Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Wysypisko» 1 pytanie odn Barda
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: 1 pytanie odn Barda  (Przeczytany 5020 razy)
Kosaa
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Maj 02, 2014, 11:21:57

Pytanko, czy Bard tak długo ładuje skille i ma tak długą animacje skilli jak sorc i sm?
Reklama
« : Maj 02, 2014, 11:21:57 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

Wersja: Europa

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Maj 02, 2014, 12:34:47

Masz 6 wiadomości w tym 4 założone tematy. Jeżeli jesteś niepełosprawny i nie potrafisz sam znaleźć odpowiedzi na tak proste pytania to wątpię by na tym forum znalazł się ktoś na tyle cierpliwy by znieść kogoś takiego. Jakie skille Cię interesują by je porównać? Jeżeli już będziesz wiedział jakie skille i znajdziesz ich opis to sam dojdziesz jak długo castuje się poszczególny skill.

Sam nie wierzę, że się tyle naprodukowałem... ale to już ostatni raz w stosunku do odmóżdżonych dzieciaków.
Kosaa
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Maj 02, 2014, 12:51:14

Czy skill burstowy (o ile bard taki posiada) moze byc uzywany co jakies 2 sek. Czy samo rzucanie skilla potrwa jakies 5 sek
michauek
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Gladiator
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Maj 02, 2014, 12:59:22

20 sekund
Malow
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Maj 02, 2014, 13:10:30

Generalnie bard jest dość ciężką klasą, bo granie nim wymaga podłączenia instrumentu z guitar hero. Sam podłączyłem gitarę i bardzo się cieszę bo podobno basówka ma mniejszą moc uderzeniową i trzeba składać więcej m.boosta co bardzo mocno uderza w nasze magic accuracy. Perkusja ma dość dobre uderzenie, ale mam przekonanie niebezpiecznie balansujące na granicy z pewnością, że mając dwie pałeczki do gry w rękach możesz mieć problemy z obsługą myszki. Ale wracając do tematu samego castu, to czas w dużej mierze zależy od tego jak szybko umiesz na tych instrumentach zagrać międzynarodówkę, wiadomo im szybciej zagrasz tym szybszy cast. W muzycznym możesz nabyć harmonijkę, którą dobry informatyk przerobi ci i doda do niej kabelek usb, jest to najbardziej wydajna opcja gry bardem, bo masz 2 ręce wolne. W 4.7 podobno mają wprowadzić możliwość beatboxowania dla bardów to może wstrzymaj się póki co i nic nie kupuj jeśli umiesz beatboxować, polecam również sprawdzić fristajl kobry pod beatbox bonzo aka tigera69691234 to nauczysz się jak dobrze tworzyć melodię własnymi ustami. Pozdrawiam
Unmei
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Asmodians
Klasa: Bard
Nick: Znajomi wiedzą <3
Legion: Moje Sutki Gorące
Serwer: [PL] Barus

J & J

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Maj 02, 2014, 13:32:07

Zgadzam się z przedmówcą w stu procentach Język
taliaa
Nowy Użytkownik
*

Klasa: Aethertech
Legion: NoRules
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Maj 02, 2014, 13:45:14

Generalnie bard jest dość ciężką klasą, bo granie nim wymaga podłączenia instrumentu z guitar hero. Sam podłączyłem gitarę i bardzo się cieszę bo podobno basówka ma mniejszą moc uderzeniową i trzeba składać więcej m.boosta co bardzo mocno uderza w nasze magic accuracy. Perkusja ma dość dobre uderzenie, ale mam przekonanie niebezpiecznie balansujące na granicy z pewnością, że mając dwie pałeczki do gry w rękach możesz mieć problemy z obsługą myszki. Ale wracając do tematu samego castu, to czas w dużej mierze zależy od tego jak szybko umiesz na tych instrumentach zagrać międzynarodówkę, wiadomo im szybciej zagrasz tym szybszy cast. W muzycznym możesz nabyć harmonijkę, którą dobry informatyk przerobi ci i doda do niej kabelek usb, jest to najbardziej wydajna opcja gry bardem, bo masz 2 ręce wolne. W 4.7 podobno mają wprowadzić możliwość beatboxowania dla bardów to może wstrzymaj się póki co i nic nie kupuj jeśli umiesz beatboxować, polecam również sprawdzić fristajl kobry pod beatbox bonzo aka tigera69691234 to nauczysz się jak dobrze tworzyć melodię własnymi ustami. Pozdrawiam

