Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» [Pytanie]Skrzydła w AION
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: [Pytanie]Skrzydła w AION  (Przeczytany 7204 razy)
Lektrique
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Luty 25, 2012, 15:07:30

Mam pytanie odnośnie skrzydeł które będą w AION F2P czy też już w wersji 3.0,czytałem gdzieś że aby używać skrzydeł trzeba mieć jakieś śmieszne kamyczki czy coś aby latać 30 czy tez 60 sek. Przynajmniej tak było rok temu a moje pytanie główne:Czy teraz też będą z kamczykami czy po za królestwem czy coś będą na Unlimited Time

I tak BTW:Jaka będzie grafika na AION F2P Live znaczy 28 Lutego gdy wystartuje, czy będzie podkręcona na maksa czyli CryEngine i grafa kosmiczna jak na MMORPG.

Filmik:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c_21FHvJ5N0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c_21FHvJ5N0</a>
Reklama
« : Luty 25, 2012, 15:07:30 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
twor4ss
Aktywny użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Sorcerer
Nick: Mariusz
Legion: Custodia
Wersja: Europa

Maximal Crazy

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Luty 25, 2012, 15:14:20

Są manastony zwiększające czas latania, ale na "najsłabszych" skrzydłach latasz 30 sekund. Zeby latać więcej musisz wkładac ms do stuffu, kupić lepsze skrzydła w Sanctum albo pić poty/latać przez bramki przedłużające latanie (te ostatnie chyba tylko w Elten i Abbys) Uśmiech

A co do grafy: max detale ŁADNIE wyglądają - jak na MMO Aion wygląda świetnie Uśmiech
Dalan
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Gunner
Nick: Gangsterka
Legion: AFTERLIFE
Wersja: Ameryka
Serwer: [NA] Siel

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Luty 25, 2012, 15:20:50

Nie rozumiem o jakich kamyczkach mowisz.Czas lotu zalezy od samych skrzydeł ile czasu posiadają na lot.Dodatkowy czas możliwości lotu masz w akcesoriach czyli Bizuteri.do tego kiedy ulatuje czas ze skrzydełek to możesz go odnawiać potionem specjalnym,skillami i jedzonkiem.Nie słyszałem natomiast nic o zadnych kamieniach.

Grafe juz od jakiegoś czasu możesz podkrecić na max lub obniżyć na totalne minimum to zalezy ile uciagnie twój komputer.

Grafika na max detalach wyglada mniej wiecej tak   http://i43.servimg.com/u/f43/16/03/08/82/aion0242.jpg

P.S. O manastonach zapomniałem ale one dają max 5-6 sekund lotu wiec nie wiem czy az tak sie oplaca wkladać tam Manastony.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 15:22:29 wysłane przez Dalan » Zapisane
Sun
Ekspert

Sold

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Luty 25, 2012, 15:32:15

P.S. O manastonach zapomniałem ale one dają max 5-6 sekund lotu wiec nie wiem czy az tak sie oplaca wkladać tam Manastony.

Ja zrobiłem takiego alta w abyss secie wystakowanym flight time specjalnie na zbieranie aetheru, nie sądzę by miały inne zastosowanie w praktyce.
Flov
Ekspert

Klasa: Spiritmaster
Nick: Mia
Serwer: [EU] Spatalos

.:: The Strange ::.

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Luty 25, 2012, 15:33:46

@Dalan, 4-6sec, są tanie, dobre dla oszczędności potek i czasu Mrugnięcie :
Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!
Lektrique
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Luty 25, 2012, 19:48:18

A co z grafiką z Wersji 3.0? Czy na prawdę się poprawi i będzie lepsza a nie tą pixeloze co mi pokazałeś Dalan. Bo filmiki z AION 3.0 oraz Screeny są lepsze niezapominaj  że na serwach US i koreańskich grafa się nie zmienia od 3 lat ;]
Sun
Ekspert

Sold

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Luty 25, 2012, 19:58:37

Nic się nie poprawi, to jest mmo na silniku z 2004r Pixel-Shader 2.0 i Vertex-Shader 2.0 co mogli już wycisnęli, a optymalizacji nie ma nadal. Nie wiem czego się spodziewałeś.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 20:00:38 wysłane przez Sun » Zapisane
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Luty 25, 2012, 19:59:50

Tą pixeloze jak to nazywasz to grafa na max Detalach obecnie jaką wprowadził NCsoft jak dobrze pamietam z patchem 2.5 lub 2.7.  To jest właśnie  te przełączenie na lepszy silnik graficzny.

Czy będzie jeszcze lepsza grafa od tej pixelozy to tego nie wiem.Trzeba było by popytać na ten przykład jednego z forumowiczów "Cristal0" Bo on obecnie gra na 3.0 Ale nie sądze by coś zmienili.Te filmiki jak dobrze zakładam sa tylko dobrze spreparowanie graficznie.Owszem mogą one być kręcone in Game ale dodatkowo mogą one być specjalnie ulepszane przez grafików tylko i wyłącznie na potrzeby reklamy a w rzeczywistości może sie okazać że jedyne max detale jakie ujrzysz to właśnie ta grafa z linku jaki podałem.

