Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  Portal» Organizacja forum» Aion wymagania
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor Wątek: Aion wymagania  (Przeczytany 65775 razy)
CCn
Aktywny użytkownik

PvP über alle

IGNORUJ
: Styczeń 24, 2008, 15:44:16

Wymagania sprzętowe zamieszczone na stronie macie chyba troszkę zaniżone. Ja znalazłem coś takiego z Bety koreanskiej. Może ciężko to na razie stwierdzić.. ale lepiej podać więcej niż mniej ;]

Minimum System Requirements
CPU : Pentium 4 2.0GHz
RAM :1GB
VGA :GeForce FX 5600(128MB), DirectX 9 or higher
Reklama
« : Styczeń 24, 2008, 15:44:16 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Hetman
Aktywny użytkownik

Rasa: Asmodians
Nick: Hetman
Legion: Raefa
Wersja: Europa

Raefa - Asmodians Legion

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Styczeń 25, 2008, 01:36:37

co do wymagań sprzętowych podawanych często przez producenta gry to trzeba je traktować z wielką rezerwą. wiadomo, że jego celem jest sprzedaż jak największej liczby CD, więc zaniża on nieznacznie dane techniczne (gdyby podał, iż gra odpali na Amidze nikt by nie uwierzył   Duży uśmiech) by sztucznie zwiększyć potencjalny rynek zbytu. w praktyce to co producent określa jako config minimum pozwala na odpalenie gry (jeśli nie to proces i kara   Chichot) , ale z występującymi lag, freez i innymi zawieszaniami niestety nie da się normalnie grać.
by nie dać się złapać w pułapkę za minimum należy brać to co producent uważa za standart, a najlepiej to postawić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej   Mrugnięcie
CCn
Aktywny użytkownik

PvP über alle

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Styczeń 25, 2008, 01:54:46

hmm nie we wszystkich przypadkach twoja teza się sprawdza patrz crysis Język
DarkStorm
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Assassin

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Styczeń 25, 2008, 14:00:05

Takie wymagania mogą być
Musashi
Ekspert

Legion: AmberEye
Serwer: [EU] Spatalos

Szara eminencja

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Październik 30, 2008, 09:04:33

Troche odkopie temat:
NCsoft podał nowe wymagania na swojej stronie więc można by trochu uaaktualnic te http://www.aiononline.com.pl/wymagania_sprzetowe.php

Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!

ifakt kazdy producent ciutke moze przesadzac z wymaganiami ale i tak na pewno karta musi obslugiwac dx 9.0c i shadery w odpowiedniej wersji zeby dalo sie pograc.
robertinho
Pomocnik
Ekspert
*

Odpowiedz 5 : Październik 30, 2008, 10:18:38

Prawdę mówiąc wymagania kart znane są od dawna Uśmiech Najbardziej interesujący w tym przypadku wydają mi się ograniczenia odnośnie procka, które... no właśnie, jak ktoś zna krzaczki to będzie wiedział, a tak kicha Mrugnięcie

edit: ze to są konkretne nazwy podzespołów to ja wiem, tylko trochę nie bardzo wiadomo jaki model Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 20:06:47 wysłane przez robertinho » Zapisane
Musashi
Ekspert

Legion: AmberEye
Serwer: [EU] Spatalos

Szara eminencja

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Październik 30, 2008, 16:53:22

Zmienili je po zakonczeniu CBT3 Uśmiech

te krzaczki to imho nazwy koreanskie tych podzespolow
Piter
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Listopad 10, 2008, 17:21:23

Procesor 2.0 ? Wątpie żeby taki był w tej grze.Ale może się myle , mi osobiście wymagania pasują  Mrugnięcie
Phibriz0
Darczyńca
Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Listopad 10, 2008, 17:35:08

@Piter bądź łaskaw zauważyć że to stare wymagania podane prawie rok temu i w połowie tematu są podane nowe xP
Bynajmniej sam procesor jest najmniej potrzebną rzeczą do grania bo ważniejsze są karta i ramy wiec moglbyś nawet śmigać z prockiem z minimalnych wymagań na full detalach jeśli inne podzespły masz powyżej wysokich wymagań Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2008, 18:42:49 wysłane przez Phibriz0 » Zapisane
Aiyoku
Ekspert

Klasa: Sorcerer
Nick: Na imię mi legion, bo nas jest wielu
Serwer: [TW] Tajwan

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Listopad 10, 2008, 18:21:03

Tylko zauważ jak będą wtedy wyglądac siegi. Bez dobrego procka nawet zmiana na low detale dużo nie pomoże, nie ma sie co czarować xP
Phibriz0
Darczyńca
Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Listopad 10, 2008, 18:27:05

chyba nie rozumiemy się Język procek jest odpowiedzialny za procesy komputera a gra wypala w tym momencie tylko 1 proces.. to że zabiera ileś tam pamięci jest to tylko problem ramu i pliku stronnicowania który zależy od pojemności dysku Uśmiech Pozatym mówiłem o procku pokazanym przy minimalnych wymaganiach więc nie jest on aż tak kiepski Uśmiech
Aiyoku
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Listopad 10, 2008, 18:31:31

To odpal crysisa na 4GB ramu, kartą za 2k pln i z procesorem 1.0 GHz xP
Phibriz0
Darczyńca
Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Listopad 10, 2008, 18:36:21

widać jak mnie słuchasz... mówiłem o dobrym lecz nie kosmicznym procku pozatym większość ludzi wie że crysis ma więcej specjalizacji graficznych kładących nacisk na prace procesora więc nie da się porównać najlepszej graficznie gry (poza Warheadem) do mmo które jeszcze nie wyszło Uśmiech
Crysisa Ci nie odpale ale Quake'a 4 z 1.0 jak najbardziej Język do tego wystarczyly by mi tylko 2 gb i GF 8600 GT Uśmiech i będzie śmigał na full detalach Język
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2008, 18:42:09 wysłane przez Phibriz0 » Zapisane
Aiyoku
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Listopad 10, 2008, 18:53:23

hehe, no właśnie. Nie porównuj starego Quake'a do najlepszej graficznie MMO xP
Phibriz0
Darczyńca
Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Listopad 10, 2008, 19:01:50

Porównuje tylko nie porównuje prockiem 1.0 GHz tylko prockiem 2.8 GHz Uśmiech więc jak najbardziej mam prawo go porównywać Język
Strony: [1] 2 3
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!