasę i na nim zaprezentowali owy system. Bo na podklase barda to to nie wygląda. Jakiś kiep wstawił filmik na yt z takim podpisem, a ludzie od razu powariowali.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 14:48:38 wysłane przez Greensea » Zapisane
ProNAN2
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Sorcerer

IGNORUJ
Odpowiedz 97 : Październik 29, 2015, 15:04:11

Ogólnie popieram rozwój postaci skille itp ale zdjęcie capa na lvl to dla mnie CAŁKOWITA porażka
Jak mi oddadzą katalam to jakoś sobie poradzę xD
Sonata Dusk
Aktywny użytkownik

Klasa: Cleric
Nick: Sonata
Wersja: Ameryka

IGNORUJ
Odpowiedz 98 : Październik 29, 2015, 15:20:55

Coś mi się zdaje, że to usunięcie limitu sprawi uciechę no-life'om i teraz będą chodziły z levelami 200, 300+.

Te zmiany związane z punktami umiejętności i statystyk sprawi, że teraz będzie można dostosować i prowadzić postać jak się lubi.

Mam nadzieję, że te nowe fryzury faktycznie będą nowe i fajne, a nie jak ostatnio - wzięli jedną fryzurę i ucięli kitki. A skoro już dodają fryzury i polepszają grafikę to mogliby przy okazji poprawić te stare, bo niektóre są gorszej jakości niż te w metinie.

I mam jedno offtopowe pytanko? Co dają te atrybuty typu Will, Power, Agility?

Greensea
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 99 : Październik 29, 2015, 15:36:17

Nie kupuję braku lvl capa, bo zrobi się z tego jeden wielki pieprzony wyścig szczurów. Gra zaczynała mi powoli śmierdzieć, gdy przy którymś patchu wprowadzili system glory points, co się ludzie cieszyli, że skończy się era rankingowców pve, a wyszło na opak. Fajnie, że gra się rozwija i leci do przodu, a twórcy nie stoją w miejscu ale przy niektórych rzeczach mogliby zastopować, jak przy pomyśle o zdjęciu lvl capa. Chcą niby dobrze ale sami powolutku się pogrążają. Ale wyjdzie w praniu, szmat czasu przed nami.
cristal0
Ekspert

Klasa: Gunner
Nick: Cristal
Wersja: Korea
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 100 : Październik 29, 2015, 16:58:55

teoretycznie miedzy tym systemem a w kolko levelowaniem 20 poziomu w GW1 nie ma wiekszych roznic. W gw za kazdy cylk dostajesz skill pointy, w aion za kazdy cykl dostajesz x creativity points, ktore mozesz wykorzystac na kupowanie lub upgrade skilli. jedyna roznica jest taka, ze w aionie cyferki sie jednak zmieniaja i jest coraz trudniej o kolejny level. level 100 jest tak samo osiaganly jak +20 feather. I nie widze zeby ludzie za wszelka cene probowali dobic feather do jakiegos teoretycznie mozliwego poziomu, kazdy sie cieszy jak ma 6~8 i tak bedzie z levelowaniem, wiekszosc po paru miesiacach bedzie na okolo 70~80 i tyle.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 17:16:13 wysłane przez cristal0 » Zapisane
Bantar
Ekspert

Klasa: Gladiator

IGNORUJ
Odpowiedz 101 : Październik 29, 2015, 20:28:49

Nie kupuję braku lvl capa, bo zrobi się z tego jeden wielki pieprzony wyścig szczurów. Gra zaczynała mi powoli śmierdzieć, gdy przy którymś patchu wprowadzili system glory points, co się ludzie cieszyli, że skończy się era rankingowców pve, a wyszło na opak. Fajnie, że gra się rozwija i leci do przodu, a twórcy nie stoją w miejscu ale przy niektórych rzeczach mogliby zastopować, jak przy pomyśle o zdjęciu lvl capa. Chcą niby dobrze ale sami powolutku się pogrążają. Ale wyjdzie w praniu, szmat czasu przed nami.
Nie widzę żadnego problemu. Aktualnie dobijasz 65 i exp właściwie stoi w miejscu bezsensu.
Tak powoli będzie iść do przodu, a twórcy zamiast podwyższać co jakiś czas max lv o 5 i dowalać coraz to nowe mapy, teraz będą rozbudowywać grę naokoło, a level będzie czymś średnio znaczącym.
Jeśli w miarę sensownie będą dorzucać nowe equ i instancje na jakiś przedział levelowy to nie odczujemy żadnej różnicy.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 20:30:20 wysłane przez Bantar » Zapisane
krzyżan
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 102 : Październik 31, 2015, 12:09:55

I mam jedno offtopowe pytanko? Co dają te atrybuty typu Will, Power, Agility?

Power - Attack, Physical Defense
Health - HP, Block
Agility - Concentration, Parry, Evasion, Strike Resist
Accuracy - Accuracy, Physical Crit, Magic Accuracy
Knowledge - Magic Boost, Crit Spell, Magic Suppression
Will - MP, Magic Resist, Spell Resist
Myuu
Użytkownik
**

Klasa: Bard
Serwer: [PL] Barus

Bardeł kokseł

IGNORUJ
Odpowiedz 103 : Grudzień 29, 2015, 23:53:36

A jak ma się teraz sprawa z Tą aktualizacją? Mrugnięcie
Jakieś nowinki są Wam znane? Uśmiech
*niestety mój język obcy jest na tyle niedoszlifowany, że znam jedynie podstawowe słownictwo, oraz te z dziedziny gier Język*
Greensea
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 104 : Styczeń 01, 2016, 14:49:04

Nie czytałam do tej pory nic więcej i wiem tylko, że ogarnęli się z pomysłem o zrzuceniu lvl capu i podnieśli do lvl 75. Ale to do aktualki 5.0
Co do 4.9 - wszystko, a przynajmniej większość jest już wypisane w tym temacie. Abyss sobie zamarza, wrzucą fajnego mythicala plus mythic BM set, na którego zapewne nieźle trzeba będzie się nalatać, by go zdobyć. Czyli w sumie Aion w pigułce. Coś wyrzucą, coś dodadzą, nowe skinny i czekanie do kolejnego patcha Język
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!