Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Wysypisko» balls/sepix pro hackzors <3
Login:
Hasło:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
Drukuj
Autor Wątek: balls/sepix pro hackzors <3  (Przeczytany 29304 razy)
ejma
Ekspert

Rasa: Elyos
Klasa: Cleric
Legion: sick nerd ballers
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Nerthus

IGNORUJ
Odpowiedz 15 : Grudzień 18, 2012, 00:11:21

Sepix i Balls to slabe picze muahaha Duży uśmiech
Dobrze, ze na wkurwionego clera nie trafiles, chlopcze Z politowaniem

@edit i tak dopiero teraz do mnie dociera, o chuj tu chodzi <___< hax!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 00:12:53 wysłane przez ejma » Zapisane
Reklama
« Odpowiedz #15 : Grudzień 18, 2012, 00:11:21 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
sepix
Nowy Użytkownik
*

Klasa: Gladiator
Nick: Sepix
Legion: Suolaa Haavoihin

IGNORUJ
Odpowiedz 16 : Grudzień 18, 2012, 00:15:56

A ja sie dziwie, ze dopiero teraz taki temat.
Chlopaki rozpierdalaja system, co drugi asmo placze, ze lataja na dopalaczach Uśmiech

Mouse zrobila filmik z Sepixem, jak ja sklada na 2 hity na nazekanie. Widzialem niedawno na yt, ale nie moge znalezc :?

bo ustawiła go jako prywatny a szkoda :/, fajnie wiedzieć o takich rzeczach, że asmoczki płaczą :> morale rosną i nie moja wina że ludzie nie ogarniają swoich postaci :x
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 00:22:09 wysłane przez sepix » Zapisane
ejma
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 17 : Grudzień 18, 2012, 00:22:36

Adrian, ale masz fajansiarski legion : O
hink
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Assassin
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 18 : Grudzień 18, 2012, 01:24:06

Btw, Balls jest polakiem oO?
Tak, ale sie do tego nie przynaje ^^
A co ma biegac i spamowac jestem polakiem? :O
Z reszta wystarczy spojrzec na polskie legiony, banda latajacych w zergu matolow majacych podniete z 20vs1 Język
Ci co cos potrafia siedza w internationalach zeby sie nie osmieszac
DaTenshi
Ekspert

Wersja: Ameryka
Serwer: [NA] Siel

IGNORUJ
Odpowiedz 19 : Grudzień 18, 2012, 12:07:36

Z reszta wystarczy spojrzec na polskie legiony, banda latajacych w zergu matolow majacych podniete z 20vs1 Język

Tak jest na każdym serwerze, ludzie którzy coś potrafią i mają trochę honoru siedzą najczęściej w international legionach.
ejma
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 20 : Grudzień 18, 2012, 12:10:13

Tak jest na każdym serwerze, ludzie którzy coś potrafią i mają trochę honoru siedzą najczęściej w international legionach.
Sa tez ludzie ktorzy siedza w international, zeby miec wiekszego epeena Z politowaniem Jaka jest definicja na ludzi latajacych bez legionu? Wstydzi sie narodu i nie lubi interzergionali ? Duży uśmiech
Karadras
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 21 : Grudzień 18, 2012, 23:54:54

Z reszta wystarczy spojrzec na polskie legiony, banda latajacych w zergu matolow majacych podniete z 20vs1

Haha kurwa nie bądź śmieszny, bo zagraniczne legiony nie zergują, nie w cale, bo po co, 95% osób biega w party, mało kto jest odważny, albo głupi, aby biegać po oku solo, na guriki to samo, jeszcze ja tam nie widział solo gościa robiącego q, zażalenia do twórców gry za to ze wymyślili bezsensowne oko.
KoTu
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Bard
Nick: Warzywko/Kotu/Desirae
Legion: You Touch My Tralala/ Deus Armada
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 22 : Grudzień 19, 2012, 00:01:02

Z reszta wystarczy spojrzec na polskie legiony, banda latajacych w zergu matolow majacych podniete z 20vs1

Haha kurwa nie bądź śmieszny, bo zagraniczne legiony nie zergują, nie w cale, bo po co, 95% osób biega w party, mało kto jest odważny, albo głupi, aby biegać po oku solo, na guriki to samo, jeszcze ja tam nie widział solo gościa robiącego q, zażalenia do twórców gry za to ze wymyślili bezsensowne oko.

