Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
Strony: 1 ... 10 11 [12]
Drukuj
Autor Wątek: Barus - Najgorsi gracze przeciwko (z kim nie chcesz 1v1)  (Przeczytany 36573 razy)
Gracz01
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 165 : Styczeń 13, 2014, 16:06:11

Januszonanista... ( co za nazwa , dla pomylenca jakiegos  )  ale niedlugo tej nazwy nie bedzie raczej na servie , mam nadzieje ze dostanie bana za te hacki^^ raport z udukomentowanym video i screen shotami poszedl,:P stracil 50% hp na wintry armour , a na 10% nagle "klatkowal" sie co 20 m ode mnie Język

dlatego ja , .... temu "Panu" juz dziekuje ^^

te klatkowanie to nie żaden hack tylko błąd w grze, też tak często mam z przeciwnikami
Reklama
« Odpowiedz #165 : Styczeń 13, 2014, 16:06:11 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
kamil1998
Aktywny użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 166 : Styczeń 13, 2014, 18:23:44

Januszonanista... ( co za nazwa , dla pomylenca jakiegos  )  ale niedlugo tej nazwy nie bedzie raczej na servie , mam nadzieje ze dostanie bana za te hacki^^ raport z udukomentowanym video i screen shotami poszedl,:P stracil 50% hp na wintry armour , a na 10% nagle "klatkowal" sie co 20 m ode mnie Język

Janusz jest zerem co oznacza... że ty jesteś jeszcze większym zerem, jak się z tym czujesz?
Neytea
Darczyńca
Ekspert
*

Nick: Miyo
Legion: PvP

Może i się nie znam, ale tu na bank ktoś ściemnia

IGNORUJ
Odpowiedz 167 : Styczeń 13, 2014, 19:16:41

zero nie dzieli sie przez zero
Bestial
Ekspert

Rasa: Asmodians
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 168 : Luty 12, 2014, 00:04:18

te klatkowanie to nie żaden hack tylko błąd w grze, też tak często mam z przeciwnikami

Na Perento "Marchisia" mial klatkowanie w Oku Tiamaranty.  Nagral o Elyos i wyslal do Supportu. Marchisia dostal Bana za to a po tygodniu gral znowu i tak gra do tej pory.

"Englishmeno" uzywa hackow i nawet sie z tym nie kryje,juz nie jeden nagral go jak to robi a gra do dzisiaj.  Gameforge kolo dupy lata to czy ktos hackuje czy nie,póki płaci kase i kupuje u nich w sklepiku to nie beda takiego banowac bo stracili by klienta ktory zapełnia im kieszenie.
SoShy
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Sorcerer
Nick: Lylith
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

Alone in the crowd...

IGNORUJ
Odpowiedz 169 : Kwiecień 26, 2014, 21:37:52

U GameFail to jest standard. Grałam kiedyś w MT2 i "znałam" kolesia, który używał hacków. Ponieważ mieszkał na stałe w UK i wydawał masę kasy na to mmorpg w porównaniu do przeciętnego Kowalskiego, dostał bana za hacki na 30 dni, gdzie przeciętny gracz dostałby perma. Life is brutal Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2014, 21:49:36 wysłane przez SoShy » Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!