Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Wysypisko» czuje sie oburzony
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: czuje sie oburzony  (Przeczytany 3876 razy)
Amerlon
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Scout
Nick: Amer
Wersja: Europa

IGNORUJ
: Sierpień 29, 2011, 10:18:15

@Rillas "/Imo oboje przegieliście Mrugnięcie "

Wiec sprawe w ten sposob chcesz zalatwic? Brawo.Zdecydowanie z tym forum od jakiegos czasu jest cos nie tak skoro juz na takie wybryki sie pozwala i odpowiada " /Imo oboje przegieliście Mrugnięcie " to rotfl brak mi slow.Jak teraz zaczne pisac do Ciebie cwelu bo mi zle odpowiedzialac tez bedzie ok? Napewno nie.Ja nikogo w ten sposob nie obrazam i wymagam tego samego.Teraz wymagam, aby uzytkownik Timo702 odpowiedzial, za swe czyny.Kazdemu zaczniesz tak poblazac to to forum zginie  Płacz
Reklama
« : Sierpień 29, 2011, 10:18:15 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
ka1e1
Darczyńca
Ekspert
*

Nick: Retarded

one shall stand and one shall fall...

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Sierpień 29, 2011, 10:46:51

a nie powinno być obaj?
Rillas
ModeratorPlus
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Cleric
Nick: Rillas / Alysanne
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Sierpień 29, 2011, 11:23:02

W przeciwieństwie do ciebie Amerlon, ta osoba potrafiła skontaktować się ze mną na pw by wszystko wyjaśnić (a nie upubliczniała swoje pretensję na forum ogólnym) i podać mi nick z officiala (z tego co wiem to nie ma obowiązku pisania cv by wam udowodnić że ktoś gra na offie i łaskawie mu dzięki temu odpiszecie). Dlatego powiedziałam że obaj przegięliście, bo i on nie miał prawa pisać na ciebie w ten sposób ale ty ze swojej strony oskarżając go też nie masz dowodów "że to multikonto Szujehame czy innego trolla", a wasze polowanie na "czarownice z piratów" faktycznie już jest nudne i nawet jak ktoś jest normalny to go wyzywacie od piratów, więc nie dziwne że ktoś tupnął nogą. timo702 dostał już ode mnie pw odnośnie swojego zachowania, wybacz że spraw administracji nie wyjawiam na forum publicznym.

mlu już jakiś czas temu otrzymał prośbę o sprawdzenie nowych userów pod kontem multikont, więc w tej kwestii też się nie bój. Jeśli timo702 okaże się tak jak mówisz mutikontem, to dostanie bana. A ja nie mam jeszcze paranoi by w każdym widzieć "pewnie pirat / multikonto trolla - banować go!"

PS. jeśli "poziom" moderacji tego forum ci nie odpowiada, zapraszam do zgłoszenia się na moderatora - dzięki czemu będę mogła sobie odetchnąć i przeznaczyć ten czas na coś milszego, a porządek na forum wzrośnie niepomiernie!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 11:27:45 wysłane przez Rillas » Zapisane
Chriss
Aktywny użytkownik

Serwer: [EU] Perento

http://www.pajacyk.pl/

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Sierpień 29, 2011, 16:29:07

będę mogła sobie odetchnąć i przeznaczyć ten czas na coś milszego
Mrrr....
Bantar
Ekspert

Klasa: Gladiator

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Sierpień 29, 2011, 16:55:55

Amerlon jednego dnia kogoś gnoisz, drugiego przychodzisz z płaczem.
Zresztą, jeden głupi pm, na którego zasłużyłeś i już wielki płacz.
twardy
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Sierpień 29, 2011, 18:29:35

per cwel to ja moge mowic do amera, a nie jakis nab z verteronu, tyle

prosze o bana dla tego noba, ktorego nicka nie pamietam i nie jest godzien zebym w ogole to sprawdzil
radiszko
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Chanter
Nick: Adeaa
Legion: Get To Da Choppa
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Sierpień 29, 2011, 19:35:54

Rillas ma racje...jak każdy będzie tutaj na forum petycje wystawiał że mu się czyjaś facjata nie podoba to by się jeszcze większy śmietnik zrobił. Z całym szacunkiem dla Ciebie Amerlon bo jesteś tu jakiś czas na tym forum ale złap głębszy oddech i wyluzuj Uśmiech
twardy
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Sierpień 29, 2011, 19:44:55

wiem ze ciezko to zauwazyc ale amer sobie z was jaja robi Smutny
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!