Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Muzyka» Wasz sprzęt grający
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: Wasz sprzęt grający  (Przeczytany 10291 razy)
_Minioo_
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Spiritmaster
Nick: Agathodaemon
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
: Lipiec 22, 2009, 21:30:06

Jakiego sprzętu grającego używacie na codzień? Tworzę ten temat, ponieważ zauważyłem, że dużo i gęsto było już na forum wypowiedzi na temat muzyki (nie tylko z gry), a na czymś tego trzeba słuchać Mrugnięcie

Osobiście używam:
 - w domu: Oczywiście muzyka z komputera, ze zintegrowaną kartą muzyczną, 12-letnie głośniki Aerospace Extreme, a ponieważ bardzo ładnie grają i wyglądają, nie mam serca ich wymienić, lub czasem słuchawek AKG K141 Studio,
 - poza domem: Odtwarzacz: Sandisk Sansa e260 (4GB) + słuchawki: Koss Porta Pro.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 22:27:22 wysłane przez _Minioo_ » Zapisane
Reklama
« : Lipiec 22, 2009, 21:30:06 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
t0k4zi
Nowy Użytkownik
*

Nick: Uniclle
Legion: Ancients

Parkour

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Lipiec 22, 2009, 21:49:26

Hmmmm to może też coś skrobne bo widze że nie ma pierwszego chętnego :-)

House: muzyka z kompa, również zintegrowana karta muzyczna, i słuchawki creative Fatality.

Bed or yard(nie wiem jak jest podwórko :p): mp3 też creativa MuVo T100 a słuchawki te co wyżej.

Często słucham muzyki a te słuchawki cudownie wyciszają dzwięki nadjeżdzające samochodu kiedy ide ulicą i reszte otoczenia Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 21:50:57 wysłane przez t0k4zi » Zapisane
Qukis
Darczyńca
Aktywny użytkownik
*

Nick: Qukis

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Lipiec 22, 2009, 22:13:38

W domu: muzyczka z komputera, także zintegrowana karta muzyczna a głośniczki Creative I-TROGUE 3220 zakupione rok temu
Poza: koma
_Minioo_
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

Nick: Agathodaemon

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Lipiec 22, 2009, 22:14:46

Często słucham muzyki a te słuchawki cudownie wyciszają dzwięki nadjeżdzające samochodu kiedy ide ulicą i reszte otoczenia Uśmiech
No co do tego wyciszania to bym się kłócił, ale grają naprawdę świetnie.
t0k4zi
Nowy Użytkownik
*

Nick: Uniclle

Parkour

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Lipiec 22, 2009, 22:32:38

No co do tego wyciszania to bym się kłócił, ale grają naprawdę świetnie.

Masz racje jakaś mega rewelacja nie jest, ale w poruwnaniu do moich starszych słuchawek również od creativa i kilku mniejszych firm wypadają najlepiej.
Przynajmniej ja moge sobie spokojnie chodzić po moim osiedlu, że słuchawkami na uszach bez potrzeby puszczania muzyki na full żeby cokolwiek słyszeć Uśmiech.
Nie wiem jakie inni mają opinie na temat tych słuchawek.
Munga
Ekspert

Rasa: Asmodians
Nick: +chanter/glad/rang/sorc < pick one
Legion: LFG
Serwer: [EU] Gorgos

SM - di best Mastah of dizasta

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Lipiec 22, 2009, 22:58:50

To ja się pochwale. W domciu muza z kompa. Zintegrowana karta na płycie głównej. Ale za to głośniki mam dobre... Logitech 5.1 Z-5500 Chichot Świetnie grają. A bassik taki, że klamki odbijają Uśmiech Zawsze chciałem je mieć i w końcu się doczekałem Uśmiech Szczerze polecam. A poza domem, rzadko słucham, ale jak już to z koma. Na mp'5' szkoda mi kasy Mrugnięcie
Malaka
Ekspert

Klasa: Cleric
Nick: Elduran

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Lipiec 23, 2009, 00:01:49

w domu muzyczna karta zintegrowana z kompem a głośniki -> creative 5.1/ czasami podłączam dwie duże kolumny z pokoju ojca Język (mają już swój wiek ale są naprawde duuuuuże Chichot )

poza domem Nokia 5800 (gorąco polecam) + słuchawki iPod (jakoś już się do nich przyzwyczaiłem Język )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 00:05:15 wysłane przez Malaka » Zapisane
Neon94
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Assassin
Nick: MudzinlzlAfrik
Legion: Czeczenia Warriors
Serwer: [EU] Votan

