Jak założyć konto do gry Aion

(1/4) > >>

Rillas:
Nie jestem pewna czy gdzieś nie zostało to już wyjaśnione (w takim wypadku proszę o linka) ale jako lękliwe dziewczę prosiła bym kogoś o łopatologiczne wyjaśnienie jak założyć konto do gry w europejską wersję Aiona, jak to to ściągnąć itp. Myślę że i innym forumowiczom się przyda.

Mianowicie kupiłam i otrzymałam klucz z Pre-order Boxa, podano mi linka do tworzenia konta na www.AionOnline.com/playbeta i pouczenie jak założyć konto.

Teraz prosiłabym o wyjaśnienie co i jak, bo zdołałam dowiedzieć się że jest jakieś "Master Account" pod które się podpina kody do różnych gier NCSoftu. Nie chciałabym popełnić błędu i zarejestrować kodu z bety a potem nie móc podpiąć pod to konto kodu z pudełka gry. Nie mam ciśnienia by mieć konto już na ten weekendowy event (bo i tak czasu nie mam) a wolę wszystko zrobić odpowiednio i bez problemów na przyszłość :)

Z góry thx.

xnecro:
Konto master,  to takie , które upoważnia cię do wykupywania i innych akcji , co do wszystkich gier NC Soft . Zakładając je będziesz mogła wpisać kod beta do Aion . Jak już założysz , to dajesz Use a Serial Code, a specjalny numer sam dostosuje się do gry . Ja już to zrobiłem , więc każdy da rade . Powodzenia w ściąganiu przeszło 5 gb :)

@update
Co do kodu beta , a kodu z pudełka , to będą 2 różne kody . Ten z beta prawdopodobnie wygaśnie po zakończeniu beta . Ten pre-order , o którym była mowa oraz który daje różne bonusy będzie oddzielny .

Jeśli się mylę lub wprowadzam w błąd  to proszę poprawic .

popo95:
http://www.aiononline.com.pl/beta_instrukcja.php tu jest wyjaśnione

Rillas:
Dzięki o taką instrukcje mi chodziło :)
Ah! I czy login i hasło jakie użyję do tworzenia Master Account będzie tym samym które potem będę używała do logowania do gry?

popo95:
jak dasz te same to tak ale nie musisz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona