Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Ogólna dyskusja» Kilka pytan o grze
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Kilka pytan o grze  (Przeczytany 1944 razy)
rafcio142
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Kwiecień 01, 2012, 22:29:59

Witam odniedawna zaciekawila mnie gra Aion gram juz w to tydzien mam 27lv Gladiatora mam kilka pytan do doswiadczonych graczy mianowicie
1.Jakie kamienie many wkladac w eq czytalem kilka tematow dokonca nie jestem pewny czy tu np krytyk+pz / kryty + celnosc czy eventualnie mozna jeszcze w atak zainwestowac
2. Przy wykonaniu kilku qestów niemoge  odebrac zadania wyskakuje cos takiego ( Quest Error;100 missig step for quest 1031 co mozna z tym zrobic czy da sie to jakos naprawic
3. Po wykonaniu kilku qestów mam sie udac do Reshantu niemoge wejs przy teleporteze, zaznaczam zrobilem questy dotyczonce dostania sie do Reshantu
4.Zauwazylem ze wojownik glad moze noscic w eq 2 bronie 2reczne jak to mozna stworzycz i co mi to daje
5.Na jakim lv moge dostac skrzydla w eq i gdzie mozna je kupic bo z tego co wyczytalem sie kupuje
6.Jak moge zmodyfikowac swoje eq czy przy uzyskaniu jakis umiejetnosci a moze czegos jeszcze innego
Reklama
« : Kwiecień 01, 2012, 22:29:59 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Neytea
Darczyńca
Ekspert
*

Nick: Miyo
Legion: PvP

Może i się nie znam, ale tu na bank ktoś ściemnia

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Kwiecień 01, 2012, 23:07:48

zmien priva
DaTenshi
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Cleric
Nick: TeNoriTayga
Legion: Your Pocket Cleric / [NA] Kahrun
Wersja: Ameryka

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Kwiecień 01, 2012, 23:15:30

1. Zmień priva
2. Skończ szkołę podstawową i naucz się pisać po polsku
3. Grasz ze spolszczeniem a to zabronione na serwerach oficjalnych
FoMOn
Ekspert

Rasa: Elyos
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Kwiecień 02, 2012, 07:56:35

żeby grać teraz na privie, to trzeba być kretynem Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 08:03:16 wysłane przez FoMOn » Zapisane
rafcio142
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Kwiecień 02, 2012, 13:54:58

Gra sie w to co sie  lubi a ze gram na privie to moja sprawa w sumie lepiej zaczonc grac na priwe jezeli na temat gry nic sie niewie jest to w jakis sposób ulatwienie sobie zycia jezeli mialbym grac teraz na globalu i sie zastanawiac co ma robic i jak . A ze wasze durnowate wypowiedzi mi w niczym niepomogly to pozdrawiam mniej siedzcie przed kompem wiecej przebywajcie na powietrzu a swoja droga szkole juz  skonczylem czego i zycze wam , moze i jest kilka bedow w pisowni ale jestem czlowiekiem i moge sie mylic . A co do ostatniego postu brak kultury uzytkownika powiem tyle ze niebede sie znizal do twojego stopnia i niebede Ci docinal . Moze sa jeszcze tu ludzie na tyle inteligetni co by mi pomogli
DaTenshi
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Kwiecień 02, 2012, 13:56:48

To forum oficjalnej wersji Aiona. Z tymi problemami idź na forum swojego pirackiego serwera. Tu nie toleruje się ludzi którzy grają na piracie.
Darkened
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Sorcerer

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Kwiecień 02, 2012, 14:04:24

rafciu, trochę nie widać, żebyś skończył szkołę ale to nic.
Skoro jesteś taki inteligenty, czemu grasz na privie gdzie jest w ch bugów hackerów itp, tam zupełnie inaczej gra się niż na globcu. No jeszcze może bym zrozumiał gdyby Aion był płatny...
W swej mądrości raczyłbyś przeczytać regulamin, a dowiedziałbyś się, że nie pomagamy tutaj ludziom z pirata.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 14:08:43 wysłane przez Darkened » Zapisane
GodFather
Ekspert

Wersja: Korea

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Kwiecień 02, 2012, 14:05:17

Gra sie w to co sie  lubi a ze gram na privie to moja sprawa w sumie lepiej zaczonc grac na priwe jezeli na temat gry nic sie niewie jest to w jakis sposób ulatwienie sobie zycia jezeli mialbym grac teraz na globalu i sie zastanawiac co ma robic i jak . A ze wasze durnowate wypowiedzi mi w niczym niepomogly to pozdrawiam mniej siedzcie przed kompem wiecej przebywajcie na powietrzu a swoja droga szkole juz  skonczylem czego i zycze wam , moze i jest kilka bedow w pisowni ale jestem czlowiekiem i moge sie mylic . A co do ostatniego postu brak kultury uzytkownika powiem tyle ze niebede sie znizal do twojego stopnia i niebede Ci docinal . Moze sa jeszcze tu ludzie na tyle inteligetni co by mi pomogli

