Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Pomoc» Full Korean Pack?
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Full Korean Pack?  (Przeczytany 1307 razy)
amen213
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Czerwiec 18, 2015, 20:57:55

Hej
Po wczoraj naszła mnie ochota zagrać w aiona po koreańsku (teksty, wszystko, itp.)
Po poczytaniu trochę w internecie spróbowałem usunąć folder l10n- niestety wtedy aion nie działa.
Inną możliwością o jakiej przeczytałem, było podmienienie l10n z Europejskiego na Koreańskie. I tutaj moje pytanie, czy byłaby tutaj na tyle miła osoba grająca w koreańskiego aiona i wrzuciła ten folder?

Ewentualnie, jeśli macie wszelkie inne pomysły jak zmienić język na koreański w aionie, jestem otwarty na sugestie

Pozdrawiam
Reklama
« : Czerwiec 18, 2015, 20:57:55 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Primadonna
Zaawansowany użytkownik

Zepsuta do szpiku kości.

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Czerwiec 18, 2015, 21:44:52

Wiem, ze ta wypowiedz nic nie wniesie, nikogo nie poratuje, nikomu nic nie powie, nie pokrzepi ,ALE!
No w dupskach sie tym ludziom poprzewracalo z dobrobytu! Koreanskich jekow sie zachcialo ;d
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

Wersja: Europa

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Czerwiec 19, 2015, 07:37:54

Wiem, ze ta wypowiedz nic nie wniesie, nikogo nie poratuje, nikomu nic nie powie, nie pokrzepi ,ALE!
No w dupskach sie tym ludziom poprzewracalo z dobrobytu! Koreanskich jekow sie zachcialo ;d
Wiesz, że nic nie wniesiesz swoim bezsensownym postem ale i tak go napisałaś. Fuck logic. Więcej będzie z Ciebie pożytku jak w domu posprzątasz albo obiad ugotujesz, a jak to godzi w Twoją "kobiecą" godność to idź pooglądać ciuchy w sklepach. Jest tyle interesujących zajęć, a ty w tym czasie wybrałaś "piepszenie" na forum. Może znajdzie się ktoś (np. Cristalo) kto mu pomoże albo sam sobie chłopak poradzi.
Primadonna
Zaawansowany użytkownik

Zepsuta do szpiku kości.

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Czerwiec 19, 2015, 11:19:57

Wiesz, że nic nie wniesiesz swoim bezsensownym postem ale i tak go napisałaś. Fuck logic. Więcej będzie z Ciebie pożytku jak w domu posprzątasz albo obiad ugotujesz, a jak to godzi w Twoją "kobiecą" godność to idź pooglądać ciuchy w sklepach. Jest tyle interesujących zajęć, a ty w tym czasie wybrałaś "piepszenie" na forum. Może znajdzie się ktoś (np. Cristalo) kto mu pomoże albo sam sobie chłopak poradzi.
Wiesz co, cos nas laczy Mrugnięcie)
W komentarzu chciales bys, zabawny, blyskotliwy, mocny, pewny siebie, dowcipny, tak samo jak ja.
ale powiem Ci, ze ..
NIE WYSZLO NAM Chichot,
Pozdrawiam
Aiyoku
Ekspert

Klasa: Gladiator
Nick: Na imię mi legion, bo nas jest wielu
Wersja: Korea

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Czerwiec 19, 2015, 12:49:45

No w dupskach się poprzewracalo  z tego dobrobytu! ;d
Co za narod!

Podczas PMS zaleca sie wstrzymanie z postowaniem gupot.
Primadonna
Zaawansowany użytkownik

Zepsuta do szpiku kości.

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Czerwiec 19, 2015, 13:50:55

No w dupskach się poprzewracalo  z tego dobrobytu! ;d
Co za narod!

Podczas PMS zaleca sie wstrzymanie z postowaniem gupot.
O i jeszcze Ci beda PMS wytykac!
Co za narod!
;d
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!