żenada -_- chciałes/łas na mistrzowie.org trafić czy co? ani to smieszne, ani nic....
Kazua
Ekspert

Klasa: Templar
Nick: Dun
Serwer: [EU] Gorgos

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Maj 02, 2014, 13:55:35

To na cholerę to całe czytałaś? Na samym początku już trzeba było skończyć. MI się podobało. Ludzie zaczynajcie używać mózgu a nie o takie bzdety pytacie. Moja babcia co nigdy nie używała komputera a i tak zakładam że szybciej od niektórych ogarnęła by mechanikę gry... Śmietnik niezły na tym forum, tak przeglądam już od paru dni.
Jacek M
Użytkownik
**

Wersja: Korea

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Maj 02, 2014, 14:09:58

Dzięki temu śmietnikowi to forum w ogóle funkcjonuje więc ciesz się że masz jeszcze co przeglądać
Kazua
Ekspert

Klasa: Templar
Nick: Dun
Serwer: [EU] Gorgos

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Maj 02, 2014, 14:17:56

Kolejny Jacek ala zenek który wszystko wie. Ty chyba nie wiesz jak wygląda normalne forum z porządkiem. Nawet na tym forum na początku było ok do czasu jak był m_l_u. Ale co ty możesz wiedzieć. Na tym kończę z tobą dyskusję
Jacek M
Użytkownik
**

Wersja: Korea

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Maj 02, 2014, 14:24:50

Kolejny Jacek ala zenek który wszystko wie. Ty chyba nie wiesz jak wygląda normalne forum z porządkiem. Nawet na tym forum na początku było ok do czasu jak był m_l_u. Ale co ty możesz wiedzieć. Na tym kończę z tobą dyskusję
Wszystko co trzeba było wyjaśnić, zostało wyjaśnione - teraz trzeba się wysilić i poszukać ale widzę, że dla ludzi takich jak ty nawet to jest zbyt dużym problemem. Ale co ty możesz wiedzieć - pewnie sam należysz do grona osób, które niedługo będzie pytać o jakąś debilną sprawę, która była kilkanaście razy wałkowana na tym śmietniku. A jak się nie podoba ten śmietnik to poczytaj sobie brednie o ślubach itp. na oficjalnym forum tej gry. Może tam się odnajdziesz.
No ale cóż - wypadałoby na tym skończyć z tobą dyskusję.
Teufel
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Maj 02, 2014, 16:52:48

Haha, rozwaliło mnie to. Ale żeś mu pojechał xD
Unmei
Zaawansowany użytkownik

Nick: Znajomi wiedzą <3
Legion: Moje Sutki Gorące

J & J

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Maj 02, 2014, 18:08:52

Właśnie tekst o bardzie jest najlepszy.Lepiej napisać coś takiego z jajem niż kolejną osobę wyzywać od debili...A uważam,że sporo osób musiało się nieźle hamować aby tak nie napisać.
Teufel
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Maj 02, 2014, 18:36:25

Właśnie tekst o bardzie jest najlepszy.Lepiej napisać coś takiego z jajem niż kolejną osobę wyzywać od debili...A uważam,że sporo osób musiało się nieźle hamować aby tak nie napisać.
No niestety tak jest, na tym forum w większości są same takie tematy i w każdym przynajmniej musi pojawić się minimum 5-8 razy słowo "debil", albo jego synonimy. Tylko niewielka część tematów jest ciekawa/przydatna/dobra. Z drugiej strony jednak coś się dzieje jak są takie debilne tematy.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2014, 18:40:35 wysłane przez Teufel » Zapisane
michauek
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Gladiator
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Maj 02, 2014, 19:16:09

jest pelno takich tematow bo opcja 'szukaj' gryzie

wiec zamiast wejsc, zalozyc konto i skorzystac z opcji szukaj, przeczytac i zrozumiec to lepiej zakladac n-ty temat o tym samym
Strony: [1] 2
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!