Mnie śmieszy, że party 6 osobowe nazywa się zergiem...zwłaszcza, że rzadko mamy clera(jak już jesto to 59 z 55 pvp gearem/pve biżu ;P)
Drakus
Aktywny użytkownik

Klasa: Sorcerer
Serwer: [EU] Telemachus

IGNORUJ
Odpowiedz 23 : Grudzień 19, 2012, 02:43:24

Legion, legionowi nie równy. W niemal każdym można znaleźć kogoś, kto jest takim amatorem zergów.

Mimo że ostatnio gram mało (albo prawie wcale) to kiedy już jestem, zwykle biegam solo, ewentualnie we dwoje. To niby oznacza że jestem, "głupi" tak? Bo kolejna osoba będzie mi opowiadać, czym jest MMO, że aion to nie gra dla solo graczy tak?!
Zawsze wolałem solo pvp, wyzwania, walki z większą ilością przeciwników naraz. Niestety z czasem wejścia balaureii sytuacja się pogorszyła, choć zawsze dało się znaleźć miejsce i moment by móc się solo pobawić. Natomiast to co mamy teraz, jest już totalnym przegięciem, jedyne co można znaleźć to zergi, w momencie kiedy naprzeciw staje mi 10+,20+ osób, nie można już zrobić nic, poza ucieczką...

Problem jest kilka czynników, jak fakt wejścia F2P, stworzenie EYE itp... doprowadziły do pojawiania się coraz większej ilości ludzi, których zergi właśnie bawią, a miejsce jakim jest eye, jeszcze bardziej to stymuluje.

Zawsze mnie śmieszą osoby, które grają w tą grę (na officialu) zaledwie kilka miesięcy i ledwo zdążyli dobić 60, a już będą pouczać ludzi grających ponad 3 lata. Na temat sytuacji w aionie oraz jak powinno się grać...

Mnie śmieszy, że party 6 osobowe nazywa się zergiem...zwłaszcza, że rzadko mamy clera(jak już jesto to 59 z 55 pvp gearem/pve biżu ;P)
Zerg jest pojęciem względnym... W momencie walki 6 vs 6 (ewentualnie ze 2/3 osoby przewagi), oczywiście nie jest zergiem, ilość osób jest niemal wyrównana.
Natomiast kiedy całe party goni 1 osobę, jak to inaczej nazwać, przewaga jest na tyle duża, że szanse tego biedaka spadają prawie do zera... Nawet rozwalając ze 2-3 osób z tego party, z pozostałymi będzie już ciężko. Dlatego w pewnych sytuacjach grupa jest nazywana zergiem...
Najgorsze z tego wszystkiego jest to że mimo czasem tak znaczącej przewagi, kiedy ten solo gracz ubije przynajmniej połowę goniącego go party/zerga, na pocieszenie i tak dostanie shouta "noob".
Żadnemu z tych "kozaków", nie wpadnie do pustego łba, że właśnie został ośmieszony, bo 1 gość, sam wykosił mu połowe party... Jedyne co mu się tam obija w "przestrzeni między uszami" jest słowo noob, a czasem powinien się zastanowić do kogo to bardziej pasuje...

PS. Sorry za te żale, ale w momencie kiedy czytam takie rzeczy, nasuwa mi się cała masa sytuacji, związanych z tym...
Yvonne
Zaawansowany użytkownik

Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 24 : Grudzień 19, 2012, 04:05:38

Przy 1v6 wasz cler może i nago biegać ^^
cube1977
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 25 : Grudzień 19, 2012, 08:53:50

