Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Ogólna dyskusja» Broń końcowa.
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor Wątek: Broń końcowa.  (Przeczytany 2393 razy)
kiss1
Użytkownik
**

IGNORUJ
: Październik 25, 2013, 23:39:01

Witam, nie mam czasu znalesc w grze odpowiednio doswiadczonego gracza aby udzielil mi prostej i jasnej odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie ... a mianowicie dreczy mnie laczenie broni koncowej i wydanie na nia kasy.
Moje pytanko jest proste, lecz na wstepie :
1. Nie mam ap
2. Stac mnie tylko na bron za BMy (glupie pytanie jezeli stac mnie tylko na taka bron, lecz jestem ciekaw czy bardzo bede odstawal od innych )
3. Nie mam czasu ani zdrowia aby farmic ap dziennie po 5h Uśmiech
Tak wiec ... Czy bron na 65lv dla warriora dwureczna polaczona z bronia arenkowa na 55lv condi II i wlozenie w nia kasy aby dobic ja na konkretny poziom ulepszenia oraz wbic kamyczki ... bedzie dobrym rozwiazaniem na bron pod koniec gry, czy bron za ap bedzie miala wieksze tzw. "jebniecie" ? czy bardzo bede odbiegal od graczy ktorzy maja po "miliardy" ap ?

Na ostatek dla ludzi ktorzy beda prawdopodobnie pisac "poszukaj na forum", "bylo tysiac razy omawiane" "zasmiecasz forum" ... krotko mowiac nie mam czasu zeby wertowac kazdy temat po srednio 5 stron i czytac kazdej wypowiedzi z czego jest 80% osobistych porachunkow z uzytkownikami bo ktos napisal "czytadź" i robia z tego problem, podsumowujac, uwazasz ze to smiec, niepotrzebny spam zamknij twarz i napisz do admina nie udzielajac sie w tym temacie.
Reklama
« : Październik 25, 2013, 23:39:01 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Aiyoku
Ekspert

Rasa: Elyos
Klasa: Sorcerer
Nick: Na imię mi legion, bo nas jest wielu
Wersja: Europa
Serwer: [TW] Tajwan

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Październik 26, 2013, 00:12:26

mnie tylko nie daje spokoju jak udało Ci sie wbic 65 lvl warriorem.... przecie na 9lvlu nie dostaje sie expa, chyba ze za q tylko Uśmiech
incube
Ekspert

Rasa: Asmodians
Nick: Incube/Kaori

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Październik 26, 2013, 00:30:47

broń abbyssowa na 65 i się o AP martwisz? tam jeszcze medale są Duży uśmiech
ktoś napisał "czytadź", Ty napisałeś "znaleść"...
Bestial
Ekspert

Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Październik 26, 2013, 00:34:39

Przyspamuje sobie bo co mi szkodzi.......

Kazdy ma oczy i widzi jaka broń ma statystyki. Nie wiem po cholere łączyć ci 65 z 55 C2 Arenówką. Zrozumial bym jak by to byla jeszcze Arenowka 60 C2 która została ci z poprzedniego Patcha. Wtedy przejsciowo mozesz sobie podpiac ja pod BMa.

Ile razy było pisane wielokrotnie ludziom Ułomnym którzy na poprzedniej stronie ich tematów mieli juz napisane co z czym łaczyć a na kolejnej stronie swojego tematu znów od nowa pieprzyli własne teorie na temat łaczenia broni.

Masz temat o łaczeniu Broni nawet w tym samym dziale,ale trzeba przygwazdac nowym tematem by ktoś cie zauwazył bo ty jesteś leniwy by sprawdzić wypowiedzi innych uzytkowników.

Pisane było wielokrotnie ze na 65 poziom mozesz uzbierac sobie na bron za Acient Coin która odbierasz w Katalam Underground za 3700 AC i nawet jesli do konca tego patcha bedziesz latac z ta Bronia plus podpieta pod nia za BMy to jako Bron koncowa a wiele nie bedzie odstawać od tych którzy maja bron za APki.

