Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Inne gry» TERA Online
Login:
Hasło:
Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59
Drukuj
Autor Wątek: TERA Online  (Przeczytany 85201 razy)
ejma
Ekspert

Rasa: Elyos
Klasa: Cleric
Legion: sick nerd ballers
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Nerthus

IGNORUJ
Odpowiedz 840 : Lipiec 31, 2012, 14:27:43

Arena net dobrze wymyśliła system z obniżaniem levela w innych strefach dla małych leveli.Dlatego nawet jesli kiedys wejdzie otwarte pvp w swiecie to kazdy mialby rowne szanse z takimi atakujacymi graczami.

Poza tym czy to eventy czy to insty to w GW 2 trzeba szczególnie uważać co sie robi i jak sie robi.To ze wbiłeś max 80 level nie oznacza ze pojdziesz na inste czy wpadniesz solo w event i wytluczesz wszystko na kilka strzalow. Tworcy zadbali o to by w biciu bossów czy przy atakach mobów na osady potrzeba bylo gry zespolowej.  Wchodzac w strefe dla malych leveli ty sam masz taki sam level jak dopiero co levelujacy gracze.

Mozesz miec kox gear z dobrymi statami ale i tak te staty bedziesz miec tylko minimalnie wieksze od gracza na niskim levelu. Pytalem ludzi wlasnie o te obnizanie levela jak im sie to podoba i okazuje sie ze dla nich to bardzo dobry pomysł bo trzeba nawet w tych strefach myśleć by nie zginąć.I nadal bedac koksem na 80tym levelu nie masz szans zabic bossa solo w strefie czy inscie na nizszy level.

Bijac sie na World vs World przy przejmowaniu coraz to wiekszego obszaru zapewniasz całemu serwerowi bonusy do craftingu i innych dodatków w grze.Trudno sprawdzic na becie jakie bonusy jeszcze oferuje World vs World dla serwera. W pvp gralem najmniej bo chcialem jednak skupic sie na klasach by je przetestowac.Poza tym na pvp potrzebowal bym wiecej czasu na ogarniecie ich systemu bo zagralem dopiero pierwszy raz. Ale bety to nigdy nie jest 100% gry bo to dopiero testy i wiadomo że twórca chce jeszcze czyms zaskoczyć w dniu premiery.
3/4 tego posta to powtorzenie tego co napisali ludzie nad Toba, po co tak robisz?
Reklama
« Odpowiedz #840 : Lipiec 31, 2012, 14:27:43 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Dalan
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Gunner
Nick: Gangsterka
Legion: AFTERLIFE
Wersja: Ameryka
Serwer: [NA] Siel

IGNORUJ
Odpowiedz 841 : Lipiec 31, 2012, 16:21:40

Od wczoraj czepiasz sie tylko do moich postów czy coś sie powtarza czy nie.Kontrolujesz i wyszukujesz do czego można by sie tu przyczepić.Czemu sam czegoś nie napiszesz na temat tylko pouczasz inych co maja robic?

Pilnuj swojego tyłka Ejma i sie odczep.

Mam to szczerze gdzieś co napiszesz.Jeśli ci nie pasuje to co pisze to zgłoś mnie do moderatora o spam czy weż na ignore i po kłopocie.

Sam robisz niepotrzebny spam bo piszesz nie na temat.
radiszko
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Chanter
Nick: Adeaa
Legion: Get To Da Choppa
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 842 : Lipiec 31, 2012, 16:54:11

To mi przypomina pewnego kolegę, który powiedział, że jak gra nie ma minimapy i nie pokazuje mu strzałką krok po kroku dokąd iść to dla niego nie gra. Tutaj sytuacja jest identyczna.
Niech starsi gracze przypomną sobie pierwsze Tomb Raider'y. Developerzy mieli głęboko w rzyci czy wykonujesz ten sam skok po raz 50-ty żeby znaleźć jakiś sekret bądź zwyczajnie wyjście z poziomu. Kiedyś to gry owniły graczy, a nie na odwrót.
Szczerze to ja jestem jednak za tym żeby gry choć naprowadzały gdzie trzeba iść, nie mówię to o tym żeby zrobiły wszystko za Ciebie, ale przypominanie Tomb Rider'a zwróciło moją uwagę na to czego w niej nie lubiłem kiedyś. Jeśli ktoś lubi rozwiązywać zagadki którym korytarzem pójść bądź którą dziurą wskoczyć bez podpowiedzi to idealną grą byłaby przygodówka choćby The Curse of Monkey Island...tak tak stare czasy a więc jak widzisz drogi Summonerze też sięgam pamięcią do klasyki a i tak dalej nie ze wszystkim co mówisz się zgadzam.

Ok tobie się podobają inne rzeczy przyjmę do wiadomości, ale podstawa czyli krytyka wyciągnięta z filmików o grze bądź innych recenzjach to tak jakbyś "zjadał wzrokiem" pączka przez szybę cukierni.

