Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Artykuły użytkowników forum» Brudnopis» Brudnopis FAQ
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Brudnopis FAQ  (Przeczytany 7159 razy)
me_love_u
Administrator
Ekspert
*
Offline Offline

Wiadomości: 1222


WWW
: Kwietnia 25, 2008, 19:04:48

Czym jest Brudnopis?

Brudnopis jest działem w którym można wraz z innymi użytkownikami forum tworzyć nowe artykuły. Jak sama nazwa działu wskazuje, jest to miejsce gdzie prace są prezentowane „na brudno”. Tak by inni użytkownicy forum mogli się z nimi zapoznać, zasugerować poprawki, wskazać błędy itp. Autor tematu może dowolną ilość razy modyfikować swój materiał.

Kiedy artykuł z Brudnopisu staje się oficjalnym artykułem?

Jeśli autor stwierdzi że artykuł został ukończony i nie wymaga żadnych poprawek, umieszcza odpowiednią informację w swoim temacie. Na przykład w formie postu lub zmiany nazwy tematu – wystarczy dopisek o treści „[Ukończony]”.

Co dalej?

Administracja forum kopiuje zawartość artykułu do nowo utworzonej ankiety w dziale „Gotowe materiały i komentarze”. Wynik ankiety na poziomie 50 lub więcej procent (głosów pozytywnych) kwalifikuje artykuł do publikacji. Administracja podlicza głosy w chwili gdy ankieta będzie trwać od 1 do 7 dni, w zależności od tego ile głosów już oddano.

I co dalej???

Administracja publikuje artykuł na stronie głównej i wszyscy są zadowoleni! UśmiechWskazówki dotyczące zmian opisanej tu procedury proszę umieszczać w dziale organizacji forum.
Zapisane
Reklama
« : Kwietnia 25, 2008, 19:04:48 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
 Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
 
Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!