Bylo tez opisywane ze bron za AC ma chyba Enchant max do +5 wiec duzego wysilku tez by nie bylo we wbijaniu.

Poza tym masz chyba oczy,plus troche czasu by posprawdzac bronie dostepne obecnie w grze oraz ich statystyki.

Broń Arenowa po naładowaniu C2 moze i wypada lepiej w pvp ataku nawet od broni APkowej jesli mowi sie o samym tym bonusie. Ale inne bonusy jak i sam atak jest znacznie mniejszy niz APkowa.Róznica w pvp bonusie wynosi 1% Ale mimo tego i tak APkowa bedzie lepiej wypadac w pozostałych statach.

Wisi mi to czy autor sie przypieprzy do mnie.  ale skoro nie chce nawet zajrzeć do tego tematu:   http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=16885.0  

To dla mnie jest typowym leniem,który chce by kazdy palcem pokazal mu co jest lepsze lub gorsze.

Tyle ze ślepota w dalszej grze mu nie pomoże jesli sam nie nauczy sie porównywac statystyk broni i patrzeć jakie warto łaczyć tak by wyszło to małym kosztem a Efekt był porównywalny  z tym co lataja koksy.

Może rozwinie sie ciekawa dyskusja w kolejnym temacie.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2013, 00:42:43 wysłane przez Bestial » Zapisane
Nessu
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Październik 26, 2013, 13:40:50

Człowieku napisał wyraznie,ze nie ma czasu farmic..3700AC to jest farmienia poł roku przy jego grze.A watpie zeby kupował golda od goldspamerow na zakup AC.2 za bmy połącz Język
pentor
Aktywny użytkownik

Klasa: Spiritmaster
Serwer: [EU] Anuhart

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Październik 26, 2013, 13:54:07

Rób broń za BMy. Lepsza od niej jest tylko bron ap 65. BM weapons są na prawdę silne Mrugnięcie
Zastanów się jedynie nad tym, z jaką bronią zrobić fuse. I po problemie.

Pozdrawiam

Ps. Aś mu pojechał, wyluzuj bestial haha xD
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2013, 13:59:26 wysłane przez pentor » Zapisane
Bestial
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Październik 26, 2013, 14:07:04

Człowieku napisał wyraznie,ze nie ma czasu farmic..3700AC to jest farmienia poł roku przy jego grze.A watpie zeby kupował golda od goldspamerow na zakup AC.2 za bmy połącz Język

Gdzie ty widzisz ze on pisal o AC?  Pisał o AP.  Obecnie bron za AP jest troche trudniej zdobyc niz poprzednia jaka byla za Mithrile.Jesli mowi sie o broni AP.

Witam, nie mam czasu znalesc w grze odpowiednio doswiadczonego gracza aby udzielil mi prostej i jasnej odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie ... a mianowicie dreczy mnie laczenie broni koncowej i wydanie na nia kasy.
Moje pytanko jest proste, lecz na wstepie :
1. Nie mam ap
2. Stac mnie tylko na bron za BMy (glupie pytanie jezeli stac mnie tylko na taka bron, lecz jestem ciekaw czy bardzo bede odstawal od innych )
3. Nie mam czasu ani zdrowia aby farmic ap dziennie po 5h Uśmiech
Tak wiec ... Czy bron na 65lv dla warriora dwureczna polaczona z bronia arenkowa na 55lv condi II i wlozenie w nia kasy aby dobic ja na konkretny poziom ulepszenia oraz wbic kamyczki ... bedzie dobrym rozwiazaniem na bron pod koniec gry, czy bron za ap bedzie miala wieksze tzw. "jebniecie" ? czy bardzo bede odbiegal od graczy ktorzy maja po "miliardy" ap ?