Nie krytykuję bądź nie bronię ani Tery(grałem tylko w betę i nie przypadła mi do gustu) ani w GW2(nie było mi dane dostać się na bety) ale nie zachwalam ani krytykuję obu produkcji gdyż po prostu za mało z nimi obcowałem. Mam nadzieję że to Ci rozjaśni światopogląd dla czego tak się czepiam.
Sob
Ekspert

Klasa: Assassin
Nick: Sob
Serwer: [EU] Perento

Position in queue: 9999/9999

IGNORUJ
Odpowiedz 843 : Lipiec 31, 2012, 17:50:12

Ok tobie się podobają inne rzeczy przyjmę do wiadomości, ale podstawa czyli krytyka wyciągnięta z filmików o grze bądź innych recenzjach to tak jakbyś "zjadał wzrokiem" pączka przez szybę cukierni.
Straszna bzdura z tym porównaniem. Nie ma najmniejszego problemu z oceną gry na podstawie streamów albo rozbudowanych gameplay'ów. Nie musisz własnoręcznie klikać LPM, żeby zobaczyć jaką dana gra ma mechanikę, czy tez po prostu na czym polega jej pvp/e czy co tam sobie jeszcze chcesz w niej sprawdzić.
(co do oceny gry jedynie po przeczytaniu recenzji -jednej czy dziesięciu- faktycznie można się zgodzić)
ejma
Ekspert

Legion: sick nerd ballers
Serwer: [EU] Nerthus

IGNORUJ
Odpowiedz 844 : Lipiec 31, 2012, 20:56:08

Od wczoraj czepiasz sie tylko do moich postów czy coś sie powtarza czy nie.Kontrolujesz i wyszukujesz do czego można by sie tu przyczepić.Czemu sam czegoś nie napiszesz na temat tylko pouczasz inych co maja robic?

Pilnuj swojego tyłka Ejma i sie odczep.

Mam to szczerze gdzieś co napiszesz.Jeśli ci nie pasuje to co pisze to zgłoś mnie do moderatora o spam czy weż na ignore i po kłopocie.

Sam robisz niepotrzebny spam bo piszesz nie na temat.
Znowu sie powtarzasz z tymi zgloszeniami do moderatorow.
Pure
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 845 : Grudzień 30, 2012, 11:05:17

ktos w to pyka? warto zaczynac? sa moze jakies privy zeby przetestowac gierke?
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 846 : Grudzień 30, 2012, 11:45:17

ktos w to pyka? warto zaczynac? sa moze jakies privy zeby przetestowac gierke?

Ja gram na Globalu.  Ale tak jak w Aion grą zarzadza Gameforge.Tydzien temu bylo az 4 Maintenance bo cos spieprzyli.

4 serwery. Niemiecki,Francuski,Angielski.  Z czego 2 Angielskie to jeden pve a drugi pvp. Niemiecki i francuski tylko pve. 

Priv tez jest ale jak sami piszą to narazie wersja beta.Grałem na Privie ale nie polecam bo jest sporo bugów i nie wszystkie questy sa jeszcze w krainach.  Zbugowane "Story Questy" Blokuja dalsza droge do niektórych istotnych partów questu.

Jeśli chcesz spróbować Priva to szukaj Gamez Tera.  Jesli globala to tak jak pisałem w jednym temacie 36zł jak ostatnio patrzyłem za 1 miech gry.  Za 2 miesiace 60 zł co wynosi cie 30zł na miesiac.
Pure
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 847 : Grudzień 30, 2012, 12:27:05

wlasnie sciagam 7-dniowego triala. Jezeli ktos jest zainteresowany:

http://tera-online.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=5&id=972&Itemid=6

opis co i jak + linki
Pure
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 848 : Grudzień 30, 2012, 12:56:59

aha Chichot troche poczytalem i z tego co widze Tera eu juz umarla. Ludzie wroza ze nie dlugo bedzie f2p jak aion
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 849 : Grudzień 30, 2012, 13:45:18

Narazie tylko koreanska wersja teraz w styczniu ma przejsc na f2p a co z Europejska to nie wiem.  Ale jak narazie ludzie ostro klna Gameforge bo zawsze coś spieprzy.  Za to z Enchantowaniem nie ma tam jakos problemow.Nawet jak masz Failed to ani nie psuje sie item ani poziom Enchantu nie spada. Jednak same questy moga sie znudzic z czasem.
TimeWarp
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 850 : Grudzień 30, 2012, 16:50:09

Jest jeszcze wersja NA na ktorej mozna przetestowac gre do 23 czy 28lv ( nie pamietam ) bez kupywania gry. Po zakupie abonament mozna zastapic zakupionymi chronoscrollami w grze ( cos jak GP ), w wersji EU tego nie ma.
Summoner
Reżyser
Ekspert
*

Nick: Exeter
Serwer: [EU] Spatalos

Odpowiedz 851 : Grudzień 31, 2012, 01:14:02

A czy na NA grają wogóle ludzie? Bo jak grałem triala na EU kilka miechów temu to gra była doszczętnie martwa. Spotkałem chyba ze 3 osoby i to wszystko. Bardziej przypominała single player niż mmo.
TimeWarp
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 852 : Grudzień 31, 2012, 14:31:03

Z tego co pamietam to na NA sa trzy serwery, 2pve i 1pvp. Na pvp ludzi bylo duzo, czasami sie zalogowac nie mozna bylo przez to. Populacja na poziomie high oraz zauwazylem spora ilosc low lv.
Co do EU to ostatnio byl merge serwerow wiec moze sytuacja sie poprawila ale i tak pewnie jest mala populacja graczy.
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 853 : Grudzień 31, 2012, 14:38:28

Zle nie jest.Szczegolnie na Angielskim bo da sie spotkac ludzi zarowno na pve jak i na pvp serwerze. Serwerow tez masz 4.  Ja na chwile obecna gram na pve serwerze.Ale polskich gildi jest tam moze ze dwie.Wiekszosc jest na pvp serwerze.
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 854 : Styczeń 09, 2013, 17:24:33

Double Post dla małego Update.

Od Lutego TERA wejdzie na F2p.

http://tera-europe.com/home/news/article/a-glimpse-at-teras-future.html   Info od kolezanki.

System oczywiscie tak jak w Aion.  Konta Veteran i starterowe.
Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!