Shuffle&Techno

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Lipiec 23, 2009, 08:02:28

W domu: Głośniki Logitech Z-5500 5.1 THX. Ładnie grają xd, ładnie.... xD Jeszcze tylko karta dźwiękowa lepsza by się przydała xd. Bo nie wykorzystuje mocy głośników do końca.
Poza domem: iPhone 3g całkowicie wystarcza. A jeżeli nie chcę marnować baterii to mam jeszcze mp3 Lark 2gb xd.
maksst
Ekspert

Klasa: Templar
Nick: *ukrywa*
Legion: *ukrywa*
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Lipiec 23, 2009, 12:26:28

W domu: Słuchawki Razer ( Kocham je Język ) i 5:1 od Creative ( do filmów/anime ), modelu nie pamiętam... Takie z drewna Język

Poza domem: iPhone 2G 8GB lub NDS Lite Język
Yakuza
Ekspert

Legion: ANCIENTS
Serwer: [EU] Telemachus

OmG (-_-) OmG

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Lipiec 23, 2009, 13:16:07

walkman, kasety nagrywam z radia xD
zVisior
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Czas pokaże
Nick: TBD
Legion: TBD

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Lipiec 23, 2009, 19:55:29

Integra w kompie przez mini wieżę Philips do dwóch ponad metrowych kolumn 70W RMS.
Mam zamiar dokupić w bliżej nieokreślonej przyszłości jakiś amplituner oraz podłączyć kompa przez złącze cyfrowe.

Poza domem? Radio w samochodzie + pendrive Chichot
pomocy
Aktywny użytkownik

Rasa: Czas pokaże
Wersja: Czas pokaże

70RzEcZY,KtOrE pOwInNa UmIeC kObIeTa- GoToWaC i 69

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Lipiec 23, 2009, 22:56:35

w domu: glosniki logitech 2+1 x-230/ wieza Panasonic SC-PM45/ew.lapek, TV...
poza domem: mp3 Samsunga/Nokia 6300
BTW minely czasy w ktorych przywiazywalem wielka uwage do mocy glosnikow, puszczania muzy na pelny regulator itp. Język pozdr
Sephii
Nowy Użytkownik
*

Nick: Sephiix
Legion: Raefa

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Lipiec 23, 2009, 23:04:31

Dom - słuchawki Aero
poza - SE c905
xtushax
Gość

Odpowiedz 13 : Październik 02, 2009, 13:44:04

Na aiona jeszcze poczekam ale już słyszałem tu i tam że muzyka jest świetna. Dlatego już przełączyłem wzmacniacz słuchawkowy do kompa w którym siedzi xonar dx/xd . Nie jestem zbyt zadowolony z tej karty ale może w aionie będzie dobrze odbierała . Oczywiście najlepsza dla mnie jakość dźwięku jest tylko i wyłącznie na słuchawkach. Dlatego polecam model słuchawek który sam wybrałem Sennheiser hd595 na którym szczególnie dobrze słucha się muzyki klasycznej(mam na myśli ten kawałek z czołówki aion). Z xonara już zadowolony nie jestem ale tutaj nie będę wylewał na niego swoich żali. Głośniczki do kompa mam dosyć popularne u nas Z-5500 ale z Hi - Fi to one wiele wspólnego nie mają mimo że podłączyłem je do kompa optykiem i jadę na dolby digital live to czapki z głowy nie zrywa. Żeby Z-5500 grały jakoś po ludzku to można w nich wymienić przody i center na coś lepszego w stylu Roth audio oli1.Ponieważ jeszcze w aion nie grałem a muzykę tylko głównie z czołówki słyszałem to mam pytanie: Czy im dalej w las tym lepsza muzyka w aionie jest ? Bo jak bije tą z lineage 2 to ja chce soundtrack na płycie dodatkowej.
Dudus
Ekspert

Klasa: Sorcerer
Nick: Shimiru
Legion: Bez gildi.
Serwer: [EU] Telemachus

Freeride jest wszędzie

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Październik 02, 2009, 13:59:26

W domu komp: Glownie Hardstyle,trance ;p a sprzecik to Logitech Z-5500 oczywiscie 5.1 bass masakrujacy Chichot
Poza domem: Ipod video 80gb oraz ipod nano 4gb ten 4 gb na rower jakbym sie wywalil Język
Strony: [1] 2
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!