Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Klasy» Engineer (Gunner / Aethertech)» [Guner] Dobry start z GP na 40lvl
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: [Guner] Dobry start z GP na 40lvl  (Przeczytany 2169 razy)
PaVe
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Luty 09, 2015, 15:39:17

Witam !
Na samym wstępie pragnę zaznaczyć że jestem świadom tego iż wiele osób zakłada podobne tematy, jednak trudno mi było znaleźć porady co do zarobku i prawidłowego rozwoju postaci z zakupionym już GP, może jestem ślepy lub ułomny, bo nie mogłem znaleźć nic aktualnego. Tak więc myślę że tym wstępem zapobiegnę fali hejtu jaką mógłby wywołać ten temat i otrzymam normalne kulturalne odpowiedzi za które będę wdzięczny zarówno ja jak i inni użytkownicy których nurtują podobne pytania do moich.

Tak więc po tym dość obszerny wstępie przejdźmy w końcu do sedna.

NIEZBĘDNE INFORMACJE:

Strona konfliktu: Asmodianie (zauważyłem że świat Eliosów jest praktycznie taki sam, a odpowiedniki instancji dam radę sobie wyszukać więc "Eliosi" też mogą się spokojnie wypowiadać)
Server: BARUS
GP: Jest
Klasa postaci: Guner
Lv: 40

PYTANIA:
  • Jak mogę zarobić na 40 i na kolejnych lvl'ach postaci posiadając już GP ?
  • Czy jeżeli mam "wbity" stygmat poziomu I to czy muszę kupować kolejno poziomy I,II,III,IV itd. czy mogę po prostu w późniejszym etapie gry (na 65) zmontować gotowe drzewko kupując tylko maksymalne poziomy stygmatów ?
  • Czy lepszy stygmat zastępuje ten gorszy, czy trzeba wyjmować przykładowo wcześniej wbitą I żeby wbić VII ?
  • Miło by było gdyby ktoś podesłał aktualne drzewko dla gunera ale to już tak z dobrej woli nie koniecznie.

Oczywiście każdą sensowną odpowiedź połapkuję czy co tam kto woli.
No i najbardziej zależy mi na pytaniu 1.
Reklama
« : Luty 09, 2015, 15:39:17 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Amzz
Ekspert

Serwer: [PL] Barus

ლ(^_^ლ)

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Luty 09, 2015, 19:56:48

2. Mozesz zmienic na max lvlu, np mozesz przeskoczyc z I na IV.
3. Nie, trzeba wyjac stary i wlozyc nowy.
Younami
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Spiritmaster
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Luty 10, 2015, 07:21:03

Kolejny "USER" i tak założy nowy temat bo twojego nie zauważy. Tak jak ty to zrobiłeś i tak w koło macieju:P

Na 40 lvlu nie pozarabiasz sobie. Najbardziej opłacalne są [cash] questy na gold coiny (a przynajmniej tak mi się wydaje). Skoro masz GP to możesz je bez problemu sprzedawać. Nie potrzebne zbroje i bronie sprzedawać u NPC'a. Kaska sama wpada w tej grze.
Wieslawa
Aktywny użytkownik

Nick: Wiesława/Euzebia
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Luty 10, 2015, 08:14:16

3. Nie, trzeba wyjac stary i wlozyc nowy.

Oczywiście że nie. Wrzucasz stygmę wyższą lvlem i automatycznie zastępuje ci niższą, kr=tóra wpada do plecaka. Oczywiście mówię tu o takich samych stygmach z różnym lvl.
Botrald
Użytkownik
**

Klasa: Gladiator
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Luty 10, 2015, 12:09:45

Aby zarabiać możesz też zbierać eter. Na 40 poziomie (jak dobrze pamiętam), maksymalnie możesz sobie wyrobić 399 poziom zbierania. Mi wystarczyło 2 razy wzbić się w powietrze aby mieć 1,5-2 kk kinah
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!