Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Multimedia» Tiamat's Hideout w wykonaniu polskiego składu
Login:
Hasło:
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
Drukuj
Autor Wątek: Tiamat's Hideout w wykonaniu polskiego składu  (Przeczytany 25850 razy)
uniejes23
Aktywny użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 90 : Maj 17, 2013, 15:11:35

Czy ktoś grający Chanterem po stronie Elyos na Nexusie chciałby chodzić z nami na nTH? Organizujemy po dwa wypady pod rząd i brakuje nam zastępstwa za Chiquite. Do wyboru leczenie templara na addach lub leczenie DPS grupy (glad+sin). Wymagamy 2,3k MR (z jedzonkiem) + macka i łapki z cast speedem w przypadku leczenia templara lub HB set + macka i łapki z CS w przypadku leczenia DPS grupy. Domek na poziomie Mansion/Estate/Palace mile widziany.
Nie lepiej kupic scrolla?
Reklama
« Odpowiedz #90 : Maj 17, 2013, 15:11:35 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Livo
Darczyńca
Ekspert
*

Rasa: Elyos
Klasa: Cleric
Nick: Livo
Legion: Fantasy
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 91 : Maj 17, 2013, 15:23:20

Nie wszystkich stać na zakup scrolla za 25kk kinah lub 39 coinów. Środków legionowych na scrolle też nie chcemy przeznaczać. Dlatego szukamy ogarniętej osoby na 2. run'a.
uniejes23
Aktywny użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 92 : Maj 17, 2013, 15:46:30

Fajne ceny macie :-D na spaatalols za 15 mozna kupic :-P
stelmi93
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 93 : Maj 17, 2013, 17:04:23

jezeli o mnie chodzi i te skile to niestety nie posiadam programowalnej klawy i myszki z dodatkowymi przyciskami. wiec gram jak gram. Ludzi zabijam, wiec o co chodzi dude?
Younami
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Spiritmaster

IGNORUJ
Odpowiedz 94 : Maj 21, 2013, 06:21:30

Spoko, ja też jestem clickerem i mam wyjebane co myślą i clickerach. Czasami nawet im bindowanie nie pomaga jak po dupie dostają Uśmiech
Livo
Darczyńca
Ekspert
*

Klasa: Cleric
Nick: Livo

IGNORUJ
Odpowiedz 95 : Czerwiec 23, 2013, 14:56:24

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1xm995ERSWk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1xm995ERSWk</a>
Biedny Cifka jest tak zdesperowany, że próbuje przeróżnych rzeczy, żeby w końcu wydropic GS'a po ponad 4 miesiącach robienia TH po pary razy przy każdym resecie cd. Nawet zebranie 24 skrzynek z tygodnia i użycie scrolla (który nic nie daje na skrzynki) nie pomogło Chichot
incube
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 96 : Czerwiec 23, 2013, 15:28:50

powinni coś zrobić z tym dropem Język ja nawet nie liczę na mythica i się cieszę, że chociaż skrzydła mam
Dalan
Ekspert

Klasa: Gunner
Nick: Gangsterka(Peren) "Etheric"
Legion: "Kill Me Now"(Asmo) oraz "Death Zone" (Ely)
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 97 : Czerwiec 23, 2013, 16:46:01

"Wanna Hug"  xD  Dobre.  Z takim failem to przytulenie bedzie mu potrzebne  xD

Zwierzaczka też fajnie nazwał.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2013, 16:54:04 wysłane przez Dalan » Zapisane
MechWarrior
ModeratorPlus
Ekspert
*

Klasa: Templar
Nick: MechWarriorBK
Legion: AmberEye
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 98 : Czerwiec 24, 2013, 18:26:00

100x Th w moim wykonaniu total drop:  macka TF cler, myst Luk z którego dostalem 2x l56 , oraz extend sword , na 100 RONOW !  wiec ten gosc z filmiku jest szczęściarzem! ze ma tyle crapu na disenhanty
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2013, 18:33:07 wysłane przez MechWarrior » Zapisane
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

IGNORUJ
Odpowiedz 99 : Czerwiec 24, 2013, 18:37:04

A co on tak się uzewnętrznia na LFG? Ale żeby tak nic z tylu skrzynek... masakra.
brozaur
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 100 : Czerwiec 26, 2013, 00:21:51

Ale żeby tak nic z tylu skrzynek... masakra.

to jest nic? dużo dostał
MyszkaMiki
Aktywny użytkownik

Nick: Dzifka

IGNORUJ
Odpowiedz 101 : Czerwiec 27, 2013, 14:51:27

Skomentowalem swoj filmik,  przeczytaj i ocen Mech xd
Te wszystkie skrzynki z nakreconego przeze mnie filmiku sa zbiorem z 1 tylko tygodnia 7 dni, a moze 6 mniejsza... robimy TH legionem(czasem dodajemy randomow) od kilku miesiecy po kilka razy dziennie, raz mniej raz wiecej, w zaleznosci od indywidualnych potrzeb pojebow, ktorzy marnuja czas  i pieniadze na scrole. Co do siebie chwytam sie kazdej mozliwej okazji by na ta jakze "cho..wata" instancje pojsc.. Prosty przelicznik, skoro te skrozynki sa zbiorem z 1 tylko tygodnia, to ile zrobilismy runow ogolem, przez te kilka miesiecy? W choj 100, chyba malo, moze 150, a mzoe qrwa wiecej, nikogo to nie interesuje zapewne i ja osobiscie tez mam to w dupie, choc ubolewam nad tym, ze z takich ludzi jak ja GF czerpie niemale zyski xd
A GS jak ni bylo tak qrwa mac ni ma -.- A wiekszosc pseudo-pro templarow na nexusie juz takowe posiada xd qq                                                                                                                        
                                                                                                                                     Cifka.
BTW. Mech ja rowneiz dropnelem BOW-a mmitycznego ino, ze mi polecialy 2x l124 xd
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2013, 14:56:37 wysłane przez MyszkaMiki » Zapisane
Tochi
Darczyńca
Ekspert
*

Klasa: Sorcerer
Nick: Tochi
Legion: Die Die My Darling

Sprzedam tanio GP ! PM me :>

IGNORUJ
Odpowiedz 102 : Czerwiec 27, 2013, 15:09:38

100x Th w moim wykonaniu total drop:  macka TF cler, myst Luk z którego dostalem 2x l56 , oraz extend sword , na 100 RONOW !  wiec ten gosc z filmiku jest szczęściarzem! ze ma tyle crapu na disenhanty
AŻ 100 RÓNOW ZROBILEŚ MEHU !? Chichot

Dobra ja tez sie pochwale Chichot nie liczylem runow ale zdobylem juz tak: 6 czesci bizki w tym 3 dla magusa, mythic orb (2x l70), 4x skrzydla i cos tam jeszcze chyba ale nie pamietam, tez jestem fajny czy jeszcze nie? Duży uśmiech
MechWarrior
ModeratorPlus
Ekspert
*

Nick: MechWarriorBK
Legion: AmberEye
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 103 : Czerwiec 27, 2013, 15:30:04