Co do pve broni za AC to z czasem napewno uzbiera.  Wystarczy ze Kinah bedzie przeznaczal na zakup AC z Brokera i chociaz troche poswiecal czasu w Katalam Underground na robienie questów i bicie mobow.  Z samych mobow leca AC a jak dodasz do tego questy i zakup AC  Brokera to mysle ze bez problemu na end Game zakupi bron za AC.

Na przejsciowke moze łaczyć sobie jak chce.Zakupic bron za BMy lub 2 BMy jesli ktos uwaza e tak jest dobrze i polaczyc.Ale nadal to bedzie przejsciowe.Na End game lepiej by pomyslal o Pve Broni i dopiero podpial ta za BMy
MechWarrior
ModeratorPlus
Ekspert
*

Klasa: Aethertech
Nick: Gallvatron
Legion: Our Army Come From Deep Within
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Październik 26, 2013, 15:55:39

sraj na abysy , akcesoria i set za bmy , bron za ancient coiny +bm = 13.2% pvp att i w uj lepsze statystyki , przy bm+arena tracisz wazna statystyke acuracy , celnosc.
Hangman
Ekspert

Klasa: Templar
Nick: Hangman
Legion: AsmodianUnion

Zapraszam do mojego legionu AsmodianUnion:)

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Październik 26, 2013, 18:36:20

zrób alta i zrob nim wszystkie jednorazowe q na ancient coiny w unde, potem skasuj i zrob drugiego. W miedzyczasie na swoim warriorze rob daily w unde
adiix
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Ranger
Nick: Kompotka
Legion: Fantasy
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Październik 26, 2013, 18:38:49

po co kasować? ;o
yvenes
Aktywny użytkownik

Nick: Andi
Serwer: [PL] Barus

Arrrr!

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Październik 26, 2013, 18:40:54

.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 10:24:31 wysłane przez yvenes » Zapisane
Bestial
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Październik 26, 2013, 18:46:07

@ Bestial ,@ Hangman macie ode mnie Lajka!^^

Hangman?  A Co on napisał? 

zrób alta i zrob nim wszystkie jednorazowe q na ancient coiny w unde, potem skasuj i zrob drugiego. W miedzyczasie na swoim warriorze rob daily w unde

Po co robic Alta jak gra sie tylko jedna postacia. Hangman?  Co ćpałeś?  Nawet nie majac altów mozna w miare szybko farmic i questy też sa.  Na cholere komus alt na 65 poziomie?  Bo taki level trzeba wbic zeby wogole moc wejsc do Katalam Underground.

No chyba ze to mial być taki żarcik dla spinających sie w tym temacie.
Hangman
Ekspert

Klasa: Templar
Nick: Hangman
Legion: AsmodianUnion

Zapraszam do mojego legionu AsmodianUnion:)

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Październik 26, 2013, 18:50:43

LOL po to zeby nafarmic ancient coinow, wrzucic do magazynu konta i miec te ~700 w jakos jeden dzien. Jeżeli zbieracie je samym robieniem daily to powodzenia
adiix
Zaawansowany użytkownik

Nick: Kompotka
Legion: Fantasy
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Październik 26, 2013, 18:58:49

Po co kasować alty !!! I 1 dzień 65 ;-; To trzeba przy no-life'ic i jeszcze kupować te shity na exp ^^
Bestial
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Październik 26, 2013, 19:17:58

LOL po to zeby nafarmic ancient coinow, wrzucic do magazynu konta i miec te ~700 w jakos jeden dzien. Jeżeli zbieracie je samym robieniem daily to powodzenia

Po cholere ci levelowac kolejne postacie do 65?  Musial bym upasc na glowe zeby po to tylko by nafarmic AC robic za kazdym razem nowego alta i ciagnac go do End Game po to tylko by ubrac sobie Maina.  Zmobow AC tez leci,mozna kupic za kinah i robic questy wiec sa zrodla.
Strony: [1] 2 3
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!