Crafting w Aion

(1/3) > >>

Rubin:
Przeszukiwalam troszke forum, ale tak srednio udalo mi sie znalezc to co potrzebuje.

Wiem o profesjach, do tej pory wzielam ze stolicy tylko cooking, ale zauwazylam tez trenerow innych profesji. I teraz jest pytanie, jak duzo moge miec roznych craftow rozwijanych na raz? Czy moge nauczyc sie wszystkich i rozwijac wszystkie, czy jest jakies ograniczenie; moge wybrać tylko jeden? lub dwa, a pozostale beda dla mnie zablokowane/niedostepne.

Dalej, czy sa jakies schematy, dla jakiej klasy postaci jaki craft rozwijac najelpiej (najszybciej w przypadku jesli mozna miec je wszystkie) a jakie sobie odpuscic? [Gram templarem]

Kolejne pytanie, jak wygladaja kwestie zarobkowe? Czy sa jakies crafty, na ktorych zarabia sie wyraznie lepiej? Oraz: czy dany craft daje mi jakis bonus po wybraniu go? Taki bonus, z ktorego moze skorzystac tylko osoba posiadajaca te dokladnie specjalizacje craftu?

Prosze o wyrozumialosc w nazewnictwie, bo jestem newbie i nie do konca zdazylam sie jeszcze wdrozyc :<

pozdrawiam serdecznie! : )

GodFather:
Nie ma żadnych bonusów...
Jeżeli chodzi o zarobek to najszybszy jest na alchemy i cookingu jeżeli oczywiście posiadasz najlepsze recki jako jedna z 2 - 3 osób... :D wtedy idzie nawet dziennie nie ruszając sie z miasta zarobić 10 - 50 k
Możesz mieć tylko jednego mastera i jednego experta...
z taka różnica ze jeżeli pierwszego craftu nie wbijesz na 450 to nie będziesz mógł zrobić experta na drugim crafcie.... resztę craftów możesz rozwinąć do poziomu 399 :)

roman1000:
Teoretycznie możesz stworzyć drugą postać i po osiągnięciu 10lvl przeznaczyć tylko do trenowania experta w drugiej profesji.
Podejrzewam że tu nie robiono ograniczeń w grze.

bazazonkiza:
Przyłącze się do tematu. Czy dla danej profesji lepiej craftować to, a dla drugiej co innego?

Nasty:
W crafcie są tylko 2 drogi :

1 - Tylko i wyłącznie dla zarobku ( Nie ważne jaka klasa postaci )

2 - Dla setu / Broni Imiennej ( Odpowiedni Craft dla swojej klasy )
Armor dla Glad / tremp  i Chant / Cler
Tailoring dla Sorc / SM  i Sin / Ranger
Weapon Dla Glada
Handi dla Rangera , Chanta i Clera
Alchemia Dla Sorca / Sm

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona