ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Dodaj artykuł
Autor: me_love_u

Każdy forumowicz może samemu napisać artykuł, news, tłumaczenie. Spośród tych właśnie osób wybieramy moderatorów i pomocników. Mają dostęp do specjalnych ukrytych funkcji forum i preferowany dostęp do przyszłych testów gry. Oferujemy im również możliwość korzystania z zasobów naszego serwera. Osoby których materiały zostały zaakceptowane do publikacji na stronie głównej, mogą również dowolnie zarządzać swoimi pracami. My jako administracja jedynie udostępniamy miejsce i pomoc techniczną w publikacji, ubieramy teksty w grafikę, html oraz gwarantujemy obsługę serwera.O co chodzi?

Każdy użytkownik forum może publikować materiały, na dowolnie wybierane przez siebie tematy związane z AnionOnline. Wszyscy pozostali użytkownicy forum mogą decydować czy dany materiał nadaje się do publikacji na stronie głównej. Jeśli publikacja będzie zaakceptowana, umieszczamy ją w specjalnym miejscu na stronie głównej i wyróżnimy newsem. Autor ma możliwość dowolnego zarządzania swoim materiałem, aktualizacji, usunięcia itp.Jak to wszystko działa?

Każdy użytkownik forum może zamieścić swój materiał (artykuł, tłumaczenia, wywiad, galerie itp.) w dziale forum „Brudnopis”. W tym miejscu można je poprawić, ocenić prace innych, itp. Jeśli autor (lub autorzy) uzna że materiał jest gotowy. Administracja forum utworzy temat-ankietę w dziale „Gotowe materiały i komentarze”. Każdy użytkownik forum może oddać swój głos oraz skomentować materiał. Jeśli publikacja uzyska przewagę 50% głosów pozytywnych, umieszczamy ją na stronie głównej. Następnie komentarzy wywnioskujemy czy dla proponowanej pracy trzeba stworzyć oddzielny dział na stronie, czy może podczepić go pod już istniejący.

To o czym by tu napisać?

O czym tylko chcesz i co ma związek z AionOnline. Możesz przetłumaczyć opis jakiś questów, wywiad z pracownikiem NC Soft, Stworzyć dział opisujący jakieś zagadnienie z gry, galerie śmiesznych screenów itp. Możliwości jest multum. Jeśli znajdzie się utalentowany grafik, może nawet wymienić elementy graficzne strony głównej. Prace mogą być również zbiorowe. W razie wątpliwości administracja będzie udzielać wszelkich wyjaśnień na forum. Tak więc chętnych do pisania, serdecznie zapraszamy :-)

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!