Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Pomoc» [Problem]Pobieranie Aiona
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: [Problem]Pobieranie Aiona  (Przeczytany 575 razy)
Ballrock
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Wrzesień 17, 2013, 20:41:04

Witam, od kilku dni próbuję pobrać Aiona i wgl mi to nie idzie. Nie jest to wina ani mojego internetu, ani komputera. Wina leży po stronie tego za przeproszeniem "niedorobionego" launchera. Jak to jest możliwe że Aion który waży 19 gb od kilku dni się pobiera i pobrać nie może, a pobrałem bf3 + wszystkie dodatki( ok 20gb) w jedną noc bez problemu. Wczoraj przez noc pobrało mi 2,8gb, a dzisiaj w ciągu dnia wywaliło mi jakiś błąd z plikiem sound. Czy dysponuje ktoś linkiem do torrenta lub na chom.ikuj z którego można pobrać normalnie Aiona w wersji 3.0 lub 4.0?
Reklama
« : Wrzesień 17, 2013, 20:41:04 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
yvenes
Aktywny użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Ranger
Nick: Andi
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

Arrrr!

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Wrzesień 17, 2013, 22:08:53

Jesli przed sciaganiem Aiona,nie odznaczyles niepotrzebnych języków w grze to sciagnie Ci sie ~45gb.Torrentów do 4.0 raczej nie uswiadczysz,niby jakieś są,ale nie działają.Sciągaj cierpliwie,w końcu się sciągnie;)
Ballrock
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Wrzesień 18, 2013, 12:46:03

W launcherze mam zakładke Opcje i w niej wszedłem do "Rozszerzone" i tam mam zaznaczony tylko Polski. Ogólnie mam podane dwie wartości pobrania. Rozmiar 22,3 Gb i rozmiar na dysku 18 gb. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć o co z tym chodzi i która wartość jest ta dobra? Bo na stronce producenta jest napisane że klient waży 19 gb i nie wiem czy zostało mi jeszcze 1gb do pobrania czy te 22 gb.
FoMOn
Ekspert

Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Wrzesień 18, 2013, 13:51:21

Podobno pobieranie klienta za pomocą launchera online ciągle jeszcze napotyka na problemy.
Proponuję ci ściągnięcie starego launchera i korzystanie z niego przy instalacji i odpalaniu gry.
Masz na samej górze działu przypięty temat jak to zrobić.
Ballrock
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Wrzesień 18, 2013, 14:53:33

A tu Cie zaskoczę bo właśnie z tego starego launchera pobieram Uśmiech
FoMOn
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Wrzesień 18, 2013, 14:57:22

No to raczej nie zwalałbym na launchera. Mrugnięcie
W 90% przypadków ściąga grę naprawdę szybko, pozostałe 8% to problemy z netem/komputerem, a ostatnie 2% jest wynikiem działania sił nadprzyrodzonych.
Ballrock
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Wrzesień 21, 2013, 16:00:26

Proszę Was ratujcie, czy jest ktoś z Was w stanie mi powiedzieć ile zajmują wam poszczególne foldery w pliku $Patch$? U mnie 26-7,1gb; 27- 2,92gb; 28- 16,2gb; 29- 6,96gb; 32- 10,6 i nadal rośnie. Rozmiar pliku z Aionem mam ogólnie 43,9 gb no i tu jest coś nie tak. Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!
Tutaj jest zaznaczone że ma mi pobierać tylko j.polski więc nie wiem co jest grane :/
Kerrigaan
Kerrigaan
ModeratorPlus
Ekspert
*

Klasa: Gladiator
Nick: Kerrigaan
Legion: Alis Dei

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Wrzesień 21, 2013, 19:05:22

Klient w jeżyku ang + pl (którego nie uruchamiałem) zajmuje mi 28,7 GB. Każdy kolejny język zajmuje około 2GB
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!