I tu sie mylisz.... Jeżeli pobrał byś lunchera do globala to nawet nie zadawał byś tych pytań gdyż na globalu wszystko działa na prv nie....
zle robisz ze idziesz na prv skoro global jest darmowy... w grze jest dużo osób która pomaga i udziela odp. na zadane pytanie.
Nikt nie bedzie odpowiadał na pytania które tycza sie prv serwerów bo to jest glupota i jaki jest sens pisania milion razy tego samego....
PRV = ERROR
Rozumiem ze ludzie wola grac za darmo na prv zamiast zapłacić te parę groszy i grac na serwerze który normalnie tak jak trzeba funkcjonuje... ale naprawdę wielką głupotą jest grać na serwerze prv skoro global od końca lutego dla każdego jest dostępny za darmo.... Po co sie uczyć gry na serwerze gdzie nic nie działa jak można sie uczyć gry i poznawać ją tam gdzie wszystko działa jak należy....
FoMOn
Ekspert

Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Kwiecień 02, 2012, 14:54:21

Gra sie w to co sie  lubi a ze gram na privie to moja sprawa w sumie lepiej zaczonc grac na priwe jezeli na temat gry nic sie niewie jest to w jakis sposób ulatwienie sobie zycia jezeli mialbym grac teraz na globalu i sie zastanawiac co ma robic i jak . A ze wasze durnowate wypowiedzi mi w niczym niepomogly to pozdrawiam mniej siedzcie przed kompem wiecej przebywajcie na powietrzu a swoja droga szkole juz  skonczylem czego i zycze wam , moze i jest kilka bedow w pisowni ale jestem czlowiekiem i moge sie mylic . A co do ostatniego postu brak kultury uzytkownika powiem tyle ze niebede sie znizal do twojego stopnia i niebede Ci docinal . Moze sa jeszcze tu ludzie na tyle inteligetni co by mi pomogli
powtórzę, trzeba być kretynem, jeśli się gra na privie, kiedy oryginał ... jest za darmo Język.
Wymień mi chociaż jeden sensowny powód, dla którego warto teraz grać na privie - jeden jedyny.
No wysil się w końcu trochę, porównaj globala i priva, a potem szczerze odpowiedz  Mrugnięcie.
brelomiasty
Nowy Użytkownik
*

Klasa: Ranger

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Kwiecień 02, 2012, 16:30:00

Wymień mi chociaż jeden sensowny powód, dla którego warto teraz grać na privie - jeden jedyny.

Równe szanse z innymi (mowa o różnicach pomiędzy kontami starter / veteran / gold). Dziękuję za uwagę.
marecki
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Gladiator
Nick: Yikmo
Serwer: [NA] Vaizel

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Kwiecień 02, 2012, 16:31:14

można grać na wersji NA , tam nie ma podzialu na rodzaje konta
Gajin
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

Nick: Gajin

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Kwiecień 02, 2012, 16:36:22

Równe szanse z innymi (mowa o różnicach pomiędzy kontami starter / veteran / gold). Dziękuję za uwagę.

Jakie rowne szanse? Pojedzie Cie kolo na haxach, bo admin pirata nie jest w stanie tego upilnowac i tyle bedziesz miec z tego. Anyway: grajcie sobie gdzie chcecie, tylko nie trujcie ludziom tylko o problemy z bug-serwerow.
rafcio142
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Kwiecień 02, 2012, 17:40:10

Powiem wam tyle ze o gustach sie niedyskutuje.Ofszem gralem na globalu ale stwierdzilem ze pójdę na priva zeby tam sie troche czegos dowiedziec ale jak mówicie ze na free jets lepiej to jeszcze sobie zobacze . A co to niektórych uzytkowników i ich wypowiedzeniami to nic tylko brac i prac i patrzec czy puchnie xD
DaTenshi
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Kwiecień 02, 2012, 17:49:04

Powiem wam tyle ze o gustach sie niedyskutuje. Owszem gralem na globalu ale stwierdzilem ze pójdę na priva zeby tam sie troche czegos dowiedziec ale jak mówicie ze na free jets lepiej to jeszcze sobie zobacze . A co to niektórych uzytkowników i ich wypowiedzeniami to nic tylko brac i prac i patrzec czy puchnie xD

Kur..... bo już inaczej nie umiem, włącz sobie sprawdzanie pisowni bo to wali po oczach i boli. Albo w ogóle nic nie pisz bo robisz z siebie pośmiewisko. Na piracie się niczego nie nauczysz ponieważ tam NIC nie działa tak jak powinno.
Rillas
ModeratorPlus
Ekspert
*

Nick: Rillas / Alysanne
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Kwiecień 03, 2012, 10:19:14

@rafcio142, przykro mi ale tutaj dyskutujemy i wspieramy oficjalne wersje gry (eu, na, kor, jp). Nie otrzymasz więc pomocy w sprawie grania na pirackich serwerach i myślę że na tym zakończymy ten temat.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!