Czytam czytam i płacze ze śmiechu.Sami profesjonaliści i wybaczcie hipokryci.Chcecie mi powiedzieć że jak widzicie przeciwnika to mu odpuszczacie bo biedaczek jest sam??Dla mnie RED IS DEATH.I mam to gdzieś czy leci za mną 5 czy 10 z tej samej frakcji.Ta gra to PVP a tu się zabija a nie odpuszcza bo gość był sam.Odpuszczę mu teraz to zabije kogoś innego z mojej frakcji.Chcesz walki 1v1 to się na KENDO zapisz skoro jesteś jeden z drugim takim samurajem.Oko to takie niby mas pvp po to zostało stworzone.A zergi niech WAS nie dziwią. Dla nieposiadających wiedzy, w naturze tak jest że słabe istoty zbierają się w grupy.Nie ryczę gdy przejedzie po mnie zerg bo tka jest w oku.Zargi ,xformy to norma w oku.Albo się człowiek przyzwyczaja a jeśli nie to niech zrezygnuje z gry.
hink
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Assassin
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 26 : Grudzień 19, 2012, 11:44:02

nikt nie powiedzial, ze internationale nie zerguja, ale polacy biegaja tylko w min 2pt a pierwsze co leci to fear shrek Chichot
dla ciebie trzeba byc herosem zeby biegac solo po oku, a 6 osob to zerg. nawet nie trzeba tego komentowac

Czytam czytam i płacze ze śmiechu.Sami profesjonaliści i wybaczcie hipokryci.Chcecie mi powiedzieć że jak widzicie przeciwnika to mu odpuszczacie bo biedaczek jest sam??Dla mnie RED IS DEATH.I mam to gdzieś czy leci za mną 5 czy 10 z tej samej frakcji.Ta gra to PVP a tu się zabija a nie odpuszcza bo gość był sam.Odpuszczę mu teraz to zabije kogoś innego z mojej frakcji.Chcesz walki 1v1 to się na KENDO zapisz skoro jesteś jeden z drugim takim samurajem.Oko to takie niby mas pvp po to zostało stworzone.A zergi niech WAS nie dziwią. Dla nieposiadających wiedzy, w naturze tak jest że słabe istoty zbierają się w grupy.Nie ryczę gdy przejedzie po mnie zerg bo tka jest w oku.Zargi ,xformy to norma w oku.Albo się człowiek przyzwyczaja a jeśli nie to niech zrezygnuje z gry.
skoro dla ciebie 20vs1 mozna nazwac pvp to twoja sprawa. nie wiem jak dlugo grasz na offie i na jakim serwie, ale za czasow p2p nigdy nie zobaczylem "noob" po tym jak przebiegl po mnie zerg, chociaz w tedy bylo mniej zergow Język
Karadras
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 27 : Grudzień 19, 2012, 12:54:44

dla ciebie trzeba byc herosem zeby biegac solo po oku, a 6 osob to zerg. nawet nie trzeba tego komentowac

Używasz mózgu kretynie ? znajdź mi te słowa w mojej wypowiedzi, kurwa ręce opadają.
A ty jesteś kolejnym kozackim sinem, który to całe życie w hide chodzi, teraz się pochawal jaki to bohater jesteś i biegasz solo na hide w oczku buahaha go home.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 12:56:18 wysłane przez Karadras » Zapisane
Kazua
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Templar
Nick: Dun
Serwer: [EU] Gorgos

IGNORUJ
Odpowiedz 28 : Grudzień 19, 2012, 13:01:48

Z takich mam polew jak z hide'a wyskoczy full nabufowany sin i nie da rady mnie ubić. A potem ucieka znowu w hide jak rozgotowana parówka Chichot
cube1977
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 29 : Grudzień 19, 2012, 13:05:29

nikt nie powiedzial, ze internationale nie zerguja, ale polacy biegaja tylko w min 2pt a pierwsze co leci to fear shrek Chichot

skoro dla ciebie 20vs1 mozna nazwac pvp to twoja sprawa. nie wiem jak dlugo grasz na offie i na jakim serwie, ale za czasow p2p nigdy nie zobaczylem "noob" po tym jak przebiegl po mnie zerg, chociaz w tedy bylo mniej zergow Język
hink nie napisałem że 20v1 to nie zerg.W aiona gram 2 lata i nawet za NCsoftu padały słowa noob.A wyzywanie było zawsze domeną polaków.I nie jest ważne czy to koks czy waciak.Tak czy owak jest to oznaka braku szacunku do drugiego gracza.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!