Aion Online

Artykuły użytkowników forum => Brudnopis => Wątek zaczęty przez: me_love_u Kwiecień 25, 2008, 19:04:48Tytuł: Brudnopis FAQ
Wiadomość wysłana przez: me_love_u Kwiecień 25, 2008, 19:04:48
Czym jest Brudnopis?

Brudnopis jest działem w którym można wraz z innymi użytkownikami forum tworzyć nowe artykuły. Jak sama nazwa działu wskazuje, jest to miejsce gdzie prace są prezentowane „na brudno”. Tak by inni użytkownicy forum mogli się z nimi zapoznać, zasugerować poprawki, wskazać błędy itp. Autor tematu może dowolną ilość razy modyfikować swój materiał.

Kiedy artykuł z Brudnopisu staje się oficjalnym artykułem?

Jeśli autor stwierdzi że artykuł został ukończony i nie wymaga żadnych poprawek, umieszcza odpowiednią informację w swoim temacie. Na przykład w formie postu lub zmiany nazwy tematu – wystarczy dopisek o treści „[Ukończony]”.

Co dalej?

Administracja forum kopiuje zawartość artykułu do nowo utworzonej ankiety w dziale „Gotowe materiały i komentarze”. Wynik ankiety na poziomie 50 lub więcej procent (głosów pozytywnych) kwalifikuje artykuł do publikacji. Administracja podlicza głosy w chwili gdy ankieta będzie trwać od 1 do 7 dni, w zależności od tego ile głosów już oddano.

I co dalej???

Administracja publikuje artykuł na stronie głównej i wszyscy są zadowoleni! :)Wskazówki dotyczące zmian opisanej tu procedury proszę umieszczać w dziale organizacji forum.