Aion i tak ma jedna z najlepszych grafik w grze jakie do tej pory oferują MMO.Może po jakimś czasie powstana nowe projekty w jaki sposób można maksymalnie wykorzystać ten silnik graficzny.Szkoda tylko że praktycznie w każdej grze MMO (Nie licząc GW i zapewne GW2) optymalizacja grafiki jest na tyle słaba że scina kompa bardzo często i obniża klatki prawie do zera.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 20:04:33 wysłane przez Dalan » Zapisane
heewit
Aktywny użytkownik

Klasa: Assassin
Nick: Facestab

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Luty 25, 2012, 20:26:22

na 3.0 nie wprowadzą wersji na 64 bity? gdzieś czytałem, że niby na tych x64 będzie ładniej i szybciej chodziło
Sun
Ekspert

Sold

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Luty 25, 2012, 20:38:01

Musiałbyś poczytać najpierw co w ogóle zmienia fakt, że program jest kompatybilny z x64 systemem. Niczego to specjalnie nie zmieni, może przy normalnej walce na lądzie w aionie tego nie widać, ale za to doskonale w powietrzu.
Lektrique
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Luty 26, 2012, 01:52:41

Podpowiem że są 2 gry godne uwagi jeśli chodzi o silnik graficzny: Runes of Magic oraz Vindictus od Nexonu, czego najlepszą grafe widziałem ma własnie ona
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Luty 26, 2012, 02:49:54

Mozesz sobie mówić co chcesz ale ja Runes of Magic nigdy nie zalicze do miana dobrych gier,nawet takich f2p.A porównywanie jej do aiona to juz nawet gruba przesada.Grałem w tą gre i nie widziałem chyba gorszego wyciskacza kasy z ludzi co RoM.

W dodatku przyjemnie gra sie tam do moze 30 poziomu.Dalsze lokacje maja bugi a sama gra to nic innego jak p2w czyli Pay to Win.W takich grach pvp nie istnieje bo armor mozna tak podkręcić że drugą osobe złożysz na 1 hit.

Jeśli miałbym już polecać dobrą gre to byłby to Allods.Obecnie jest wprowadzony do gry taki system że przy regularnej grze możesz dorównać nawet tym którzy wydają kase tam.Jedyną przewagą nad drugim graczem tam są Runy ale nie Armor.A w porównaniu do RoM to kolosalna różnica.Runy nie chwieją tam tak pvp jak ciuchy w RoM

Nie wiem jak dlugo w nia grałeś,ale ja grałem w nia ze swoja dziewczyną kiedy "Sirvius" robił event na Cath.Gra pomimo obniżenia wszystkiego na full nie wytrzymywała obciążenia takiej ilości graczy.

Gre która ma dobry silnik graficzny moge polecić Guild Wars.Ten kto grał w ta gre wie że nawet na pvp gra sie swobodnie i bez przycinków.Nawet GvG.

W zadnym wypadku mój post nie ma na celu wszczynania jakichś kłotni,ale we wszystkie gry które wymieniłem i które ty wymieniłeś nie grałem tylko w Vindictusa.W RoM grałem niepełny rok i sczerze nie polecam tej gry nawet jako f2p.Za swojej kadencji grania na ich forum zgłaszaliśmy bugi jeszcze na samym początku gry.Odchodząc z gry te bugi nadal nie zostały zlikwidowane.Kilka pomysłow uzytkowników zostało zaimplementownych do gry,ale niestety tylko takich które pozwalały grze jeszcze wiecej kusić ludzi i wyciagać z nich kase.Natomiast nic nie robiono z walkami gildi gdzie niemcy mieli nad nami kolosalną przewage.

Kończąc wypowiedz.Nie sądze by RoM był dobra grą do porównywania silnika graficznego nawet czy innych optymalizacji graficznych bo testu obciązenia wielu graczy nie przeszedł. A Guild Wars i owszem.Grałem w wyzwaniach GvG gdzie jest sporo ludzi i gra dobrze daje sobie rade w pvp gdy dochodzi do starć i przełożenia tego na jakość oraz fpsy.A grałem na Full detalach.
Lektrique
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Luty 26, 2012, 04:01:42

Ja uważam iż oni podkręcą grafikę gdyż na AION F2P Beta oraz na wszystkich innych serwerach jest stara grafika, a na filmikach jest AION 3.0 + jest filmik o nazwie AION Vision czyli jak będzie wyglądać AION
Piana
Aktywny użytkownik

Klasa: Ranger
Nick: Piana
Legion: Oracion Seis
Serwer: [EU] Nerthus

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Luty 26, 2012, 10:36:58

Aion 3.0 to patch -skile ,lokacje,itemy a nie leprza grafa-czemu sie upierasz jak nie wiesz o co chodzi,mowienie o RoM ze ma leprzą grafe - czlowieku malo sie kawą nie oblalem jak to przeczytalem i pozostawie to bez komentarza, a Aion Vision to poprostu wizja/zarys ja kma ogolnie aion wyglądac/ w ktorym kierunku isc,chcesz swietną grafe  -ustaw sobie zaj rozdzielczosc,wsadz grafe z dx11 i zobaczysz jak juz aion wyglada ,bosze rom ma leprza grafe niz aion heh, kurde nie przelkne tego do wieczora chyba, odpalilem raz tego calego RoMa -byl u mnie na dysku dokladnie 15 min od odpalenia gry i nie mowie o mikro platnosciach tylko o grafie heh ktorą delikatnie mowiac o  kant upy mozna se ...
Sun
Ekspert

Sold

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Luty 26, 2012, 11:04:27

Pogralibyście w aiona przed patchem, który chyba wycisnął wszystko co się dało z tych tekstur to ni byłoby tej dyskusji, aion już jest podrasowany i nie zamierzają w przyszłości tego zmieniać.

Ten filmik z vision jest stary i po cześci to co na nim widziałeś, a mianowicie grafika to już jest.
Strony: [1] 2
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!